Jak nadepisuje svatební oznámení?

22. zář 202270

Ahoj nevěsty, prosím poraďte, jak nadepisujete obálky se svatebním oznámením? Já chytrá, jsem si nedala napsat od paní, která oznámení vyráběla a teď nevím. Můj plán byl v tiskárně, ale obálka je na to příliš tvrdá a v tiskárně se zasekává - každou druhou bych zničila 😞. Tak přichází v úvahu varianta rukou, ale to je nic moc :-/.

Nemáte nějaký typ?

Děkuji 🙂

• Udelala jsem to klasickym inkoustovym perem a rukou. Nakonec to psacim pismem vypadalo hezky 😉

• @deniiinka  Já bych se obrátila na toho, kdo mi vyráběl oznámení, jestli by mi mohl udělat ve stejném stylu i obálky.

• Nadepisovala jsem je rukou, přijde mi to osobní🙂

• Sponzor fóra
  • Nooo, tak ještě mě napadá koupit tiskací písmenka jestli se chceš hodne vyblbnout. ve finále to stojí pár kaček - já mam tiskátka z tigeru asi za 100 a dělam to i na obálky a vypadá to hezky. Jinak bych to dala někomu o kom víš, že umí hezky psát. Protože psát to já rukou tak to tam nemusim psát vůbec, protože to stejně nikdo nepřečte

• @terusenkar
    Pisete moc krasne, tak se nedivim, ze jste si psala sama 😁🤩

• Nadepisovala mi to nejlepší kamarádka co umí kaligrafií ale byl desny problém, ze papír žral všechny inkousty - viz fotka

• Ja je nadepsane neměla 🙈😂 doručovali jsme je každému osobně a jeden čas jsem dokonce u sebe měla neustále nekolik obálek, které jsem při setkání s hosty rozdávala. Aspoň jsem pak nemusela řešit, ze je na obálce jiné jméno 😄

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Vyrábíme moderní a netradiční svatební oznámení a tiskoviny (kartičky, grafika, menu karty, nálepky...). Nabízíme vlastní i hotové návrhy.
    www.mottak.cz - svatební oznámení, dobré ceny, 1500 vzorů
    www.levne-snubni-prsteny.cz - 2000 vzorů snubních prstenů, zlato 14 karátů
    Rychle i EXPRES
    Vytvořím personalizované svatební noviny dle vašich požadavků - vtipné, dojemné, ve stylu skutečných časopisů a novin nebo plné fotek z vašich životů!
    Články od našich partnerů
    TOP-5 dámských parfémů s dlouhou vydrží
    Letní svatební make-up? Následující 3 tipy vám pomohou ho udržet i přes vysoké teploty
    Svatební krabička poslední záchrany: 10 tipů, co by v ní nemělo chybět
    Archiv článků od partnerů