Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
markííí, moc gratuluji a užívejte si mrňouska, a opatrujte se a někdy se ukaž, až to budeš zvládat.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) ponějaké době jsem sem nakoukla a vidím, že v pravý čas. Marki moc moc moc gratuluju k synáčkovi. A strááááášně závidím. Já se už toho našeho ďáblíka taky nemůžu dočkat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, obrovská gratulace k narození Kryštůvka a ať jste zdraví a daří se vám! Opravdu skvělé zprávy v Září 2005! tak kdo bude další? Asi Emko, že?
Odpovědět
Profilova fotka
No, co k tomu dodat? MARKÝTKO, OBROVSKÁÁÁ GRATULACE!!!!!!!!!! A těším se na fotečky mrňouska! Tak ať všechno krásně zvládáš a klučina ať pěkně roste! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes tu nikdo není? Ještě spíte? Nebo moc pracujete?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj!!!! V pátek jsem se ulejvala....ve čtvrtek jsem si zvrkla nohu a ona mi hrozně opuchla a bolela jak blázen, tak jsem si vzala v pátek dovču a teď už je to dobrý. Ale nasmáli jsme se doma, když jsem si představila, že jsem si mohla zlomit kotník a jít rodit se sádrou :-D :-D :-p Jinak - víkend se povedl na jedničku, v pátek jsem teda odpočívala, v sobotu jsme byli na Okoři a pak jsme grilovali, v neděli jsme byli u známých na chatě a včera jsme s miláčkem celý den strávili po obchodech a vybírali kočárek............... a koupili!!! Nechtěla jsem tříkolku, tak jí mám... chtěla jsem béžovo/oranžovou nebo žlutou, tak mám červenou...... ale jsem z něj nadšená a když jsme přijeli domů, složili jsme ho a Vítek jezdil snad hodinu po zahradě :-D :-D Jo a večer jsme ještě byli v kině na Době ledový 2 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, to je úžasný víkend (až teda na to bebí...), taky by se mi takový líbil - včetně vybírání kočárku!!! :-D :-D :-D A jaký jste teda koupili? Jde najít obrázek na netu? Nějaký odkaz? A Dobu ledovou 2 jsem taky viděla - super! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc moc moc gratuluju Marki k narození Kryštůfka!!! Tak ať jste oba zdraví a dělá Vám jen samou radost!!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7..., je to ten červený (s korbičkou i sporťák) máme ho u našich, mít ho doma tak už vozím :-N
Odpovědět
Ahojky holky, zaučuju ode dneška novou paní, tak tu skoro nebudu :-( Marki: velká gratulace!!!!! Emko: ať tě noha nebolí!!!!! super že máte kočárek, nás to teprve čeká ;-) Honzi: napíšu IP, až budu mít chvilku ;-) o víkendu jsme vymalovali ložnici, nádhera, je to tam čisťounký, natřeli jsme topení, ještě nás čeká okno a pak mužíček vyrobí knihovnu a bude místo pro mimi nachystané.... byla to dřina jak blázen, ale zvládla jsem to v pohodě (je fakt že mě manža nenechal skoro nic dělat)
Odpovědět
Markííí ten je nádherný ;-) Moc moc Vám gratuluju a do budoucna jen samé pěkné chvilky.
Odpovědět
Profilova fotka
Markiii, ten je táááák nádherný x-) Úplně jsi mě dojala, máte krásné miminko x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marki, moc moc gratuluju, máš krásnýho mimíska ;-) :-D Přeju Vám oběma hodně zdravíčka a chlapečkovi hodně štěstí do života :-N Třeba se taky někdy dočkám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, to je krásnej kulíšek !!! :-N :-N :-N
Odpovědět
Marki, moc krásný kulíšek, je moc roztomiloučkej, ještě jednou moc gratuluji ;-) a přeji hodně štěstíčka do života ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všem, marki, to je náááádhernej chlapeček. je opravdu krásňoučké miminko. přeju hodně zdravíčka tobě i miminkovi kryštůfkovi. :-) emko, kočárek je moc hezký. ´vůbec se vítkovi nedivím, že ho hned zajížděl. ;-) :-D dani, to jste šikulkové.
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů, teda Marki, to je pěkný klouček!!! (VERI, UŽ JSME TETKY Z NETKY, juchůůů) :-D :-D :-D Emi, taky si říkám, že tříkolku nechci, ale 100% jistý to není... :-D Co se týče barvy, tak to neřeším, asi něco praktickýho, aby to hned nevypadalo špinavý (i když třeba bude... :-N ). Dani, vy jste prostě šikulkové (Veri, super slovo!). A na zprávičku se těším! Taky jich pár mám, tak ať mám na co navázat! ;-)
Odpovědět
Marki, úúúúúúúúúúžasný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak ať roste a dělá vám samou radost!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek ve středu! Jak se daří? Já mám dneska jakýsi smíšený pocity... něco je ve vzduchu... =-) Tak snad to přejde...
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes tu budu sama? Fakt??? Ale já se budu bát!!! :-. =-) :-o :-N
Odpovědět
Marki,ohromná gratulace,je náááádhernej! :-) Honzi,neboj,já sice nestíhám psát,ale koukám na tebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Ježurko, nazdár! Jak se máš? Tebe jsem tu neviděla... ani nepamatuju?
Odpovědět
Mám se hrozně pracovně,takže s beremese už to neni co bejvalo :-( Jinak je ale nádherný počasí a snad už se konečně budem stěhovat do našeho domečku,takže když to shrnu,tak je skoro všechno krásný :-) A jak ty?Všichni kolem těhotní,my pořád zůstáváme jen ty tetky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, domeček už bude hotový? To je super! My to dáváme postupně dohromady, teď řešíme nějakou půjčku, aby to bylo dřív (a naši přestali prudit). Těhotní... no, to je pravda... :-D Zatím tetky... :-D :-D :-D Uvidíme, co přinese čas... ;-) A ty? Až se přestěhujete, co? :-D
Odpovědět
No,hotovej nebude,všude je omácená omítka, chybí stropy a vypadá to tam hrozně,ale kuchyň a jeden pokoj jsme si udělali už teď aby se tam dalo bydlet,protože všechno bude lepší,než být u našich.Takže budem ještě letos bydlet na staveništi,ale doufám,že do zimy už to zvládnem celý a pak možná taky začnem pracovat na tom,abych už nebyla jen tetka 8-) Jéé,zas mi sem někdo leze,musím končit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Takže jsem to skoro uhodla! :-D Tak se měj! Papa, zase někdy... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jenom v rychlosti vás zdravím a utíkám na němčinu. ;-) a taky se raduju, že vám stavby odsejpají ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na němčinu??? Brrrr..... mám husí kůži (pardon :-N ). Tak ať to máš rychle za sebou... :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, přidávám se ke gratulaci k narození Kryštůfka. Marki, ať je pro vás chlapeček jen radost do života a hlavně hodně toho zdravíčka tobě i malému.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, já dneska zase zaučuju. Takže v rychlosti nakukuju..... To se máte, že s baráčkama hýbete. My máme taky jeden, jenže tam bydlí moje babička a s tou by to jaksi nebylo to pravé ořechové... myslím, že ona by byla moc ráda, kdyby jsme se k ní nastěhovali, měla by nás pod kontrolou, ale my bysme to asi nevydrželi.. |-| Ani nechceme baráček začít přestavovat i když by to bylo rozumné, ale nejde to... musíme vydržet a tak žijem v našem 2+kk a plánujeme co jednou bude... vždycky, když je takhle krásně, tak mě mrzí, že nemáme zahrádku .... ale nikdo nemůže mít všechno :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?