Menu Forum

Termín svatby 13.7 2012

20. črc 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
reennddyy
Registrovala se 1. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 10 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
reennddyy
Registrovala se 1. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 10 přátel. Region České Budějovice.
 ještě netuším...ale jinak už jdu do hajan,tak zatím pa
20. kvě 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amor_roma
8
Registrovala se 13. května 2012 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 8 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
amor_roma
8
Registrovala se 13. května 2012 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 8 přátel. Region Praha - západ.
 @reennddyy já taky, dobrou nocemoticon
20. kvě 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xmalij
Registrovala se 19. ledna 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 7 příspěvků. Má 15 přátel. Region Beroun.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
xmalij
Registrovala se 19. ledna 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 7 příspěvků. Má 15 přátel. Region Beroun.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, i my mame termin 13.7. v 11h na Karlstejne. Po nas je jeste jedna svatba, ale jinak jsme byli dlouho jediny emoticon. A je to teda vyhoda, ja se patku nebojim emoticon.
20. kvě 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amor_roma
8
fotoportrét
fotoportrét
amor_roma
8
 @xmalij Už jen to datum je originalita sama, coemoticon No ale já jdu spát, tak dobrou a zítra pa
20. kvě 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xmalij
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
xmalij
  • Neví, kdy bude svatba
 @amor_roma u nas puvodne nechteny..kdyz mi matrikarka napsala, ze si cas muzu urcit podle sebe, tak jsem valila oci...az po trech dnech mi to seplo, ze to je patek emoticon. Ja se potrebovala trefit do vikendu, kdy pritel nema zavod a ja menstruaci, takze celkem orisek emoticon.
20. kvě 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amor_roma
8
fotoportrét
fotoportrét
amor_roma
8
 @xmalij no co říkám... originální jsme tu všechnyemoticon my to všem oznamovali 3 měsíce dopředu... a to jsi měla slyšet ty otázky "A musíte se brát?", "Ty jsi v tom, že tak narychlo?" atd. prostě nás to napadlo teprve před třemi měsíci ještě, že ne až teď.emoticon To by bylo ještě větší vzrůšoemoticon
21. kvě 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xmalij
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
xmalij
  • Neví, kdy bude svatba
 @amor_roma hehe taky pekny, no mame to stejne..my to jeli rict rodicum v unoru, ale tam o prekvapeni tolik neslo. Jsme spolu 9 let a mame skoro dvouletou prtousici, takze jsme spis porad celili tlaku, kdyz uz to bude emoticon. Kde to vlastne mate?
A nestras co uz vsechno mate emoticon. My krom terminu mame jen objednany saty, nic vic emoticon.
21. kvě 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amor_roma
8
fotoportrét
fotoportrét
amor_roma
8
 Mám to ve svých článcích napsáno, tak se tam podívejemoticon Budeme to mít v Kroměříži.
21. kvě 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xmalij
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
xmalij
  • Neví, kdy bude svatba
 @amor_roma jojo pekny emoticon
21. kvě 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
reennddyy
fotoportrét
fotoportrét
reennddyy
 @amor_roma Tak to já ještě netuším kam pojedem...Zatím mám plnou hlavu příprav,tak pak se po ničem podívám emoticon
21. kvě 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amor_roma
8
fotoportrét
fotoportrét
amor_roma
8
 Tak co holky, už jste nějak pokročily??emoticon
28. kvě 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cobaltino
7
Registrovala se 9. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
cobaltino
7
Registrovala se 9. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků. Má 7 přátel.
 @amor_roma Tak my konečně už rozeslali oznámení. A ta s pozvánkami roznášíme osobně.
Pak jsme připravili krabičky na výslužky a dokončujeme výzdobu na stoly. Ještě nám chybí hodně výher do soutěží, ale makáme na tom každý den emoticon No a co nám teď hlavně chybí, je pobyt na víkend po svatbě - v nějakém útulném hotýlku (protože svatební cesta bude asi za dlouho). Sháníme něco se slevou, takže nemáme moc výběr emoticon
Jak jsi na tom ty?
6. čer 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amor_roma
8
fotoportrét
fotoportrét
amor_roma
8
 @cobaltino též budeme mít svatební cestu až za rok... krabička na výslužky ještě nejsou. Tombolu nám snad zajistí někdo jiný. Oznámení se teprve tiskne a za týden rozdáme. Šatičky se vyrábíemoticon Nechám si k nim ještě ušít bolerkoemoticon Jinak mám vše nachystané v přípravách takové "náčrtky" toho co chci, ale nic zatím není hotové... šak je ještě časemoticon pak zas nebudu týden spát, abych to stihlaemoticon
6. čer 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jamys
4
Registrovala se 17. května 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 40 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
jamys
4
Registrovala se 17. května 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 40 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
 tak pry jste tady skupinka 13.7. v patek emoticon ja se pridavam. datum super, my se 13.v patek seznamili emoticon
14. čer 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wena86 (30 r.)
9
Registrovala se 28. března 2012 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Strakonice.
  • Svatba byla 13. července 2012
    Liškův mlýn, Červený Hrádek, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
wena86 (30 r.)
9
Registrovala se 28. března 2012 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Strakonice.
    Liškův mlýn, Červený Hrádek, Region Příbram
 Ahojík emoticon tak se k Vám přidáváme emoticon Pátek 13 ve 13 hodin na Červeném Hrádku emoticon) a vůbec netuším, co už bych měla mít zařízeno :( Jak na tom jste vy? emoticon
16. čer 2012 ve 23:14  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
casiopea99
Registrovala se 20. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
casiopea99
Registrovala se 20. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků.
 tak už se nám to blíží co?Už máte vše? emoticon
4. črc 2012 v 19:49  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cobaltino
7
fotoportrét
fotoportrét
cobaltino
7
 Tak my už máme zarezervovaný víkendový pobyt po svatbě a dárečky jsou také hotové. Ale výzdoba stolů nám stále chybí. A taky nějaké ty věci, co potřebujeme k uspořádání soutěží. A pak taky si potvrdit se všema termín a hodinu - jak je to volno, tak nikoho nechcem rušit v relaxu... co vy? @casiopea99
5. črc 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cobaltino
7
fotoportrét
fotoportrét
cobaltino
7
 uááááá - co to počasí na pátek??? emoticon
11. črc 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cobaltino
7
fotoportrét
fotoportrét
cobaltino
7
 @reennddyy @casiopea99 @wena86 @amor_roma
Tak holky - jak vám vyšlo počasí?
Nám předpisově! Ráno byla mlha (romantika), dopoledne zataženo (na cestu autem ideální), před obřadem spadlo pár kapek, ale na obřad se nám ukázalo slunce a vál příjemný věříček emoticon Když jsme se fotili na hradě, bylo polojasno. Pak na hostině lilo jak z konve (a my byli pěkně schovaní v teplíčku) a hned po jídle pršet přestalo - a my mohli odjet na druhé plánované focení. Po zbytek dne bylo hezky, žádné vedro. Nikdo si nestěžoval ani na vedro ani na zimu, nikdo nezmokl - prostě paráda!
A co počasí na Váš den?
16. črc 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amor_roma
8
fotoportrét
fotoportrét
amor_roma
8
 @cobaltino Konečně chvilku na odepsáníemoticon Počasí bylo uplakané, jak se normálně říka, ale ve svatebním jazyce nám padalo štěstí celý den asi od 9 rána do 19 večera emoticon Od 6 rána jsem byla u kadeřnice a mamka mě nemohla na mobil vyfotit, protože na ni přes mě svítilo sluníčko, v 7 hodin v rádiu hlásili "dnes už jsme měli polojasno a zbytek dne nám proprší" Úžasná vyhlídka na svatební denemoticon ale co už... o půl 9 jsem dojela domů od kadeřnice a když mě kosmetička malovala, tak se rozpršelo... a pršelo..a pršelo... ne moc, jen tak lehce, ale i to stačilo abchom byli mokří a nemohli se fotit v zahradách, jako jsme měli v plánu, tak to bylo na chodbě v zámkuemoticon nějaké fotky máme i s deštníkama venku, a pak už jsme se vykašlali i na deštníky (stejně jsme byli mokříemoticon ) No na nějaké skupinkové fotky ani téměř nedošlo, protože když přestalo na chvilku pršet a my se rozhodli, že se vyfotíme, tak než fotograf vytáhl světla, stejně se zase rozpršeloemoticon ale po 19 hodině už nám nezepršelo až do ránaemoticon takže toď náš den s počasímemoticon
19. črc 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amor_roma
8
fotoportrét
fotoportrét
amor_roma
8
 @cobaltino a kdy budeš mít svatební fotečky?? já až za 14 dníemoticon
19. črc 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cobaltino
7
fotoportrét
fotoportrét
cobaltino
7
 @amor_roma Vůbec nevím - říkal, že to bude brzy (do 14 určitě), ale už je to týden a nic. Tak mu budu dneska volat emoticon
20. črc 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí