Snubní prsteny Bisaku

Ahoj holky,máte někdo zkušenost se snubními prsteny Bisaku?
Odpovědět
špatné...vybrali jsme si krásné prstýnky dle jejich katalogu a nebyli nám schopni je zhotovit! Nechápu to! Rytina na dámském prstenu byla nadodělaná a ještě křivá! Nebyli schopni to spravit - dokonce mi udělali nový prstýnek, ale rytina stále nedodělaná. Ještě mi paní v obchodě tvrdila, že je to nová kolekce a když jsme tedy chtěli vidět novou kolekci prstýnků, tak nám řekla, že je nemá na prodejně a ani v katalogu...???!! =-) takže debily, ať si dělají z jiných... No, každopádně snad tento týden si půjdem vyzvednout prstýnky, které nám dělá zlatnice na zakázku a na to, že teď budu mít místo zirkonů diamanty a partner širší prstýnek, tak ještě dost ušetříme. Bisaku si hraje na velkou a luxusní síť klenotnictví, ale jejich prstýnky, ne jen, že tomu neodpovídají (natož pak jednání se zákazníkem), navíc jsou překupované od jiných...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my jsme naopak moc spokojení - přístup skvělý, prstýnky krásné, rytí podle přání a ještě jsme měli veletržní slevu, tak jsme i něco ušetřili :) plus každých pět let záruka na "ošetření" prstýnků. Za nás jedny z nejkrásnějších prstýnků celkově, co jsme takhle mohli shlédnout a porovnat, takže my doporučujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ten nejlepší přístup jaký jsme zažili při vybírání prstýnků a jsou nádherné. Za mne doporučení jisté :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za nás také mohu doporučit. Skvělé jednání (na rozdíl od jiných), krásné prsteny, rychlé zhotovení a nádherné prstýnky :-)
Odpovědět
Taky doporučuju. Kupovali jsme je v Bisaku v Brně. Skvělý přístup ;-)
Odpovědět
Ahoj, i my jsme jak s komunikací a výběrem spokojení. Za mě doporučuji.
Odpovědět
Ahoj, my rozhodne doporucujeme. Prstynky nadherne, rychle hotove, rytina v poradku. Pristup mily, zkratka vse bez problemu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nejdříve bychom chtěli poděkovat za všechny pozitivní komentáře, jsme rádi, že jsme Vám mohli splnit Vaše sny. @dasara - v mnohém máte pravdu. Z důvodu kvality byl tento vzor prstenu změněn, protože se ukázalo, že největší kámen bohužel při tomto rýhování řádně nedrží. Žel se hned nepovedlo změnu aktualizovat v katalogu, ale vzor upraveného prstenu je k náhledu a vyzkoušení na prodejně a všem zájemcům o tento model jej ukazujeme. Rádi bychom se vyjádřili také k tomu, že nakupujeme od jiných. Moc rádi vám ukážeme naši dílnu, kde naše prsteny vznikají, abyste se mohla na vlastní oči přesvědčit, že prstýnky vyrábíme my. Je nám líto, že jsme nemohli Vám nemohli vyrobit model tak, jak jste ho viděla v katalogu, ale v tomto případě by to bylo na úkor kvality. Pokud jste si tento prsten nechala vyrobit jinde, sama se o tom přesvědčíte. Nicméně rádi se na výsledek podíváme. S přáním hezkého dne, tým BISAKU
Odpovědět
Profilova fotka
Mame Bisaku a spokojenost ;-) Jen se ty same prsreny daji sehnat u Rydla za nizsi cenu, takze to bych urcite take zvazila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem dostala zásnubní od Bisaku, proto i výběr snubáků byl jasná volba! Neměnila bych ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme prstýnky od Bisaku. Prošli jsme spoustu zlatnictví ale nic se mi nelíbilo. Až v Bisaku jsem si vybrala. Jsem z nich nadšená. Přístup a cena taky dobrá. A hlavně každé 2 roky nám je vyčistí, škrábance vyhladí... Já bych neměnila.
Odpovědět
Profilova fotka
Na Bisaku jsme taktéž koukali... Přístup byl super, ochota též. Ale od Rýdla máme ty samé levnější... :)
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Bisaku prodává prsteny od jiných výrobcu,akorát ma u nich jiný nazev :) i jinou cenu podstatně vyšš:) Není to žádný výrobce
Odpovědět
Profilova fotka
I my máme prstýnky z Bisaku. Prohlížela jsem si i prstýnky u Rýdla, o kterého mám zásnubní, ale žádné mě neoslovily tak, jako ty z Bisaku (byť jsem měla v Bisaku vybrané jedny jediné a jiné se mi už tolik nelíbily), prostě láska na první pohled :-) I manželovi se líbily, takže nebylo co řešit. Takže za mě Bisaku určitě ano! :-)
Odpovědět
Mně se u Rýdla žádné nelíbily - kromě toho mi přišlo, že to mají strašně špatně nasvícené a prstýnky vypadaly v tom ostrém světle příšerně. V Bisaku jsme se rozhodovali mezi třemi. Cena asi podstatně větší, ale nelituju - jsou nádherné.
Odpovědět
Profilova fotka
I my jsme s Bisaku moc spokojení :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
@laura7802 Vim, ze je to nekolik let stary prispevek, ale neda mi to nereagovat: Jako nekdo, kdo zrovna resi koupi prstenu Bisaku a tuto firmu sleduje na socialnich sitich, muzu s jistotou rict, ze Bisaku vlastni dilnu ma. Takze o nejakym preprodavani cizich prstynku nemuze byt rec. Skutecnost, ze ma Bisaku vlastni dilnu, byla jedna z tech, proc jsme se pro ne rozhodli.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám zásnubní prsten z Bisaku a snubní jsem si vybrala také tam. Prsteny jsou ale poměrně drahé, nemáte prosím někdo slevový voucher - na ceně se domluvíme. Moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa_bilkova jestli myslíš takový ten 1000kc z ceny co se rozdával na nějakém veletrhu, tak ty už skoro neexistují... Já jeden sehnala tady před dvěma měsíci a od te doby jsem tady nic neviděla... Ono taky ten veletrh byl 2 roky zpatky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Dobrý den, s manželem jsme se taktéž rozhodli pro Bisaku a musim rict, ze to byla nejlepsi volba. Prosli jsme si opravdu hodne zlatnictvi i samotne zlatniky, ale cena vykon jednoznacne vyhralo Bisaku. Personal velice ochotny, zodpovi Vam vsechny otazky. Vlastni dilnu maji, to, ze preprodavaji od jinych je jen kec (nedivila bych se kdyby od konkurence). Dilnu maji v Brne, maji nekolik zlatniku a potom par rytcu. Pokud Vas bude zajimat vice, sami v Bisaku Vam radi odpovi a ukazi i dilnu spolu s vlastni vyrobou na videu pokud jste treba v Praze a pokud jste v Brne tak Vam klidne udelaji i exkursi. Pokud jsem pani dobre pochopila tak soucasti Brnenske prodejny je i kavarna. A co se tyka samotnych prstynku, tak jsou naprosto uzasne. Krasna rucni prace, diamanty jsou perfektne zasazeny, nemam zadny strach, ze by se jim melo neco stat, prstynky jsou po celem obvodu stejne, nic nevystupuje, prace je skutecne precizni. Pravda je, ze jsou drazsi, to ano, ale za sve penize si kupujete opravdu kvalitu. Prstynky jsou solidni, zadne tenke krouzky a navic mate dozivotni servis kazde 2 roky zdarma. Za me parada. A pokud se naka nevesta rozhoduje jestli jit do eternity (celokaminkovy), ktery mam take (Ribbon), a boji se kvuli pozdejsi zmene velikosti, tak ma Bisaku super moznost, ze si Vas stavajici prstynek vykoupi, zpracuji, zaplatite poplatek (tusim) 3000 Kč a vyrobi Vam uplne novy, vetsi a ten stejny. Takze se toho nebojte. Navic mate prvni ryti zdarma, takze toho muzete vyuzit jako my az po svatbe, protoze jsme si koupili prstynky drive nez jsme znali termin. Vsechny informace jsem si zjistila na prodejne od nich a opravdu Vam na vse odpovi. Mohu jedine doporucit. V Bisaku jsou naprosti profici.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?