Klenoty Aurum. Máte zkušenost s tímto klenotnictvím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky! Nemáte zkušenosti s tímto klenotnictvím? Chtěli bychom si u nich koupit snubáky. ;-)
Odpovědět
1
2
Nikdy nic nekupovat '' Koupil jsem přítelkyni prstýnek se zirkony,které po 2 měsících vypadaly(2) a po měsíci čekání reklamace, jsem přišel domu a znovu zirkon vypadl....a pak se podívám do reklamačního protokolu a tam mi ještě napíšou,že ten prstýnek je na šetrnější nošejí, tak to sem myslel,že si dělají už úplnou prdel.... kor když přítelkyně dělá administrativní práci a nosila ho občas !
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky teda nespokojená, mám naušnice DKNY po dvou měsících vypadnuté snad tři kameny, navíc na to, že je to ocel, mi nějak moc dráždí ucho, takže já už tam taky nevlezu...
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám od nich zásnubní prstýnek. Bílé zlato se zirkony. Po asi 5 měsících mi bílé zlato žloutne po celém obvodu a příkon mi vypadává snad každý týden - dokud ho neztratím, tak ho tam vždy zarazím zpět.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj :) Klenoty Aurum nikdy. Koupila jsem si zde prstynek vile zlato s topasem za 6500 kc a po 3 dnech mi prasknul tal sem ho dala na reklamaci a chtela sem vratit penize a nebo jiny a oni mi ten prstynek za letovali :DD Wtf bylo to videt i pohym okem. Za dalsi dva dny mi opet prasknul a to uz sem byla dost vytocena tak ze sem chtela vratit penize a oni ze ne ze si musim vybrat neco jinyho :( stacilo se zminit o ČOI a penize sem mela hned :) jinak sem se ptala v ostatnich klenotech a ty mi potvrdili ze kvality nic moc
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Ahoj, máme velmi špatnou zkušenost. Dostala jsem před 3 měsíci zásnubní prsten z bílého zlata, kamínek zatím neupadl,ale po krátkém a šetrném nošení(sundávám i na umývání)začal prsten oxydovat a po celé délce černá(takové černé tečky jako vydřené). Vypadá to jako stříbrný prstýnek starý 20 let :-| Nehledě na to, že přítel při koupi obdržel i při několikrát zdůrazněné velikosti jinou,takže mi prstýnek z prstu padal a musel se vyměnit. Momentálně je na reklamačce a paní prodavačka ani nebyla překvapená, prý to dělá :-D když jsme se jí ještě hezky zeptali,tak vůbec nevěděla co říkat a potom se zeptala,jestli se náhodou s prstýnkem nekrémuji,to mě dostalo úplně :-. NEDOPORUČUJEME!!
Odpovědět
Profilova fotka
@lucifal ježkovi oči, mamka dostala od přítele zásnubní a má úplně to samý! 6x opravovaný, po 6. vrácené peníze, hnus fialovej. Ještě mamce řekla, že si s ním nesmí mýt ruce, a ničím ho nepatlat..
Odpovědět
Profilova fotka
Nikdy více. Sice jsme tam nekupovali prstýnky, ale hodinky za 5000 Kč. Které jsme po měsíci reklamovali. Personál neochotný hrůza.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Profilova fotka
Reaguji na starší příspěvek, ale třeba to bude někoho zajímat. Nedoporučuji nákup u Klenoty Aurum. Nekvalitní šperky, ze kterých vypadávají kameny. Ztráta briliantu se nedá reklamovat. Dle sdělení obchodu nejsou jimi prodávané šperky (včetně zásnubních a snubních prstenů) určeny k nošení. Tudíž šperky v hodnotě desítek tisíc si buď můžete schovat do krabičky, nebo rovnou vyhodit.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?