Poraďte neohraný text na svatební oznámení

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, poradíte mi některá nějaký neohraný text na svatební oznámení? ;-)
Odpovědět
1
9
10
Profilova fotka
My máme : " Beru si Tě takového jaký jsi a takovou, jaká jsi. Beru si Tě s Tvými požadavky, s Tvými chybami a s celým Tvým životním zákonem. Jsi to,co jsi a tak Tě miluji. " Je to jednoduché a výstižné...a co jsem slyšela, tak maminky a babičky to dohnalo k slžičkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem tak nějak náhodou narazila na něco co mě moc zaujalo a po dotvoření splnilo víc než mé očekávání : … Kdyby jen někdo tušil jak moc počítám s nekonečnem od té doby co mám vedle sebe člověka který májem léči moje listopady. Kdyby jen někdo věděl jak si cením všeho TEĎ a TADY a usmívám se, protože nad tu myšlenku není, že my dva budeme stejnojmení…
Odpovědět
Profilova fotka
@amemait1 Máme to stejné. Je to krásný..;) Výstižný.
Odpovědět
To od Huga: jdi s tim, kdo te ma rad... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít tohle : Oznamují, že jim končí vznešené "Já" a začíná prosté, ale o to krásnější "My" dne . . . v . . . hodin na . . . v . . .....:-)
Odpovědět
Ahojky potřebovala bych poradit :) Máme s přítelem dva pesany .Milujem je jak děti a vlastně žijem jima :)Chtěla bych je do oznámení :) Je blbé mít otevírací a uvnitr na jedné straně fotku jednoho a na druhé straně druhého ? A do prostřed něco v tom smyslu naše panička s paníčkem se berou ....atd...Je to blbý ? A neporadíte jak to dovnitř napsat třeba nějakou básničku?:)
Odpovědět
@jitulka188 Není to blbý, takové oznámení měla kolegyně, nebylo otevírací, ale hafany tam měla oba :-) vypadá to pěkně, obzvlášť když je milují jako své děti. Babičky tím asi nenadchneš, ale jim bych nechala vyrobit 2 kýčovité s holubama :-D!!
Odpovědět
@amemait1 take to tak mame :)
Odpovědět
@packaf No babičky jsou v poho taky milují psi :) Jen ještě jak to udělat :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Já jsem si vymyslela plakát a la Mr. & Mrs. Smith, ale místo Pitt a Jolie tam bude David a Wendy (i s naší fotografií samozřejmě) a dole jako Mr. & Mrs. Janik, a k tomu dodat vstupenku na premiéru s tím kde, kdy, atp. Žádné básničky, ani motta. Ani jeden nejsme moc na klasiku a tradice. :)
Odpovědět
My jsme to přijali sportovně a protože jsem si text vymyslela sama, myslím, že byl velmi originální. Mám oznámení, pozvánku, poděkování v albu:)
Odpovědět
My máme kofolu : Když se milujem, není co řešit...:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Když jsme se stěhovali do společného bytu, koupili jsme si cedulku s nápisem: "Možná nemáme všechno, ale spolu nám nic nechybí." A tohle moto jsme si dali i na oznámení :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
My použili citát literárního velikána a dali jsme ho přímo na košíček s koláčkama - mělo to úspěch. Košík jsme si taky připravovali sami - podle návodu to je hračka a ušetří se celkem dost. http://www.merkada.cz/blog/navod_na_v...
Odpovědět
Profilova fotka
Mohl by mi prosím někdo poradit text na svatební oznámení s hasičskou tématikou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zkuste mrknout na náš web máme vypsány veškeré svatební motta i texty, třeba Vás některý z nich inspiruje. :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
mně akorát napadlo - z bláta do louže, ale se společným příjmením :-D není to blbé??? Má to mít význam jako že se budeme mít pořád stejně rádi i po svatbě že se vlastně mění jen to příjmení, ale nezní vám to nějak hloupě? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@denina00 Je to vtipné, ale nevim, jestli tuhle "nadsazku" hoste pochopi ;)
Odpovědět
@denina00 no ti méně chápaví si budou myslet, že teď se máte špatně a po svatbě to nebude o nic lepší. :-D :-D :-D Pro jistotu bych dala něco jiného. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme měli: ..oznamují, že dne (číslo) dojde v (místo) ke splnění holčičí noční můry a klučičího snu.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nam se libilo "Tak jsme se konecne rozhoupali ..... Bereme se " Je to celkem vtipne protoze spolu budeme 13 let :-D
Odpovědět
dneska mi můj drahý navrhl, že bychom mohli mít na oznámení něco jako "Rozhodli jsme se riskovat rozvod" no myslela jsem že ho přetáhnu pantoflem :D (jeho i moje rodiče jsou rozvedeni)
Odpovědět
:D :D právě jsem si taky říkala aby to nepochopili takhle blbě :D děkuju za názory.... ale ta můra je dobrá :)
Odpovědět
Ahojte, našla jsem si svatební oznámení, které by se mi líbilo (dokonce i příteli :-D), ale uložila jsem si pouze obrázek a ne stránku, kde bych ho mohla pořešit :( tak jsem si říkala, jestli náhodou některá z vás nebude vědět, kde tohle oznámení dělají..moc díky za info Iva
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
"Vzali jsme to opačným směrem, napřed děti a teď se berem :) " Tohle mě napadlo jako jednoduché svatební oznámení zcela nás vystihující. Myslíte, že je to na svatební pozvánku moc příkré? A potřebovala bych poradit s pozváním na oběd a raut. Polovina lidí (rodina), půjde na oběd a polovina lidí (známí a kamarádi) budou mít nachystaný guláš a raut venku. Nemáte někdo nějakou originální formu, jak jim to sdělit?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj, s přítelem budeme mít svatbu na jeho třicetiny a ráda bych to nějak zakomponovala do textu u svatebního oznámení. Nemáte někdo nějaký nápad?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
@jenny.kay prosím máte ještě to přání? Něco podobného vymýšlím, když mám Beránka 😄
Odpovědět
1
9
10
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?