Svatební cesta. Francouzská riviéra nebo Paříž?

Profilova fotka
Přemýšlíme pozvolna nad svatební cestou a váháme. Paříž je takový romantický sen z dětství, viděla jsem že to kombinují s versailles a to by se mi moc líbilo :-) přítel navrhl francouzskou riviéru a tak se nemůžeme rozhodnout? jak byste se rozhodli vy? případně znáte nějaké prověřené cestovky, které nabízejí svatební cesty do Francie? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já jsem sice blázen, ale asi bych volila Paříž. To město miluju. Na svatební cestu bych to viděla jako ideální, ale tak ne každému to hektické město sedne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já byla i v Paříži i na Francouzské riviéře. Paříž je sice nádherná, ale spíš vhodná tak na prodloužený víkend, kdy budete poznávat krásy města. A naopak Francouzská riviéra má nádherná místečka, koupání, romantické zátoky, městečka s výrobnou parfémů (stojí to za návštěvu), taková procházka po Nice, Cannes nebo Antibes má svoje kouzlo. A jestli si chcete užít klidnou a romantickou svatební cestu, tak já bych volila Riviéru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
escabarajito: Tak a teď si vyber. :-D :-D s luckou nemůžu souhlasit, že je Paříž jen na prodloužený víkend. Byli jsme tam týden a musím říct,že se tam snad ani po 14 dnech nelze nudit.A romantiku určitě taky nepostrádá. Je ale pravda, že Francouzská riviéra bude asi klidnější. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já bych byla určitě pro Riviéru!!! Byla to nádhera... do té doby jsem si furt říkala, co na tom všichni mají :-N , ale to místo se prostě musí zažít, aby to člověk pochopil. Je to přesně tak, jak napsala Luckaapavel ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky také bych volila riviéru, v paříži jsme byli na prodlouženém víkendě je to krásné to jo ale já si svatební cestu představuji někde na pláži a romantiku Paříž to má ale chodíš po památkách a tak,dříve jsem také chtěla paříž jako svatebku ted jsem ráda že jsme ji zvolili jako výlet a svatebku prožijem jinde... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za všechny reakce, i když jsem na rozpacích. Já bych klidně i tu riviéru, ale přítel je spíš akčnější typ, takže nevím jak by se mu ten klid na riviéře zamlouval, ale každopádně aspoň máme dvě rozdílná místa na promýšlení ;-)
Odpovědět
Viděli jsme obojí, obojí bylo jako poznávačka. Taky nejsme typy na válení se na pláži. Pokud ale chcete oba něco jiného, volila bych riviéru, tam totiž lze jet jako na poznávačku, ale klidně nejít na památky a jít místo toho na pláž......ale jako svatební cestu jsme my osobně zvolili Paříž, je to velká romantika :-).
Odpovědět
Profilova fotka
escabarajito ale na te riviere mas prave hodne co delat, oproti parizi mas navic jeste plaze, ja sice Pariz miluju ale to je vazne spis tak na vikend
Odpovědět
Profilova fotka
miamia: ale zas pláže máš všude - Chorvatsko,Itálie, Egypt... Kdežto pařížská atmosféra je jen jedna na světě. :-D x-)
Odpovědět
rozhodně Riviéra. Paříž je přenádherná ale těch turistů, je to na bednu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych byla pro Paříž, ale je to asi tím, že je to moje město snů. Už jsem v ní jednou byla a bylo to naprosto úžasné takže jsem si Paříž ještě více zamilovala. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak tenhle problém teď taky řešíme. Máme jen týden a řešíme zda zůstat na jihu Francie celý týden nebo přejet na víkend 900km do Paříže. Máte nějaký tip na ubytování na jihu Francie? Ocením jakýkoliv odkaz.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?