Kde koupit snubní prsteny?

22. zář 2022160

Ahoj, kde jste si nechaly vyrobit snubní prsteny? Chceme je mít z bílého zlata + já bych ho měla ještě osázený pár brilianty. Uvažujeme nad Klenoty Aurum, odkud mám i zásnubní prsten. Je to vhodná volba? Případně budu ráda za jiné tipy a doporučení 🙂

• Máme z Klenota cz žluté zlato a jsme maximálně spokojení.

• Krásný večer,
    kdybyste měla zájem, tak bych Vám ráda nabídla náš svatební vyhledávač. Naleznete tam několik obchodů s prsteny s velice bohatým sortimentem. Já osobně se zamilovala do Snoubení. Vše najdete v našem vyhledávači. 🙂 Doufáme, že Vám náš web usnadní vybírání. 🙂

• Ahoj my si budeme nechávat dělat prstýnky na zakázku přes szlato.cz 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahoj, my máme z JK Jitka Kudlackova. Naprosto jsme byli nadšeni z přístupu, možnosti výběru a se samotných prstenu nejvíc ❤️

• My máme ze Zlatnické dílny Twenty (jsou na FB). Poměr cena/kvalita moc fajn. Podobné stály jinde 2x tolik i s méně brilianty.
    Ve svatebním albu mám fotku.

• Ahoj, my si snubáky budeme vybírat u Rýdlů. Mám od nich už zásnubní prstýnek a je na něm odvedena kvalitní práce. Příjemný přístup a prostředí, takže pro nás jasná volba.

• Měla jsem bílé zlato s diamanty (mrkněte do alba) a můžu doporučit Zlatnickou dílnu Twenty. Poměr cena: kvalita bezkonkurenční.

• Máte zkušenost s nějakým e-shopem?

• @milli11  Určitě doporučuji Rýdl ☺️

• @milli11  Podívej se na e-shop Helvetia-hodinky.cz, mají luxusní kamennou prodejnu a provozují i e-shop, my byli moc spokojení jak s jednáním tak s prstýnky, které jsme si vybrali.

• Moc děkuju za radu, jedny se nám tam moc líbí 🙂

• @danikkk  Není zač, tak snad vyberete 🙂

• @milli11  e-shop (a prodejna myslím v Liberci) Šperky Jiříček. Budeme od něj brát snubní, přítel objednával i zásnubní a je to velice milý a ochotný pán. Přes mail nám několikrát poradil do pár minut od odeslání dotazu. Dokáže udělat i na míru, nebo pouupravit prstýnky z katalogu, případně nakombinovat pánský z jiného modelu a dámský z jiného modelu. Co se týče kvality, tak naprostá spokojenost, krásně vyleštěné + dává na povrch stříbrných rhodium. Zlaté prsteny nabízí taky. 🙂

• Dobrý den, my máme prstýnky z Goldexu a jsme teda moc spokojení. Super přístup a prstýnky jsou krásný 🙂

• Známá se přesouvá z offlinu (zlatnictví) do onlinu - Lily, kde nabízí 1000 modelů snubních prstenů z bílého zlata (žlutého i růžového). V tuto chvíli asi za zajímavé ceny, doporučuji se jim klidně ozvat pro zaslání i zbytku mimo veřejnou nabídku na e-shopu 🙂 E-shop tvoří, ale proces s výrobou a distribucí již mají zajetý 😉

• Kupovali jsme v Rydlu za super cenu. Známy kupovali na izlato a byli spokojeni s dodáním a ceny také super.
    Tam maji opravdu velký vyběr

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Snubní prsteny v tradičních i netradičních designech. Šperky vyrábí zkušený tým zlatníků přímo v Praze. Gravírování na prsten a doprava zdarma.
    Jan Král Kredum Art
    Hradec Králové
    Jmenuji se Jan Král a vyrábím originální zakázkové snubní prsteny a další šperky.
    Jsme tradiční český zlatnický ateliér. Zabýváme se zakázkovou výrobou dle individuálního návrhu. Zaměřujeme se na originalitu a jedinečnost.
    Články od našich partnerů
    TOP-5 dámských parfémů s dlouhou vydrží
    Letní svatební make-up? Následující 3 tipy vám pomohou ho udržet i přes vysoké teploty
    Svatební krabička poslední záchrany: 10 tipů, co by v ní nemělo chybět
    Archiv článků od partnerů