Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

8. zář 200937770
  • markííí, moc gratuluji a užívejte si mrňouska, a opatrujte se a někdy se ukaž, až to budeš zvládat.

• ahoj holky 🙂

ponějaké době jsem sem nakoukla a vidím, že v pravý čas. Marki moc moc moc gratuluju k synáčkovi. A strááááášně závidím. Já se už toho našeho ďáblíka taky nemůžu dočkat 😉

• Marki,
    obrovská gratulace k narození Kryštůvka a ať jste zdraví a daří se vám! Opravdu skvělé zprávy v Září 2005!
    tak kdo bude další? Asi Emko, že?

• Sponzor fóra
  • No, co k tomu dodat? MARKÝTKO, OBROVSKÁÁÁ GRATULACE!!!!!!!!!!
    A těším se na fotečky mrňouska!
    Tak ať všechno krásně zvládáš a klučina ať pěkně roste! 😉

• Dnes tu nikdo není? Ještě spíte? Nebo moc pracujete?

• Ahoj!!!! V pátek jsem se ulejvala....ve čtvrtek jsem si zvrkla nohu a ona mi hrozně opuchla a bolela jak blázen, tak jsem si vzala v pátek dovču a teď už je to dobrý. Ale nasmáli jsme se doma, když jsem si představila, že jsem si mohla zlomit kotník a jít rodit se sádrou 😃 😃 😛

Jinak - víkend se povedl na jedničku, v pátek jsem teda odpočívala, v sobotu jsme byli na Okoři a pak jsme grilovali, v neděli jsme byli u známých na chatě a včera jsme s miláčkem celý den strávili po obchodech a vybírali kočárek............... a koupili!!! Nechtěla jsem tříkolku, tak jí mám... chtěla jsem béžovo/oranžovou nebo žlutou, tak mám červenou...... ale jsem z něj nadšená a když jsme přijeli domů, složili jsme ho a Vítek jezdil snad hodinu po zahradě 😃 😃

Jo a večer jsme ještě byli v kině na Době ledový 2 🙂

• Emi, to je úžasný víkend (až teda na to bebí...), taky by se mi takový líbil - včetně vybírání kočárku!!! 😃 😃 😃 A jaký jste teda koupili? Jde najít obrázek na netu? Nějaký odkaz?
    A Dobu ledovou 2 jsem taky viděla - super! 🙂

• Moc moc moc gratuluju Marki k narození Kryštůfka!!! Tak ať jste oba zdraví a dělá Vám jen samou radost!!!!! 😵 😵 😵

• Honzi, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=700342, je to ten červený (s korbičkou i sporťák) máme ho u našich, mít ho doma tak už vozím 😬

• Ahojky holky,
    zaučuju ode dneška novou paní, tak tu skoro nebudu 😞
    Marki: velká gratulace!!!!!
    Emko: ať tě noha nebolí!!!!! super že máte kočárek, nás to teprve čeká 😉
    Honzi: napíšu IP, až budu mít chvilku 😉

o víkendu jsme vymalovali ložnici, nádhera, je to tam čisťounký, natřeli jsme topení, ještě nás čeká okno a pak mužíček vyrobí knihovnu a bude místo pro mimi nachystané.... byla to dřina jak blázen, ale zvládla jsem to v pohodě (je fakt že mě manža nenechal skoro nic dělat)

• Markííí ten je nádherný 😉 Moc moc Vám gratuluju a do budoucna jen samé pěkné chvilky.

• Markiii, ten je táááák nádherný 😵 Úplně jsi mě dojala, máte krásné miminko 😵 😵 😵

• Marki, moc moc gratuluju, máš krásnýho mimíska 😉 😃 Přeju Vám oběma hodně zdravíčka a chlapečkovi hodně štěstí do života 😬
    Třeba se taky někdy dočkám 😉

• Marki, to je krásnej kulíšek !!! 😬 😬 😬

• Marki, moc krásný kulíšek, je moc roztomiloučkej, ještě jednou moc gratuluji 😉 a přeji hodně štěstíčka do života 😉

• Sponzor fóra
  • ahoj všem,
    marki, to je náááádhernej chlapeček. je opravdu krásňoučké miminko. přeju hodně zdravíčka tobě i miminkovi kryštůfkovi. 🙂
    emko, kočárek je moc hezký. ´vůbec se vítkovi nedivím, že ho hned zajížděl. 😉 😃
    dani, to jste šikulkové.

• Jůůů, teda Marki, to je pěkný klouček!!! (VERI, UŽ JSME TETKY Z NETKY, juchůůů) 😃 😃 😃

Emi, taky si říkám, že tříkolku nechci, ale 100% jistý to není... 😃 Co se týče barvy, tak to neřeším, asi něco praktickýho, aby to hned nevypadalo špinavý (i když třeba bude... 😬 ).

Dani, vy jste prostě šikulkové (Veri, super slovo!). A na zprávičku se těším! Taky jich pár mám, tak ať mám na co navázat! 😉

• Marki, úúúúúúúúúúžasný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak ať roste a dělá vám samou radost!!!!!!!

• Nazdárek ve středu!
    Jak se daří? Já mám dneska jakýsi smíšený pocity... něco je ve vzduchu... 🤔 Tak snad to přejde...

• Dnes tu budu sama? Fakt??? Ale já se budu bát!!! 😕 🤔 😮 😬

• Marki,ohromná gratulace,je náááádhernej! 🙂
    Honzi,neboj,já sice nestíhám psát,ale koukám na tebe 😉

• Jé, Ježurko, nazdár! Jak se máš? Tebe jsem tu neviděla... ani nepamatuju?

• Mám se hrozně pracovně,takže s beremese už to neni co bejvalo 😞 Jinak je ale nádherný počasí a snad už se konečně budem stěhovat do našeho domečku,takže když to shrnu,tak je skoro všechno krásný 🙂
    A jak ty?Všichni kolem těhotní,my pořád zůstáváme jen ty tetky? 😃

• Jé, domeček už bude hotový? To je super! My to dáváme postupně dohromady, teď řešíme nějakou půjčku, aby to bylo dřív (a naši přestali prudit).
    Těhotní... no, to je pravda... 😃 Zatím tetky... 😃 😃 😃 Uvidíme, co přinese čas... 😉 A ty? Až se přestěhujete, co? 😃

• No,hotovej nebude,všude je omácená omítka, chybí stropy a vypadá to tam hrozně,ale kuchyň a jeden pokoj jsme si udělali už teď aby se tam dalo bydlet,protože všechno bude lepší,než být u našich.Takže budem ještě letos bydlet na staveništi,ale doufám,že do zimy už to zvládnem celý a pak možná taky začnem pracovat na tom,abych už nebyla jen tetka 😎
    Jéé,zas mi sem někdo leze,musím končit 😒

• Takže jsem to skoro uhodla! 😃
    Tak se měj! Papa, zase někdy... 🙂

• ahoj holky,
    jenom v rychlosti vás zdravím a utíkám na němčinu. 😉 a taky se raduju, že vám stavby odsejpají 😉 😃

• Na němčinu??? Brrrr..... mám husí kůži (pardon 😬 ). Tak ať to máš rychle za sebou... 😛 😉

• Ahojte,

přidávám se ke gratulaci k narození Kryštůfka. Marki, ať je pro vás chlapeček jen radost do života a hlavně hodně toho zdravíčka tobě i malému.

• Ahoj kočky, já dneska zase zaučuju. Takže v rychlosti nakukuju.....

To se máte, že s baráčkama hýbete. My máme taky jeden, jenže tam bydlí moje babička a s tou by to jaksi nebylo to pravé ořechové... myslím, že ona by byla moc ráda, kdyby jsme se k ní nastěhovali, měla by nás pod kontrolou, ale my bysme to asi nevydrželi.. 😴 Ani nechceme baráček začít přestavovat i když by to bylo rozumné, ale nejde to... musíme vydržet a tak žijem v našem 2+kk a plánujeme co jednou bude... vždycky, když je takhle krásně, tak mě mrzí, že nemáme zahrádku .... ale nikdo nemůže mít všechno 😬

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Fotím a točím svatby po celém světě.
    Stále mám volné termíny pro tuto sezónu.
    Nejširší nabídka svatebních oznámení. Více než 200 originálních a moderních návrhů, výborné ceny, rychlé dodání, osobní přístup.
    Postarám se o fotografie nebo video z Vaší krásné svatby.
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů