Poslat svatební oznámení

Profilova fotka
Je blbe když někomu pošleme oznámení a nepozveme ho na svatbu? Mám kamarádku kterou jsem poznala když jsem se pristehovala, hodne mi pomohla s hlídáním ale teď se nevidíme. Už jsme se neviděli něco přes rok.. Tak mě jen napadlo,jestli poslat nebo ne. Nebo pozvat na svatbu 🤔
Odpovědět
@kajadomca Blbé to není, hodně lidí to dělá. My jsme teda dávali oznámení jen dvěma osobam, kteří nejsou zváni a víme, že na svatbu se i tak nedostaví.
Odpovědět
Profilova fotka
@werrys no to my jsme taky dostali jen oznámení bez pozvání ale mě spíš jde o to že pak si třeba bude říkat.. Jako ona mi pošle oznámení a pozvánku ne :-|..
Odpovědět
My to máme plánované tak, že budeme dávat oznámení s pozvánkou (dříve do předu) těm, co jsou pozváni (většině jsem to řekla hned, jak jsem oznámila, že se budu vdávat - že jsou zváni, takže pozvánka je spíše taková formalita. A pak cca 14 dní dopředu budeme dávat oznámení a koláčky jen některým, které na svatbu nezveme, ale u nás se to tak dělá (sousedé na vesnici, známí, vzdálenější rodina..)
Odpovědět
Taky dáváme dopředu oznámení lidem, kteří jsou zváni, a dva týdny dopředu dovezu oznámení s výslužkou těm lidem, kteří na svatbu zváni nejsou (nezvu spoustu lidí z rodiny- tety, bratránky atd. ale oznámení a výslužku jim dám).
Odpovědět
Profilova fotka
@lopata888888 Děkuji za odpověď..a těm co jsou zváni koláčky nebo vysluzku taky dáváte? Jak dlouho dopředu těm co jsou zváni,dát oznámení?
Odpovědět
Nakonec dáváme výslužku i těm, kteří na svatbu jsou zváni, ale taky až ty 2 týdny dopředu ale jen rodině- babičky, křestná, rodiče, ale ne kamarádům :) A na svatbě nebudu dávat výslužky domů:) A oznámení mám doma týden, takže jak jsem s někým byla, tak jsme mu ho dala, zatím jsem rozdala 3 oznámení :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lopata888888 Můžu se zeptat proč né kamarádům? :-) Já mám v plánu dát právě všem co jdou na svatbu koláčky s pozvánkou a oznámením. Teda ne těm co bydlí daleko těm dávat koláčky nebudu :-)
Odpovědět
Protože i tak mě výslužky budou stát přes 15 000 Kč, a kamarádi většinou bydlí daleko, takže oznámení jim dám jak s nimi budu, ale není v mých silách být se všemi a rozvést po republice za dva dny výslužky všem, a na svatbě se s tím štvát nechci, a vlastně u kamarádů, kde jsme byli na svatbě, jsme taky výslužku nedostali. ale to jim neoplácím :) Nechtěla jsem dávat ani rodině, která na svatbě bude, ale přítel dávat před rodině bude, tak jsem to přehodnotila.
Odpovědět
Profilova fotka
@lopata888888 Tak to vyjde na dost peněz, to máte asi dost hostů :-). Já jich zas tolik nemám takže dáme skoro všem, kromě těm co bydlí daleko těm pošleme jen oznámení a pozvánku.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?