Termín svatby 13.7 2012

Zobraz úvodní příspěvek
je tu někdo ze stejným termínem?
Odpovědět
1
2
ještě netuším...ale jinak už jdu do hajan,tak zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
@reennddyy já taky, dobrou noc:-)
Odpovědět
Ahoj holky, i my mame termin 13.7. v 11h na Karlstejne. Po nas je jeste jedna svatba, ale jinak jsme byli dlouho jediny :-D. A je to teda vyhoda, ja se patku nebojim 8-).
Odpovědět
Profilova fotka
@xmalij Už jen to datum je originalita sama, co:-) No ale já jdu spát, tak dobrou a zítra pa
Odpovědět
@amor_roma u nas puvodne nechteny..kdyz mi matrikarka napsala, ze si cas muzu urcit podle sebe, tak jsem valila oci...az po trech dnech mi to seplo, ze to je patek :-). Ja se potrebovala trefit do vikendu, kdy pritel nema zavod a ja menstruaci, takze celkem orisek :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
@xmalij no co říkám... originální jsme tu všechny:-) my to všem oznamovali 3 měsíce dopředu... a to jsi měla slyšet ty otázky "A musíte se brát?", "Ty jsi v tom, že tak narychlo?" atd. prostě nás to napadlo teprve před třemi měsíci ještě, že ne až teď.:-) To by bylo ještě větší vzrůšo:-D
Odpovědět
@amor_roma hehe taky pekny, no mame to stejne..my to jeli rict rodicum v unoru, ale tam o prekvapeni tolik neslo. Jsme spolu 9 let a mame skoro dvouletou prtousici, takze jsme spis porad celili tlaku, kdyz uz to bude :-D. Kde to vlastne mate? A nestras co uz vsechno mate :-). My krom terminu mame jen objednany saty, nic vic :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Mám to ve svých článcích napsáno, tak se tam podívej:-) Budeme to mít v Kroměříži.
Odpovědět
@amor_roma jojo pekny ;-)
Odpovědět
@amor_roma Tak to já ještě netuším kam pojedem...Zatím mám plnou hlavu příprav,tak pak se po ničem podívám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holky, už jste nějak pokročily??:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amor_roma Tak my konečně už rozeslali oznámení. A ta s pozvánkami roznášíme osobně. Pak jsme připravili krabičky na výslužky a dokončujeme výzdobu na stoly. Ještě nám chybí hodně výher do soutěží, ale makáme na tom každý den :-D No a co nám teď hlavně chybí, je pobyt na víkend po svatbě - v nějakém útulném hotýlku (protože svatební cesta bude asi za dlouho). Sháníme něco se slevou, takže nemáme moc výběr :-S Jak jsi na tom ty?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cobaltino též budeme mít svatební cestu až za rok... krabička na výslužky ještě nejsou. Tombolu nám snad zajistí někdo jiný. Oznámení se teprve tiskne a za týden rozdáme. Šatičky se vyrábí:-) Nechám si k nim ještě ušít bolerko:-) Jinak mám vše nachystané v přípravách takové "náčrtky" toho co chci, ale nic zatím není hotové... šak je ještě čas:-) pak zas nebudu týden spát, abych to stihla:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak pry jste tady skupinka 13.7. v patek ;-) ja se pridavam. datum super, my se 13.v patek seznamili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík :) tak se k Vám přidáváme :) Pátek 13 ve 13 hodin na Červeném Hrádku :)) a vůbec netuším, co už bych měla mít zařízeno :( Jak na tom jste vy? :)
Odpovědět
tak už se nám to blíží co?Už máte vše? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my už máme zarezervovaný víkendový pobyt po svatbě a dárečky jsou také hotové. Ale výzdoba stolů nám stále chybí. A taky nějaké ty věci, co potřebujeme k uspořádání soutěží. A pak taky si potvrdit se všema termín a hodinu - jak je to volno, tak nikoho nechcem rušit v relaxu... co vy? @casiopea99
Odpovědět
Profilova fotka
uááááá - co to počasí na pátek??? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@reennddyy @casiopea99 @wena86 @amor_roma Tak holky - jak vám vyšlo počasí? Nám předpisově! Ráno byla mlha (romantika), dopoledne zataženo (na cestu autem ideální), před obřadem spadlo pár kapek, ale na obřad se nám ukázalo slunce a vál příjemný věříček :-) Když jsme se fotili na hradě, bylo polojasno. Pak na hostině lilo jak z konve (a my byli pěkně schovaní v teplíčku) a hned po jídle pršet přestalo - a my mohli odjet na druhé plánované focení. Po zbytek dne bylo hezky, žádné vedro. Nikdo si nestěžoval ani na vedro ani na zimu, nikdo nezmokl - prostě paráda! A co počasí na Váš den?
Odpovědět
Profilova fotka
@cobaltino Konečně chvilku na odepsání:-) Počasí bylo uplakané, jak se normálně říka, ale ve svatebním jazyce nám padalo štěstí celý den asi od 9 rána do 19 večera :-) Od 6 rána jsem byla u kadeřnice a mamka mě nemohla na mobil vyfotit, protože na ni přes mě svítilo sluníčko, v 7 hodin v rádiu hlásili "dnes už jsme měli polojasno a zbytek dne nám proprší" Úžasná vyhlídka na svatební den:-D ale co už... o půl 9 jsem dojela domů od kadeřnice a když mě kosmetička malovala, tak se rozpršelo... a pršelo..a pršelo... ne moc, jen tak lehce, ale i to stačilo abchom byli mokří a nemohli se fotit v zahradách, jako jsme měli v plánu, tak to bylo na chodbě v zámku:-D nějaké fotky máme i s deštníkama venku, a pak už jsme se vykašlali i na deštníky (stejně jsme byli mokří:-D ) No na nějaké skupinkové fotky ani téměř nedošlo, protože když přestalo na chvilku pršet a my se rozhodli, že se vyfotíme, tak než fotograf vytáhl světla, stejně se zase rozpršelo:-D ale po 19 hodině už nám nezepršelo až do rána:-D takže toď náš den s počasím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cobaltino a kdy budeš mít svatební fotečky?? já až za 14 dní:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@amor_roma Vůbec nevím - říkal, že to bude brzy (do 14 určitě), ale už je to týden a nic. Tak mu budu dneska volat ;-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?