Svatební agentura. Poraďte, či sa oplatí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem chtěla bys se zeptat jestli některá máte zkušenost se svatební agenturou. Vzhledem k tomu,že se vdávám poprvé nábídka svatební agentury mě nadchla. Něco ve stylo filmu "Svatby podle Mary". Ale chtějí 10.000,- což si myslím, že by se dalo utratit i jinak.Prosím pište své zkušenosti. Díky Lin. Svatbu mám sice až v červnu 2006 ale je lepší znát víc názorů. Moc moc děkuji. :-)
Odpovědět
ahoj, ja planuju s easy wedding a zatim nemám problém, kalkulace jsou dovedeny do nejmenšího detailu a velmi přesné
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
@katchen O jakou agenturu se nakonec jednalo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chci se zeptat, jestli mate nektera zkusenosti se svatebni agenturou Bgreen? Dekuji. :)
Odpovědět
@zzzuzkaa ahoj my mame priamo zo Senca :-) easywedding zatial sme velmi spokojni ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
AGENTURA SVATEBNIAGENT! ráda bych informovala všechny co si chcou objednat oznámení u této agentury, aby si VŠE dobře pročetli a NIC neschvalovali, aniž by se předem 3 krát nezeptali!! Má zkušenost je s oznámeními, které neodpovídá barvě na stránkách, písmo je nečitelné ( VELMI malé) a navíc u kartičky žádosti o dar je pravopisná chyba!!! Stydím se tato oznámení rozeslat, takže je mohu hodit do koše a rychle shánět nová! Reklamace nám nebyla uznána, jelikož jsme návrh elektronicky schválili. Upozorňuji ale, že v návrhu nebyla upřesněna barva ( na stránkách vypadá šedá- podle mě, mého přítele,maminky, svědka i kamarádek- došla ale oznámení hnědá! Podle slečny je na stránkách barva hnědá, tudíž je oznámení v pořádku, na velikost písma, které v návrhu také nebylo upřesněno, prý nemůžeme reklamaci uplatnit, jelikož jsme ji v návrhu schválili- návrh je ve formátu pdf. takže si to můžete zvětšit a nic vlastně nepoznáte...a to že kartičky vytiskli s pravopisnou chybou, ani nekomentuji, jelikož jsme ji v návrhu přehlédli a schválili a nemám nervy ani sílu se dohadovat, aby vše napravili Takže dávejte si pozor a raději si oznámení nechte vyrobit jinde!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@kiss__inka chápu, že jsi nespokojená. ale pokud sis oznámení schválila s určitým fontem a s chybou, nedivím se že ti nechtějí udělat další opravené jen tak zadarmo.
Odpovědět
Článek se načítá
@kiss__inka Souhlasím s ostatníma - pokud jsi jim to schválila s chybami, tak je jasné, že ti neuznají reklamaci - udělali to tak, jak jsi jim to schválila. A co se týče barvy - na každém monitoru barva vypadá jinak, měla sis nechat udělat vzorek.
Odpovědět
Profilova fotka
@kiss__inka: Já mám se Svatebním agentem taky špatné zkušenosti, objednala jsem si v jejich e-shopu výzdobu na hostinu a přišla v úplně jiné barvě a když jsem to vrátila, tak si balík nepřevzali a vrátil se mi zpátky! Musela jsem to z nich pak dolovat snad dva měsíce přes mail a telefon, aby mi už konečně poslali ty peníze..
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka měla agenturu Magicmoments z Brna. Byla spokojená.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Taky mě napadlo najmout koordinátorku, ale my chceme menší svatbu a myslím, že jsem schopná si vše oblítat a vyřídit sama a podle svých představ, určitě by se mi hodila ruka zkušenějšího člověka, ale snad to zvládnem....:o)))
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Dobrý den, Mám špatnou zkušenost s agenturou Báječná svatba a ráda bych zveřejnila svou zkušenost, aby ostatní nevěsty nenalítly tak, jako se to málem stalo nám. Odstoupili jsme od smlouvy poté, co vyšlo najevo, že si agentura nepřiznaně bere provize od dodavatelů, kteří nám navýšili o zmíněnou provizi cenu. Některé ceny ze seznamu dodavatelů, který nám paní Uldrichová zaslala, už byly automaticky navýšené - vždy o pár tisíc, např. fotograf, kameraman, než co by ta samá služba stála bez agentury. Proto důrazně doporučuji vše kontrolovat bokem, třeba anonymně u dodavatelů a potom cenu porovnat. Kdybych si ceny nepřekontrolovala, naše svatba by nás na "koordinaci" vyšla mnohem dráž, než je 36,300 Kč (cena za koordinaci dle smlouvy). Byla jsem velmi zklamaná.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?