Tipy na svatební koláčky - Brno a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte, sháním tip na svatební koláčky v Brně a okolí. Cukráren a výrob dortů jsem našla spoustu, ale koláčky zatím ne :( děkuji
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
... skvělé koláčky (vlčnovské vdolečky) má paní Konečná z Lovčic. Jsem na ně náročná, ale ona je má fakt skvělý.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
@ninive211 Dobrý den, mohu prosím dostat kontakt na tu paní ze Slatiny??? Velké díky Jitka
Odpovědět
Profilova fotka
Vážené dámy, ráda bych poslala i vůni a chuť, ale to tu prostě nejde. Pokud chcete ochutnat, v pátek 29.4. mohu vzít vzorek do Brna. V případě zájmu pište na e-mail.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@ninive211 Dobrý den pokud můžu nabídnout své služby, peču svatební koláčky za 4 Kč/ ks používám jen kvalitní suroviny, v mém okolí jsou velmi oblíbené u zákazníků 😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
@sedili Dobrý den, stále pečete koláčky a jaká by byla aktuální cena?
Odpovědět
Profilova fotka
@inabor doporučuju vlcnovske vdolecky. Jsou jako takové malé kolacky, ktere vypadaj podobne jako na obr. Vyše. Do brna taky dováží, např do kavarny v IBC. Tam je prodavaj za 10, ale primo od nich za 6.50 v jejich pekarne. Na svatbu ve vetsim mnozstvi by mohli mit jeste lepsi cenu. Ja u nich budu objednavat
Odpovědět
@pennya děkuji za radu. Vím jaké jsou vlčnovské vdolečky, tento týden jsme je ochutnávali - jsou božííííí, ale paní co nám zajišťuje catering nám říkala cenu 12 Kč za kus. Což mi přijde dost. Zkusím na netu najít tu jejich pekárnu a vznesu dotaz - děkuji ;o)
Odpovědět
@pennya našla jsem stránky, jdu do nich - d ě k u j i !!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@inabor pff 12 kč, ti na tom teda rejžujou @😀😀😀
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 letech
@elinnka73 Dobrý den, ještě pečete? Děkuji
Odpovědět
sháním někoho, kdo by upekl ty nejlepší svatební koláčky, Brno a okolí, říjen..PROSÍÍÍM
Odpovědět
Článek se načítá
Zdravím, je tady někdo, kdo peče klasicke malé kulaté svatební koláčky? 🙂 potřebuji kolem 200ks. Díky za reakce 😉
Odpovědět
Po svatbě jsme brali do práce od https://www.kolacky-od-anicky.cz a byli jsme spokojení 🙂
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?