Překvapení na svatbu pro novomanžele, poraďte

Ahoj. Už mě nic nenapadá a tak se chci zeptat vás, holky. Víc hlav víc ví:-) Kamarádi budou mít na začátku října svatbu a my bychom pro ně rádi uchystali nějaké hezké překvapení. Bohužel nemám ani šajn co by to mělo vůbec být:-) Napadl mě menší ohňostroj nebo pouštění lampionů, ale mají svatbu na místě, kde to prý nejde kvůli bezpečnosti...A jsem v koncích:-) Můžete poradit nějaké originální překvápko? Díky za návrhy
Odpovědět
@parajan Koukni ke mě na profil,vkládala jsem tam jedno videjko,akorát by bylo třeba se domluvit s ostatními svatebčany,mě kdyby tak někdo překvapil,jak je na tom videu,tak bych se rozbrečela radostí.
Odpovědět
My jsme vloni dostali fakt super dárek... chtěli jsme tedy peníze, ale kamarádi vymysleli originální dárek, kam je schovali. Nechali nám vytisknout knihu na míru Kamasutra, kde je i naše fotka, věnování a v textu jsou naše jména i město, kde žijeme, byli jsme z knihy nadšeni. vzadu v knize je odkaz na web kde si nechali vyrobit. www.elife.cz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Ahoj.Prosím prosím potřebovala bych také poradit s překvapením na svatbu bratrovi něco originálního ale zase finančně nenáročného.Svatební den oznámili na poslední chvíli,ale i přesto jako svědek bych chtěla překvapit.Díky za nápady ;-)
Odpovědět
Ahoj, my jsme s maželem dostali před 3 měsíci jako svatební dar víkend na ekofarmě :-D Byly jsme tam až minulý víkend a byla to fakt sranda vidět miláčka jak dojí krávu a kydá hůj. Bájo :-D http://www.jedinecne-zazitky.cz/7-eko... Mrkněte taky, myslím, že je to dost originální svatební dar ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
Ahoj, na naší svatbě bylo překvapení, že nám promítali krásné video , které předem pro nás natočili naši nejbližší kamarádi a rodina.Bylo to video, kde nám všichni přáli a dávali rady do manželství. Pak nám ho promítli na plátně hned po svatebním obědě. Byla to sranda a dojetí:-)Před promítáním nám ještě přednesl synovec básničku, kterou jsem já kdysi asi v jeho letech /4-5 let/ říkala na jedné svatbě, kde jsem byla za družičku. Bylo to krásný!!!Kdyby někdo chtěl text básničky, je dost dlouhá a starou češtinou ,ale mohu poskytnout kdyžtak na email.
Odpovědět
Co nějakou "opileckou" hru? u toho se vždy všichni náramně pobaví 8-)
Odpovědět
@tyna350 dobrý den mohla bych poprosit o zaslání té básničky moc děkuji za ochotu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pošlu ti ji na email, prosím o jeho zaslání.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@tyna350 dobrý den prosimbasnickundekuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@tyna350 Ahoj,mohla bych taky poprosit o básničku? A tip na nějaké vtipné přání na svatební video? Díky. Mali lenka.krizakova@seznam.cz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Ahojky, mohla bych prosím taky poprosit o básničku? Můj email je: Belinda1@email.cz děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
Překvapte zamilovaný pár na svatbě netradičním svatebním darem - ovocnými a bylinkovými dobrotami (sirupy, džemy a pečenými čaji-bez chemie) v dárkové dřevěné krabičce s vyřezávanými srdíčky nebo v elegantní bílé krabičce s průhledným víkem. V dárkové dřevěné bedýnce s vyřezávanými srdíčky najdou: -1x MÁTOVÝ SIRUP 350 ml - vhodný pro přípravu Mojita nebo domácích limonád, -1x PEČENÝ ČAJ 400 ml- NEBESKÝ RÁJ S MEDUŇKOU - pro nebeské chvíle pohody, - 1x MERUŇKOVÝ DŽEM 280 gr- na sladkou snídani, - 1x PEČENÝ ČAJ 50 ml - PERNÍKOVÁ ŠVESTKA - na zahřátí se, -1x ŠVESTKOVÝ DŽEM SE ZELENÝM ČAJEM MATCHA pro zvýšení libida:-) Balíček už stačí jen zabalit do celofánu a ozdobit pěknou mašlí. Výběr produktů je široký a toto je jen malá ukázka. Více na Sirupy a džemy FITO.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
@tyna350 Dobrý den, našla jsem váš starý přízpěvek z roku 2015 o básničce na svatbu. Můžu poprosit o její zaslání? Mnohokrát děkuji. Kateřina Majorová
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Ahojky, moc vás prosím o váš nazor. Chtěla bych pro svou kamarádku na svatbě přichystat překvapení, ale spíše něco neokoukaneho. Hry typu svatební kviz, poznávání nevěsty, ženicha oni moc nemusi. Napadlo mě připravit hru ve stylu Pevnost Boyard, konkretne by dostali indicie a hádali by heslo. To by bylo "zlatá cihla". Dostali by 2 obálky. V 1.by byly obrázky slunce, pivo, šperky, ptak Ohnivák (heslo Zlato), ve 2. obrázky sýr eidam, dům, kolečko s maltou, hlína (heslo cihla) Tu by pak dostali jako výhru v případě, že uhodnou. Vzala bych zednickou cihlu a natřela ji zlatou barvou 🤭 Zlata cihla by měla symbolizovat, že stejně tak jako do zlata musí i do manželství investovat ( nebo něco v tom smyslu, nedovedu to úplně přesně popsat) Co myslíte, není úplně hloupé? Díky moc za vaše názory 😊
Odpovědět
@janina44 myslim, ze dobry
Odpovědět
@qlarinka Opravdu? Díky moc 😉 Tak já to teda zkusím připravit 🙂
Odpovědět
@janina44 napad mi prijde fajn, jestli to chcete trochu akcnejsi,tak to muzete domyslet, jako ze jim treba muze nekdo pomahat lustit, nebo za na jedno slovo ma projit rodina nevesty s zenichem a na druhe rodina zenicha s nevestou, nebo udelat obrazky napoved a rozdat je hostum, aby je drzeli (takze cast bude drzet obrazky a zbytek je aspon uvidi, aby jen nekoukali na nevestu a zenicha, jak drzi v ruce nic nerikajici male papirky), nebo muzou byt napovedy na nejake kratke trase nebo o ne musi soutezit v mini hrach apod., zalezi,co nevestu, zenicha a svatebcany bavi. I jen to zakladni uhadnout z napoved dve slova je fajn, jen pak musite domyslet,jak ty napovedy dostanou
Odpovědět
@qlarinka Tak nějak jsem to presne myslela, aby to bylo trošku zábavný, tak jim dát obálky se dvěma obrázky a když budou chtít další, tak si ho budou muset "koupit" třeba tím, že musí vypít panáčka. A aby se svatebčané nebudilo a věděli o co jde, tak bych obrázky udělala ještě ve velkém a pověsili je za novomanžele, ať je nevidí. Akorát musím ještě domyslet detaily. Díky moc za rady 👍
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?