Svatebni dort za 10000?

Zobraz úvodní příspěvek
Damy, mam desne dilema. Vybrala jsem si specificky dort, na ktery si temer nikdo netroufne. Po mesici jsem nasla dva dodavatele, kteri jsou sto mi ho udelat. 1) pani, co pece doma, ma slusne reference, ale v portfoliu ma dorty, ktere neodpovidaji me predstave. Coz je ale dano poptavkou. Kazdopadne ma velmi priznivou cenu a zda se, ze tomu fakt rozumi. V pripade, ze by se ale dort nepovedl tak jak si predstavuju, nemam nic v ruce. Cena 6500 za 60 porci. 2) zavedena cukrarna, co ma jmeno a dela fajnsmekracky dorty. Cukrarky s referencemi z top hotelu v Praze. Vetsi jistota, ze bude dort fakt peknej. Nedovoli si riskovat spatne reference. Cena 9500 za 60, 8300 za 50 porci. Pry pocitaji vetsi porce nez je obvykle. Chutnej bude urcite od obou. Mame pozvanych 68 dospelych plus cca 10 deti vcetne mimin. V case krajeni dortu ale uz nekolik mamin s miminama bude pryc a pritel tvrdi, ze jeho kamosi si dort k pivu spis nedaji. Predstava, ze mi tam okoravaj treba 3000 me desi :-) Takze se ptam, jak byste se rozhodly vy? A jake mate zkusenosti, furt slysim, ze se to pak nesni. A nechci davat lidem dort jako vysluzku. Budeme mit minivinka...
Odpovědět
1
2
@denisakoutnikova Tak ja si proste vybrala dort a tomu to prizpusobuju. Kdybych ho nechtela s kovovym povrchem stribra tak mam tak dort do 5000 s prehledem. Ale ja se zasekla na tomhle. Slevila jsem uz skoro na vsem, protoze to co se mi libi by stalo pres pul mega. A nejsem ani magor ani Onasisu :-) Snazim se jen najit financne unosnou variantu svych predstav, abych nemela kvuli par zkazenym blbostem taky zkazenou naladu. Znam se...kdyz neco podela nekdo jinej tak nad tim mavnu rukou...ale kdyz budu vedet ze jsem mohla vysledek ovluvnit svym rozhodnutim...pak je to ma vina a budu pekne kysela...a toho se chci vyvarovat.
Odpovědět
@ambera Ahoj, taky bych šla do té varianty č. 2, kde budeš mít větší jistotu. My máme 60 porcí dortu asi za 8500,- je taky dražší, ale výborný, kvalitní suroviny, a vypadá přesně podle mých představ.
Odpovědět
určitě bych nepořídila pro 78 hostů (i s dětmi) dort s 50 porcemi (to, že by na někoho nezbylo, považuji za trapas) ve volbě domácí cukrářka vs profesionál bych asi zvolila profesionála, ale to už je otázka rozpočtu
Odpovědět
U těch domácích cukrářek mám taky strach a prakticky jsem je zavrhla. Zkušenost dvou mých kamarádek je taková, že jedna loni řešila znovu dort týden před svatbou - cukrářka si zlomila ruku a druhá skončila ještě hůř - v poledne byli bez dortu, protože ta paní u kterého ho měla objednaný vzala dvě zakázky současně a pak díky nějakému nedopatření dort přivezla dort až večer... Navíc tu teď někdo psal, že paní u které měli loni dort zavřeli provozovnu, takže letos žádné zakázky oficiálně nebere.
Odpovědět
@zorro4 to mi rekni,kde jsi cetla,ze ta pani co pece doma nabidla dort o mene porcich nez ta cukrarna? nikde o tom nic neni.... a za me ta pani o ktere mluvime je ve svem okoli hodne vyhlasena ;-)
Odpovědět
@1adriana1 Vůbec nechápu, o čem mluvíš ty. Zakladatelka k profi cukrárně uvádí 2 varianty "Cena 9500 za 60, 8300 za 50 porci." Na to reaguji, že bych určitě nešla do 50 porcí. To nijak nesouvisí s paní, co peče doma. Druhá část mé odpovědi se týkala volby profi o 3000 dražší než paní doma (obě cena za 60 porcí)...
Odpovědět
Já bych určitě volila tu druhou variantu- zavedenou cukrárnu a jak říkáš, ubrala bych pár porcí. Taky píšeš, že počítají větší porce než jinde, tak to zkrouhni na šedesát porcí, to by mělo stačit.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?