Kde koupit prsteny?

Zdravím, chci se zeptat na kvalitní zlaté prsteny? Kde jste kupovali ? Ideálně někde v Ostravě. Děkuji za typy
Odpovědět
My kupujeme na www.eppi.cz, jsou kompletně online se showroomem v Praze. což vůbec nevadí, protože i když si nechceš (nebo nemůžeš 🙂) udělat cestu, dají si s tebou skype, ukážou ti hires fotky, dokonce i ze všech stran prstenu, pošlou ti domů měřicí kroužky a provedou tě kompletním nákupem. je to neortodoxní, ale doba si přesně tohle vyžaduje a přijde mi to boží 🙂 my jsme navíc chtěli každý svůj materiál, barvu, všechno, jsou úplně jiné, a oni tohle dělají úplně automaticky už při klikání na webu! netušila jsem, že to tak lehce půjde.
Odpovědět
Máme z BISAKU, mají pobočku i v Ostravě.
Odpovědět
@kajka31 chceme tam zajít jak bude možnost. Brilas nás hodně zklamal. Děkuji za odpověď.
Odpovědět
@venika22 určitě je doporučuji, konkrétně jsme taky byli na pobočce v Ostravě, perfektní a profesionální přístup.
Odpovědět
Pokud by nevadilo, že to není v Ostravě, tak Zlatnictví Rýdl, perfektní práce i přístup k zákazníkům 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci brát u korbička šperky...
Odpovědět
@venika22 Dobrý den, můžu se zeptat, proč Vás Brilas zklamal? Chtěli jsme od nich objednat, bohužel ale neslyšíme kladné recenze 😞
Odpovědět
@budoucilouckova slečna nám vytáhla prstynky, které se nám libili na internetu, položila na stůl a šla si hrát s telefonem. Vůbec se nesnažila něco prodat, komunikovat, úplný nezájem. Byli jsme v Ostravě Porubě i teď když by měli mít zavřeno, což byla jediná pozitivní věc. Jinak hrůza. Prstynky se nám nakonec vůbec nelíbili. Vím, že to jsou jen vzorky, ale vůbec je asi nezajímá jak vypadají.
Odpovědět
tak jsem dneska zjistila, že na Eppi dokonce mají asi ode dneška 20% slevy na snubáky. hned, co jsme je objednali v sobotu 🙄 třeba to využijete aspoň vy.
Odpovědět
@keellyee děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
My máme od Helvetia-hodinky, mají skvělej přístup, moc nám vyšli vstříc a samozřejmě mají i krásnej výběr 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?