Bisaku

Profilova fotka
Dobrý den, ahoj... Chtěla jsem pro nás snubáky z Korbičky, ale chlapovi se tam nic nelíbí, že všechno je jen obyč kroužek a čus... Tak jsem otevřela Bisaku a tam se hned "zamiloval" do Seamus modelu, každopádně ho nikde jinde vyfocený nemají a na zprávu z bisaku nikdo nereaguje. Nemáte prosím reálnou fotku? Nebo i katalogovou v případě kombinovaného zlata (růžové a bílé), tu taky nikde nemůžu najít. Děkuji moc za pomoc.
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova ahoj, na zpravu mi taky nikdo nereagoval, ale zavolala jsem si tam a jsou moc ochotni.
Odpovědět
Profilova fotka
@markca Ahoj, kde jsi jim psala na msng? Instagramu? Já právě chtěla ty fotky reálný modelu Seamus, to mi po telefonu asi neukazi 😅 ale obchody se snad začátkem května otevřou, tak se tam snad dostaneme
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova psala jsem jim na msng. Tim jsem chtela naznacit, ze po telefonu se s nimi domluvis dal 😉 My od nich chteli snubaky a jelikoz mame termin v cervnu, tak uz jsme to potrebovali zacit resit. Uz mame objednano a videli jsme je v realu.
Odpovědět
Profilova fotka
@markca my máme času dost, takže asi počkám. Jaký jste vybrali model zda se mužů zeptat? 😊
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova hele, nepsala jsi náhodou do skupiny červnových svateb, že do konce června se rozhodně nic neotevře a ještě jsi tam útočila když ti tam psaly že neví co bude za týden natož v červnu?!😂 Upřímně jsem se teď zasmála. Měla by jsi vyměnit kamaráda který má informace přímo od pana Prymuly.🤭 ( sorry, já musela 😅)
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 odkdy je obchod služba? Prober se... Já psala služby, ale nevadí kočičko 😘
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova psala jsi nic neotevře! Jo mimochodem,ve středu jsem byla v salonu půjčovat šaty. Úplně normálně jako. I s kamarádkou. To je služba. Všechno jde
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 služby, bež si to přečíst znovu a me se svými domenkami neotravuj 😉 a to, ze říkáš, ze jsi nekde byla na tajnaka je ukázka toho jak si dokážeš vážit lidí co kvůli tobě riskuji, každý dělá něco na tajňáka, respektive někam chodí na služby ale veřejně to nehlasa, hezky den 😘
Odpovědět
Jenže to bylo na popud majitelky ne mého přemlouvání. Ona totiž dobře ví že kdo má svatbu květen červen tak to jinak nejde a proto tyhle nevěsty bere. ( nikde jsem nepsala kdo, kde) Popravdě,ona to moc neřeší. A já myslím že 3 lidI pohromadě s respirátorama není žádná katastrofa. Tak se měj hezky a ať ti za rok ta svatba vyjde. 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 stačí když sem pridas jen fotky po svatbě s označením salonu a někdo to uda i zpětně.. Já vám to nezavidim, pze nemuzete oficiálně ani na zkoušku účesu, makeupu, ale říkám fakta, to, ze to někdo neumí unést, není můj problém. Já osobně raději slyším pravdu, ať je jakkoliv tvrdá, než žít ve falešné naději. Takže su rada, že jsi se do salonu dostala, rada za tebe, protože pak to bude fakt masakr. Nikde jsem nerikala, že 3 lidí s respiratorama jsou špatně, za mě celý ty zkur. zakazy jsou úplně na hlavu a úplně k ničemu. Jo a fakt se neboj, že bych salon udala 😉 sama využívám různý služby, na tajnaka, jen říkám, že někdo si to tady může přečíst a zpětně je udat, nikdy nevis. Obchody nevím kdy, ale některý firmy vypisují, ze se chystají na otevření přelom duben a květen, tak snad to tak bude, já bych potřebovala obyčejný věci na normální život jako jsou třeba blby hacky na podprsenku 😅 no a hlavně vyřešit ty prsteny, ale zase si umím představit to šílenství, když to zase všechno otevřou... Je to desna doba.
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova já mám taky ráda všechno narovinu. Fotky tady nikdo neuvidí a když ano tak max jednu a rozhodně nebudu označovat a to né kvůli covidu. Přihlásila jsem se sem abych našla třeba nějaký rady v diskuzích atd nic víc.🙂 S těma obchodama jsem něco četla tak uvidíme. My ještě koupit oblek a je hotovo!
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 my koupili oblek už loni na zoot, na brachovu svatbu, sedí mu perfektně a jelikož oblek oblikne tak jednou za 10 let (ted ted 2x za 2 roky 😅), tak nový kupovat nebudeme. My potřebujeme do tanečních a ted se rozhodujeme zda jít ted, když to otevřou, dejme tomu cely leto a na podzim to bude zase zavřeny? Nebo doufat, ze už tohle nikdy nenastane a můžeme v poklidu jít příští rok? Je to na prd...
Odpovědět
Článek se načítá
@te_ssiinka_nelova přítel právě žádný pořádný oblek nemá tak musíme koupit ale to si musí opravdu vyzkoušet. Tahle doba je úplně na ..... Těžko říct co bude. Vem si co bylo loni. Většina nevěst předělávala termín na letošek..no a vidíš kde jsme. Moc si nepomohly.😔 Budeme doufat že jsme na cestě k zlepšení a už trvalému.
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 vsak právě proto, že plno lidi přesouvalo svatbu z loňska na letošek, tak majitel stodoly vyhlásil termíny na rok 2022 už v únoru, protože čekal přesně tu stejnou smršť, tak abychom i my "prvoplanovy" měli nějakou sanci. Hele, jestli chceš trošku poradit, tak můj táta si koupil oblek v Peeku, koupil olivera v šílené slevě, měli jich tam hromadu nádherných.. Na druhou stranu v opěvovaném bandi se mu vůbec nic nelíbilo a když jo, tak to bylo šílený ty ceny... Snad už od podzima se tohle dit nebude...
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova tak budeme doufat že už se to nebude opakovat a vrátí se nám všem normální život. Je to už moc dlouho. Člověk myslel že tohle bude pár měsíců a ono prd. V téhle době kdo může tak nějakým stylem prostě jede. Nejde jim to vyčítat.
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 určitě nejde... Jedna slečna z jedné služby mi říkala, ze už ví o nějaké kadernici a bylinkarce, ze je někdo naprášil (kadeřnice v salonu, Domů může chodit)... Prý kadeřnice dostala jen výstrahu. S bylinkarkou nevi jak to dopadlo.. Ale jedné dostane výstrahu a druhém pokutu 3miliony nebo kolik to je? Je to hrozný a ted ještě ve válce s ruskem, tady nemůže byt klid asi už.
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova taky vím o udání kadeřnice. A to jí udala její zákaznice která u ní byla.😳🤦 Na tomhle mi zůstává rozum stát. Tam padly pokuty z hygieny. Potom ještě jedno venkovní občerstvení ale tam to bylo v pohodě. Oni v závěru nic neporušili jen lidi po koupi pití šli sednout opodál ale za to majitel okýnka nemohl. Takže to byla pouze domluva od PČR. Někdo má h... co na práci.
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 Jo to tady taky volali několikrát policajty u stezky do lesa kde je hospoda, jak kdyby on mohl za to, že se tam před vchodem skupinkujou po 5ti... Ale když sejdou ty tři schody na chodník a nebo ještě pres úzkou cestu ani ne 30m tak je to v pohodě 🤦 lidí jsou svině a kód ty co to využívají a pak ji nahlásí, to mi hlava nebere
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova tak pokud mate cas, tak je to v pohode. My vybrali model Salome 🥰
Odpovědět
Profilova fotka
@markca bože ty jsou hlavně salome IV 😍 přesně takový jsem chtěla od korbičky, ale chlap o ví vadi, ze ten jeho je jen obyčejný kroužek 😐 tak jsem samozřejmě přistoupila na kompromis a z te tuny co jsem mu poslala nebo ukázala, tak jen seamus se mu líbí a to hned a na 1000%, me se taky líbí, ale ty kamínky po celém obvodu jsou prostě krásnější 😍
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova taky mate vybrane pekne 🙂 maji tam spoustu krasnych modelu. Ve finale, muzete mit kazdy jiny model. K tomu Salome stejne nikdo nepozna, jestli je pansky ze stejne sady nebo ne 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@markca už mi odpověděli, takže mi asi fotky pošlou, nemám asi fantazii na ty kombinované zlata, tak se Těším 😍 jojo, to nepozná, ale kdyby mel třeba ten seamus a já ten salome, tak už to asi bude bit do oči 😅 všechno je na svatbu podle me, tak tohle je maličkost, abych neustoupila 😊
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?