Jak předat poděkování rodičům

28. kvě 202020

Líbí se mi to

Ahoj, Všem,

můžete prosím poradit jak nejlepe predat poděkování rodicum? Mame text na drevenem srdci. Nekdo to cte a pak se predava? Nebo jak se to prosim dela? Nerada bych aby vznikl nejaky trapas =))

Díky za rady=).

Klára

 • @bobona  Tohle je hodně různé a někde se to nedělá vůbec. My jsme žádný dárek/poděkování nedávali, jen při přípitku, před zahájením hostiny/rautu, jsme poděkovali jak rodičům (co pro nás udělali, jak nás vychovali a tak) tak i hostům, za to že přišli a ten den chtějí strávit s námi. Při tom by se dalo předat poděkování.....Jinak u sestřenice to proběhlo tak, že když si ženich přijel před obřadem k rodičům pro nevěstu a přivezl jí kytici a byli tam i jeho rodiče, tak si předali i to poděkování, ještě proběhlo i nějaké požehnání a tak. A u kamarádky to předávali při večeři s rodiči, cca týden před svatbou. Na jiných svatbách jsem to neviděla a nebo to probělo nějak v soukromí.

 • Aha, tka to jsmezase neslyšela vubec ja, nebo nečetla. Já jsme videla, že bud to čet moderator a nebo maminka, ale ta tak brečela, že to chudak nemhola nai docist, tak to bych nerada a nechtela bych aby to vypadalo nejak blbe.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat

  Líbí se mi to

  Napiš zprávu

  Napiš, proč příspěvek nepatří na fórum.

  Upravit komentář

  Upravit diskusi

  Opravdu chceš smazat komentář?

  Doporučení dodavatelé
  Vyrábím originální žádosti pro svědky a svědkyně, puzzle svatební oznámení, dárky pro svědky a rodiče a další...
  Svatební ráj
  Praha - východ
  Široká nabídka svatebních dekorací obsahuje – vlizelín, organzu, okvětní plátky růží, svatební svíčky, skleněné kamínky a spoustu dekorací.