Svatební den 23. dubna 2011. Najde se tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, najde se tady někdo s tímto datem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
super, gratuluji :-) Já už mám zamluvený šaty. Je to sranda. Prochodila jsem celý brno a nakonec jsem si vybrala v salonu, který 3 domy od domu, kde bydlim :-D .
Odpovědět
to je hustý jak si píšeme na dvou stránkách co:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aspoň se to tu trochu hejbe :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak jste na tom děvčata??? Já jsem objednala polštářek na prstýnky, pytlíčky na rýži a růžičky na vívazky. Nejspíš si je budu dělat sama. Ty co mám jako první v albíčku už totiž nemůžu najít a přítelovi se také líbí nejvíc. Tak nakoupíme stužky a hurá na to. 8-)
Odpovědět
ahojky vývazky už mám hotové:-) ještě furt nemám tyčokoládky, v práci nebyl čas to vytisknout a pak vybíráme už oznamko:-) máme 3 tipy, nechali jsme si domů poslat vzorky tak pak uvidíme:-) ajinak mám šerpu akytku na auto:-) tot vše:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Téda, ty valíš. Já mám hlavně plány :-D . Ale objednala jsem pytlíky na rýži, růžičky na vývazky a polštářek pod prstýnky. Vybraný medvídky na auto ještě musím objednat. Už mám i jasno ve výzdobě auta. Pořád nevím s těma šatama, tak to zatím nechám spát a pak uvidíme. :-)
Odpovědět
a jaký tip máš na autíko - výzdobu? já mám šerpu bílou s s kytičkou růží ana té šerpě jsou taky růžičky. vše v růžové barvě.jen to chci nějak ještě vychytat, ty umělý kytky...achjo!!!:-) jenže živá vyjde na hafec peněz:-(
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem zjistila, že se mi nejvíc líbí hladká stuha bez kytiček, mašliček... Jen tam přidělám medvídky a bude. :-) Dala jsem to do albíčka. jen místo cilindru budou medvídci a kytičky na zrcátku budou s bordó barvou :-).
Odpovědět
no jasně, úplně jednoduchý, pěkný. já jsem sem dala taky fotku té stuhy. na té fotce to moc nevypadá jako umělý:-) ale ještě jí chci něčím doladit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ta stuha vypadá moc pěkně ;-) . Já jen doufám, že se mi pak podaří tu stuhu natáhnout tak, jak chci. :-D
Odpovědět
opravdu vypadá pěkně?přijímám i kritiku!!!:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mě se líbí. Většinou mi přijde, že k šerpám ty kytky nepazří, ale tady je kytka přímo na šerpě a jsou tam pak i malé stejné kytičky. tak to působí jako celek. Já dávám palec nahoru ;-).
Odpovědět
jééé děkuji:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
ahojky přišla jsem tě ještě pozdravit. prosím tě, co budeš dávat na stůl???nevím jak širokou organzu koupit:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak nad šířkou jsem ještě nepřemýšlela, asi vzhledem k šířce stolu budu řešit šířku organzy. A k tomu asi jen svíčky a sem tam kytičky. Moc se mi líbí jen sklenička s jedním květem růží (v dubnu asi trochu drahá sranda).
Odpovědět
Profilova fotka
A trocha chlubení :-D : donesla jsem si dnes domů polštářek pod prstýnky (úplně přesně odpovídá tomu, co jsem si představovala) a stužky na vývazky. Ještě počkám, až mi přijdou mašličky a můžu začít vázat x-) .
Odpovědět
itmich: růžičku můžeš nahradit kopretinou (chryzanthemou), to vypadá taky moc hezky, je to jemnější než růže a hlavně levnější :-) http://www.dekoraceblansko.cz/?kNum=3.... je a můžeš mi poradit kde sis mašličky na vývazky objednávala??
Odpovědět
tak to jo, já bych chtěla tmavě růžové gerbery na stůl, uvidíme jak to dopadne:-))) vždycky mám nějakou představu a pak je to jinak:-) pak se mi líbí v reálu něco jiného:-)
Odpovědět
Profilova fotka
koopretina: já jsem to napsala špatně, čekám, až mi dojdou ty malý látkový růžičky na vývazky. No a ty jsem si objednala na aukru. Jinak jsou toho plné e-shopy. Přes google ti to najde i obrazové odkazy a když se ti bude nějaký líbit, tak si můžeš najet na tu stránku, kterou ti to napíše ;-). A ten odkaz je super, vypadá to perfektně. Jen by bylo asi lepší vyzkoušet, jak dlouho ty kytičky vydrží. twigik: jsem na tom úplně stejně. Obrázky hodně často klamou. ]-(
Odpovědět
to teda klamou hrozně protože jsme na netu vybrali oznamka a nechali si poslat vzorky, ještě že tam, protože na netu byli pěkně barevný a ve skutečnosti jsou pěkně vyblitý, fuj!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
to teda. My jsme na oznámení ještě ani nekoukli :-(. Mechceme to hrotit. Řešíme jednu věc po druhé. Dneska dořešíme hudbu a příští týden zase něco jinýho (třeba oznámka) 8-)
Odpovědět
jj my to taky bereme postupně, termín, restauraci, kapelu a foto máme tak ted todle. páč to chceme dát pod stromeček:-) a pak jdu na šatičky, botky, atd:-)
Odpovědět
itmich: jak dlouho to vydrželo, tak to ti můžu říct taky, dělala jsem to totiž já :-), kopretiny ve skleničkách vydržely 14 dní nádherný (ty co jsem měla doma) a nevěsta mi říkala, že je měla po svatbě 3 týdny :-). Jo jasně google všechno najde... jen jsem si říkala, že budeš mít třeba nějakej tip... to nevadí zapátrám a třeba vypátrám :-) jen mám strach z toho, že to ve skutečnosti nebude takový jak na obrázku...
Odpovědět
Profilova fotka
koopretina: tak to tě chválím, je to nádherný v těch skleničkách ;-) jinak já (my) jsem si vybrali vývazky, který už nemůžu na netu najít, tak jsme se rozhodli, že si je uděláme. Koupila jsem stužky a jak mi dojdou růžičky, tak se na to vrhnem. Obrázek mám v albičku ;-)
Odpovědět
itmich: děkuji :-) no jinak holky můžete klidně použít i gerbery, taky vydrží docela dlouho, jen musíte dávat pozor aby do květu nekapla voda, na svatbu by vám určitě vydrželi, ale doma už moc ne, voda v květu způsobuje zahnívání...
Odpovědět
Profilova fotka
:-. člověk se pořád něco učí. Děkuji. Hned večer to ukážu ženichovi, co na to říká ;-) .
Odpovědět
jé kopretinko děkuji za tip, a za rady:-) já určitě chci ty gerbery:-) ty jsi květinářka???
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni... tady tyto prstýnky máme vybrány :-). Už se na ně těším.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?