Kolik chleba?

Kolik bochníku chleba pro 50lidí?bude se jíst k mini řízečkům a k nakládanýmu masu.Maso bude i na druhý den k obědu.Bude tam více chlapů.Děkuji za rady :-)
Odpovědět
Vzala bych 10 pokud jde o vetsi chleb typu inpeko. To je cca 2 krajice na cloveka mozna 11. To je minimalni polozky takze radeji vic
Odpovědět
Tak ono asi hodně záleží na velikosti a gramáži bochníku. Jinak to bude s kilovým chlebem, jinak s větším.
Odpovědět
Profilova fotka
Každý si určitě nebude brát chleba. U nás hodně lidí jedlo řízky samotný, se salátem a někdo si k tomu vzal jen zeleninu bokem, měli jsme asi 5 chlebů, 10 celozrných baget, rohlíky a zbylo :). Taky nás bylo 50.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme na 60 lidí objednáno 10 bochníků a doufám, že to bude stačit. Je mi jasné, že spousta lidí moc chleba jíst nebude, aby měli "víc místa na maso", spousta si místo chleba dá zeleninu a tak... ale zase ti jedlíci co budou jíst chleba ho asi sní hodně :-S Takže k němu asi ještě dokoupíme třeba 5-10 baget.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Profilova fotka
@amenophus Dobrý den, mohu se zeptat kolik bochníků se nakonec snědlo? Děkuji
Odpovědět
@niki_tziotziou_francova Dobrý den, diskuse je založena v roce 2016, většina profilu je neaktivní. Asi jste si nevšimla. 😬
Odpovědět
Profilova fotka
@maru745 tak na to jsem nekoukala říkala sem si že ty lidi tady budou tak nějak furt ale je fakt že po svatbě to nikdo téměř nepotřebují 😂tak nic....
Odpovědět
Profilova fotka
@niki_tziotziou_francova Pardon, to už si vážně nepamatuju 😞 Jako něco zbylo, ale nějak se to rozdalo. Možná zbyly 2, 2 a půl? @maru745 😄 nojo, aspoň se ukázalo, že mi pořád chodí upozornění na mail, tak jsem ze zvědavosti koukla co mi kdo píše 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?