Svatební den 23. dubna 2011. Najde se tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, najde se tady někdo s tímto datem? :-)
Odpovědět
čauky holky, tak to máme fakt za pár co:-))) počasí super, šatky mám doma, ještě pár detailíků a je to tu....máte už nervy? já nějak ne, sice mi to dneska došlo že se vdávám, potom co jsem přivezla domů šaty, ale nervní nejsem, ještě víc se těším:-DDD
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky moje, tfuj tfuj...Ať se nám ty mnohaměsíční přípravy zhmotní v nádherný den přesně podle našich představ.
Odpovědět
Bylo to ještě mnohokrát krásnější než jsem si vůbec uměla představit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca Úplně přesně :o)
Odpovědět
je mi líto že ta pohádka skončila...ale tak zase přijde něco jiného, já vím:-)
Odpovědět
ahojte mladé paní, tak jak je? U nás to proběhlo všechno v naprosté pohodě a ku spokojenosti všech ;-) . Bylo nádherně a Zámek Lešná byl kouzelný, je umístěn v ZOO a má to svoje plus. Měli jsme hosty z celé republiky a moc si to chválili)) Na svatební cestu letíme do Říma a už se moc těšíme, to bude romantika)) Jsme šťastní a těšíme se na společný život x-)
Odpovědět
ahojky, taky všechny zdravím. u nás vše proběhlo jak mělo, bylo to super, počasí vyšlo, ohnostroj vyšel, prostě paráda. žádné nervíky jsem neměla takže to byla paráda, vyloženě jsme si to užívali:-))) není vám taky trochu líto, že už je po??? strašně to uteklo a ten schon před a ty přípravy mi nějak chybí:-((( plánujete někdo mimi? my zatím ne....tak se mějte krásně,. a zase se ozvu. paaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, všem přeji dlouhé a spokojené manželství :-). Naše svatba byla super. Vše bylo tak, jak mělo být. Žádný probkém, ostuda ani nic podobného. Hosti se bavili a nejvíce jsme se bavili my dva. Svatební noc, co jsme dostali darem, spolu s whirlpoolkou byla naprosto super. Ale táááááák rychle to uteklo. To je děs. Na drouhou stranu, dnes ráno mi přišla sms: Krásné ránko, ženo :-*. No není to krása???
Odpovědět
itimich: mě to povídej, ten den utek jak voda a ted mi chybí ten schon a přípravy:-( ale jak píšeš: ty smsky ted jsou krásný!!! mě píše zase třeba: posílá pusu manžel nebo tak:-))) tak určitě zase přijde něco jiného hezkého...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak za chvíli to bude týden, už jste si zvykly??? Já jsem dnes poprvé použila nové příjmení 8-) a hned dvakrát. Ale podpis ještě neumím :-(. Měla bych začít trénovat :-D .
Odpovědět
ahoj holky, přidala jsem svatební album s ,,pár,, fotkama :-) Příjmení jsem si nechala i své, sice je to delší, ale já to tak cítila. Mému muži to nevadilo :-) Krásnou neděli, jdeme hledat tu třešni x-)
Odpovědět
zzvonecek: moc pěkný fotečky:-) holky a co mimi, kdo plánujete?:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jojo my plánujeme. Chci dodělat školu (což bude bohužel až v září - nebo už?) a pak bych ráda alespoň na nějakou dobu nastoupila do práce. Takže to vidím tak za rok. A co vy?
Odpovědět
bessi. my taky tak za rok:-) já sice už skoro 3 roky makám, ale ještě chci tomu nechat volný průběh:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my už malou cácorku máme (kvůli ní jsem nemohla sladit svatební den a měsíčky :-S ,ale zvládli jsme to) a další by jsme rádi, až malé budou 3. Jestli půjde vše podle plánu, tak po příštích prázdninách bych chtěla zase otěhotnět. x-) Uvidíme, co na to řekne osud :-D .
Odpovědět
itimich: tak to je super, že to máš takhle naplánované:-))) jen aby to vyšlo:-) já to taky mám naplánované - za rok:-)
Odpovědět
twigik: díky moc :-) My nic neplánujem, prostě tomu teď necháme volný průběh a když se zadaří, tak budeme určitě rádi)) Holky kam jedete na svatební cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
@zzvonecek My jsme byli na svatební cestě po ČR a na podzim chceme ještě někam k moři. A vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@zzvonecek My by jsme rádi do Řecka. Uvidíme, na kolik to bude v červnu vycházet. Kdyby to bylo nad naše možnosti, tak pojedeme aspoň do Chorvatska. Už se moc těšíme. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik budu držet pěstičky, aby ti to vyšlo. Nám se zatím celkem daří, držet se plánů :-D . Tak uvidíme, jak to půjde dál.
Odpovědět
Profilova fotka
@itimich Řesko i Chorvatsko je moc pěkné, hlavně že budete spolu!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se začali těšit, že v červnu vyrazíme do řecka a narazili jsme na birokraty. Musíme vyřídit pas pro malou. Lidi to je šílený, nejdřív musíme vyřídit potvrzení o národnosti malé (to chtějí i oddací list našich rodičů popř,. rodné listy) a pak můžeme vyřídit pas. všude se čeká. Tak uvidíme, jestli vůbec někam pojedeme. :-S
Odpovědět
My letíme 1. června do Říma na 4 dny, bude to taková malá cesta)) Těším se na památky a atmosféru a v létě snad do Chorvatska, ale ještě jsme to moc neplánovali. Myslím, že si to teď hodně užíváme skoro jako na začátku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zzvonecek přesně, ten vztah dostal zase trochu jinou podobu :-). Jak kdyby jsme spolu byli týden :-D . Je to krásný.
Odpovědět
holky ale čím to je, u nás taky je to nějaký lepší:-))) manžel se mě tudle ptal co se u mě manželstvím změnilo:-) tak já jsem tak přemýšlela (mimochodem sme spolu 10let letos) tak sem říkala: příjmení, prstýnek a dál že ani nevím:-))) (přece mu nebudu říkat že ho mám radši, to není pravda, mám ho ráda furt stejně moc a to on ví)...a on mě odzbrojil tou jeho odpovědí:-))) že prej má pocit že se o mě musí víc starat :-D normálně začal vařit víc než dřív, obskakuje mě....si někdy připadám, jak nemocná :-D ale je to krásný, fakt jak píšete, lepší než dřív :-D tak at nám to holky vydrží!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No my spolu vůbec nejsme, co jsme se vrátili z té svatební cesty. Vrací se pozdě z práce, tak ani nepozoruju nějakou změnu. Vidíme se tak půl hoďky denně. Je to děs.
Odpovědět
bessi to ti nezávidím teda. a čím to je?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Není to ničím, on takhle pracuje pořád co jsme spolu. On Jirka podniká ve stavebnictví, takže když jsou zakázky (a zaplať pánbůh za ně), tak je prostě pořád v práci, aby se stíhali termíny. Pomalu si na to začínám zvykat, ale prostě mi chybí občas to, že není prostě doma. A když je, tak je pochopitelně unavený. Je zase pravda, že před zimu (prosinec až únor většinou) bývá doma. Ale to zase už vymýšlí, že se těší do práce :o). Ve volných dnech kterých moc přes rok není jezdíme vždycky někam na výlet, to je fajn. A jezdíme i každý rok na dovolenou, ale prostě s tím časem je to špatné. Teď má o víkendu školu, dnes i zítra přijde kolem 6. Loni to bylo vůbec děsný. Od půlky února do půlky března byl s těma pošramocenýma nohama v lázních v Jáchymově. Měsíc jsme se neviděli. Hned měl práci na 3 týdny v Plzni a pak byl celé prázdniny na Kvildě, kde pracovali. Tam jsem za ním jely s Besi v srpnu, protože jsme se vůbec neviděli. Takže takhle je to u nás. Ale je to setrvalý stav, jen teď po té svatbě mě to mrzí víc než dřív, že se nevidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Už mám v albu fotky holky :o). Tak mrkněte!
Odpovědět
jsou krásný!!! my ještě čekáme, ještě je upravuje, chudák toho má hodně:-))) ale kdo si počká ten se dočká, znáte to:-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?