Nejlepší svatební dorty Praha a okolí. Doporučíte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Sháním odkaz na nějakou dobrou a ne moc předraženou cukrárničku, která dělá výborné dorty. Ne takové ty hutné šlehačkové, nebo dusivé :-S Pokud možno s možností objednávky na zakázku.. (barva, tvar, naplň)
Odpovědět
1
2
nozdormu, AnnaMagdalena má ceny hlavně na mimibazaru, jinak já jsem taky rozhodnutá pro ní, už jenom proto že je moje kamarádka z dětských let, tak snad si dá záležet :-) Navíc na ní čtu všude chválu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat-nemáte někdo zkušenosti se svatebnidorty.cz? mají docela zajímavé stránky i ceny tak se chci zeptat na nějaké zkušenosti :-) Děkuju
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Ahoj holky ja mam skvelou zkusenost s cukrarnou Saint Tropez pouzivaji velice kvalitni suroviny a nebo jeste nejvicnejlepsidorty.cz tam je to taky super a pecou i kolacky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, me pekla svatebni dost kamaradka a byl uplne uzasny. Opravdu takovy dort jsem jeste nejedla, stacilo krajet mensi kousky, protoze byl uplne moc syty, jak to bylo vse z kvalitnich surovin... Takze kdybyste chteli, tak vam muzu dat kontakt :) A upekla mi i svatebni kolacky a taky uplne uzasne :)
Odpovědět
Doporučuju Lemon cakes - měli jsme spodní patro hruškový s likérem a horní čokoládový s banánem a malinami, to celé v bílém krému, posypané hoblinkami z bílé čokolády a nahoře maliny. Byl skvělý, asi 55 porcí a vyšel na 3.500,-, což mi přijde jako slušná cena. A je možné objednat se tam předem na ochutnávku dortů zdarma.
Odpovědět
Já můžu naprosto doporučit cukrárnu paní Kostelecké ve Strančicích (Praha-východ). Chtěli jsme jednoduchý dort, ne moc sladký, potažený marcipánem (čím víc bílý tím lepší :-)) a ne s máslovými náplněmi. Zadání podle obrázku bylo splněné na jedničku! Vrchní patro byl limetkový krém, prostřední čokoládový krém s broskvemi a spodní vanilkový krém s jahodami. Dort byl zhruba pro 35 osob a vyšel na 1.700,- takže úplně luxusní cena! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dort, zakusky a vysluzky sme mali z cukrarne MIMA v Beroune. Vsetci sa mohli utlct po dorte. Mal vrchnu vrstvu marcipan, nie fondan ktory sa neda skoro ani jest. Na tanieroch nic nezostalo a ludia si este pytali pridat. Nadseni sme boli ako mi tak aj hostia. A este k tomu vsetkemu nas dvojposchodovy dort, fakt obrovsky, s marcipanom aj s marcipanovymi ozdobami stal 1800,- A minidezerty sme mali 4,-/ks Vsetkym doporucujeme.
Odpovědět
caute, my sme velmi sklamani tortou od Anny Magdaleny!!! Objednala som velku cokoladovo bananovu pre moju dcerku k narodeninam do skolky a ked sme ju zacali krajat, zacala sa rozlievat! Hruuza! Chutovo takisto nic moc, presladena.... Na druhy den som volala Anne Magdalene, s tym,ze tortova plnka cela vytiekla- bolo to ako roztopena zmrzlina.... Povedala,ze zisti,co sa stalo a da mi zlavu....Nikdy sa neozvala!!! Takto si cenia zakaznikov! Dokonca som si to aj nafotila,lebo tak zle urobenu tortu za 2000Kcs som este nevidela!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj, já osobně mohu doporučit e-party cz . Měli jsme od nich nejen svatební dort ale i pohoštění na ráno domů i svatební koláčky. Při objednávce jsme s přítelem měli i ochutnávku. Ve svatební den nám vše dovezli jak domů, tak do restaurace a nemuseli jsme se o nic starat. Všichni nejen z dortu byli nadšeni, mohu jen doporučit
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
http://www.e-party.cz/kavarna-cafe-ku... nejlepší, nejlepší... :-) chuťové skvělé, krásně vypadající, my měli podle fotky viz moje album, náplň, vše si jde vybrat. Jen jsou z kladna, ale dovážejí do Prahy. Doporučuji osobní návštěvu, zajet si tam na dortík a domluvit se ohledně představ.
Odpovědět
Já osobně doporučuji Cukrárnu Merlot na Praze 4 - Lhotka. Přinesli jsme si fotku dortu, vybrali náplň (lehkou tvarohovou) a dort byl přesně podle našich představ. Cena byla 3700 Kč + vratná záloha 500 Kč na figurku. Svatbu jsme měli před týdnem.
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Já můžu doporučit cukrárnu Fregatta v Měchenicích a mají pobočku i v Čestlicích v Praze, mají výborný dortíky i koláče.
Odpovědět
Já budu mít dort od Zuzky Dvořákové, peče pro food časopisy. Korpusy jsou nadýchané a nabídla nám různé náplně a typy korpusů, 3 jsme ozkoušeli a vybrali našeho favorita:-) Za dort pro cca 40 osob potažený fondánem, nikoli marcipánem + vymodelovanou frézií a růžičkou dáme asi 2300,- Kč.
Odpovědět
Doporučuji výrobnu kousek za Černým Mostem. Výborné lehké nepřeslazené a krásné dorty http://www.dortypraha.com/fotogalerie...
Odpovědět
Profilova fotka
www.mima.cz Měli jsme luxusní dort za skvělou cenu, všichni si pošmakovali a to i přítelova babka, která normálně na ničem nenechá nit suchou.Pokud si nevybereš z jejich nabídy a máš třeba fotku svého vysněného dortu, tak udělají i toto.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj, já moc doporučuji Erhartovu cukrárnu. Dort byl úžasný, lepší jsem určitě nikdy nejedla... Hosté byli nadšení ;) Krémy výborné, lehoučké, připraví vám prakticky jakoukoliv příchuť si vymyslíte... A samozřejmě byl nádherný... Dort dovezou přímo na místo....
Odpovědět
taky znám někoho kdo peče a to luxusně a za super ceny :) Ty předražený cukrárny v Praze a pak hnus je děs běs....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
My byli na ochutnávce v Erhartově cukrárně na základě recenzí tady a pro nás naprostý zklamání :-( Jedny z nejhorších dortů, co jsme jedli (oschlý, "lehký čokoládý krém" šel sotva ukrojit, jak to bylo tvrdý, zbylé náplně úplně bez chuti..).. takže se teď bojím i ostatních ochutnávek, jelikož jsme vybírali dle zdejších doporučení :-D
Odpovědět
Ahoj, já již několik let kupuji dortu u paní Mesnerové z Přezletic (kousek od Kbel) http://www.edortiky.cz/ a i na svatbu mi je bude péct. Udělala vždy to co jsme si vymysleli a vždy to bylo super. Svatbu mám v Jižních Čechách a dorty potáhnu z Prahy, protože taky nechci riskovat neznámé cukráře ;).
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Delu Cake ! Najlepsie dorty v cele Praze !
Odpovědět
Profilova fotka
https://www.facebook.com/Paletkadorty/ Moc milá slečna a dorty za super cenu 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobry den, vyrabime krasne svatebni dorty. Podivejte se na nas profil a kontaktujte nas! :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?