Jak lepit svatební oznámení?

Profilova fotka
Zdravím, chystám se vyrábět vlastní oznámení a mám představu natisknout text na bílý papír a ten pak přilepit na tvrdý kraftový. Napadlo mě ale, že obyčejné lepidlo určitě udělá bordel, zašpiní papír atd. Nedělal už to někdo a neporadí, jaké lepidlo použít, aby se neodlepovaly rožky a zároveň nezapatlal nebo nepokroutil papír? Nebo to prostě rovnou natisknu na ten kraftový 😁
Odpovědět
Dělala jsem teda jen obyč tvrdý, ale embosovaný a lepila jsem to tuhým Herkulesem.
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah Díky, to mě taky napadlo, ale neupatlal se pak papír? Já si jen tak matně vybavuju ze školních let, jak jsem vždycky měla papír upatlaný od toho, jak jsem zahlazovala rožky 😄
Odpovědět
@kayak Musela jsem dávat pozor a nemazat lepidlo až úplně ke krajům, uhladila jsem to rukou přes čistý papír a zatížila knížkou. Dělala jsem je v březnu na původní květnový termín a teď přes týden přelepovala s novým datem a furt to drželo 😉
Odpovědět
Herkulesu se nesmi dat moc, ja ho nanasela uchostourem, do skvirek i paratkem.. Mezi ctvrtku a kraftovy papir jsem vlepovala stuzku a provazek a herkules se osvedcil o dost lepe, nez oboustranka.. Ale taky jsme zatezovali knizkama
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?