Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
@lennnia Leni, kontakt je na mamku a je to pořád v Šaldorfě:) Salon není můj:)Já mám internetový obchůdek s látkovými plenami.. www.veselepleny.cz Musím se nějak realizovat :-D :-D :-D A malá zvládla ouška celkem dobře....líp jak braní krve :-(
Odpovědět
@berinka1 Jéééééééééééééééééééé :-D :-D :-D :-D :-D No,mamka říkala,že nevěst je míň jak minulý rok...
Odpovědět
@lumy Ahoj,my měli taky v jevišovicích svatbu:) Budete mít oběd v AGRO? Mě česaly holky z GL alerie,myslím,že češou sad nejlíp ze Znojma,co jsem viděla. Sídlí vedle kina Svět..ale připrav si prašule 8-( Myslím,že tě to na 1000 výjde. Česaly i holčinu svatba12.... tady má album.
Odpovědět
@macinka85 Ahojky Marci, malá je nádherná. Pepa nechtěl poslat fotky, hajzlík :-) prý se mám přihlásit na FB, ale to se mi kvůli tomu moc nechtělo. Ale Dorotka je brouček. ;-) Koukám, že máš obchůdek s látkovýma plenkama, tak až jednou budeme my mít rodinu, tak si přijdu pro rady :-) A kde teď vůbec bydlíte? Pořád u prodejny? Nebo tam už ne?
Odpovědět
@raffaelo Néé,my už vlastě přesně rok bydlíme v bytě u koupaliště. Tak to je fajn,že přemýšlíš o látkových plenách...no,kdyby byla v tvém okolí těhulka nebo mamina,nezapomeň se zmínit 8-) :-D
Odpovědět
@macinka85 a joo, já vůbec nic nevím. A to jste v těch nově postavených bytech tam? My se teď také budeme konečně stěhovat, koupili jsme byt v příměticích, takže zase zpátky na "rodné sídliště" :-D přemýšlím, ale ted o těhulkách nevím :-( a nebo už mají odrostlejší děti. Ale určitě se zmíním. Obdivuji Tě, že jsi se takhle do toho internetového obchodu pustila. Chytlo se to?
Odpovědět
@raffaelo jojo,v těch nových. A obchod mám teprve měsíc,ale už nějaké objednávky byly. ještě pořád doplňuju zboží..ono to z mateřské nejde tak rychle:))
Odpovědět
@macinka85 a jste tam spokojený? Známý se ted museli vystěhovat, že se tam cosi dělo se stropama a celkově na to teda nadávají :-( Je mi to jasné, já si ani nedovedu pak představit, jaká ta mateřská bude. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 : bude svatba ??
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky tak po delsi dobe jsem opet zde, my se ted soustredime na domecek, delame pokroky a vs ejde hladce uz jsme vybrali barvy do pokoju a pak se budou pokladat podlahy , mame nakoupene plovoucky , objednanou koupelnu a resime kuchyn a bar. Jinak jsem zmenila zase praci a sla do firmy za pritelem delam mu dispecerku a jsme o to vic spolu a hlavne bydlime naproti firme takze zadne dojizdeni a volne vikendy :-) konecne se nam dari a vse je ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevěstinky, kde jste? nejdřív to vypadalo, že jich tu bude docela dost, ale pak se všechny rozutekly :-D berinka1: a jak vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Nestíhám psát, ale nakukuju. My finušujeme s domečkem, brzy nás čeká velký stěhování. Těším se na posezení na dvorečku a grilovačky. :-) Tím jsem odpověděla Lenči, jak se mám. ;-) Jde to, jen toho volnýho času není moc. berinka - velká gratulace !!! hannyy - tobě taky gratuluji k nové práci a snad se brzy zase zapojíš do svatební diskuse.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kpeta Peťi, my jsme grilování vyřešili elektrickým grilem, takže grilujeme na balkoně a super!!! x-) krásně finišování s domečkem, ať jste brzy přestěhovaný :-)
Odpovědět
@kpeta Ahojky Peti, my nakonec kupujeme byt :-) Jinak u nás zatím svatba nee, kvůli bydlení, až bude bydlení vyřešené, tak pak se začne šetřit na svatbu :-) Ve středu mám státnice, tak doufám, že se zadaří. Ted řeším dilema kvůli dovolené. Zůstala jsem doma s tím, že půjdu hned v pondělí a ona je to středa, tak se mi to nakonec natáhne na celých 14 dní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@macinka85 Ahoj, děkuji za rady, vyzkouším. My budeme mít hostinu u Suchého čerta, hned vedle zámku. Na AGRO jsme příliš malá svatba - jen 35 lidí (teda pro mne je to "jen") ;-) Jinak mně ted radila maminka nastávajícího, abych si nechala dojet kadeřnici a kosmetičku domů, abych v den svatby nikam nemusela jezdit. Máte s tím některá zkušenosti? Oni mají většinou v salonech ty jejich udělátka, tak aby to bylo přenosné?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak dnes jsem měla svůj první hororový sen o svatbě - nepřijela kadeřnice, vizážistka, vzala jsem si špatné boty, nedržely mi šaty, šla jsem pozdě, neměla jsem kytku, prostě nic :-) Tak doufám, že to ve skutečnosti taková hrůza nebude. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lumy Já "domácí" kadeřnici ani kosmetičku neměla.. naopak jsem vstávala někdy kolem 6hod ráno, protože na 7hod jsem měla kadeřnici a na půl 10hod kosmetičku, obřad byl ve 12.. Vše tak akorát.. ale stihlo se to..
Odpovědět
Ahoj holky :-) Nakukuju, kdy dračice spinká...ve dvou měsících nám už holka váží 6130g a má 60cm :-D Je už i hravá a hrozně ráda se směje...směje se skoro pořád, když je v dobrý náladě :-D @hannyy tak gratulka k nový práci ;-) to je fajn, že je to lepší s volnými víkendy i s tím dojížděním ;-) @lumy já teda kadeřnici i vizážistku doma měla a ušetřilo mi to čas...a udělátka měly obě sebou podle toho, na čem jsme byly domluvené ;-) Teda ten sen byl pěkný horor, si piš, že tak to v ten den určitě nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kolik jste dávaly za kapelu na večer? My nikoho nemůžeme najít a ted jediná kapela, co jsme našli a má ještě na září volno, chce 15000 Kč, což nám přijde trochu moc, nebo máme zkreslené představy? Nedoporučily byste mi prosím nějakou kapelu (a aby to nebyla dechovka)? Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @lumy - myslím, že dneska je úplně normální, že kadeřnice i kosmetičky jezdí za nevěstama domů. Jsou na to připravený. Taky jsem to tak měla. A za kapelu je to teda ranec. Ona se taky slušná kapela shání hodně dopředu, co vím, tam mají i na rok dopředu zadaný termíny. Dobří jsou tihle: http://duoband.wz.cz/Duo%20Band%20a%2... , ale to je zrovna ten případ.
Odpovědět
Ahojte holky, tak se hlásím jako čerstvá inženýrka - ale zatím ne tříbarevná :-) Je to šílená úleva.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @raffaelo Velká gratulace
Odpovědět
@kpeta Peti děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo blahopřeju x-) to je úžasnej pocit, co?? :-)
Odpovědět
@lennnia je to nádherný pocit, že už nikdy nebudu muset řešit učení se na zkoušky, dojíždění do školy a tak :-) ted už budu život jen prožívat. :-) do školy už nikdy nevlezu, ani na rodičák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo moc gratuluju:)) tak nakonec to opravdu spachame:) dokonce v puvodnim terminu 2.7.2011:) ale v dost redukovanem poctu.. jen my a svedci (resp.jeste manzelka pritelova svedka a fotograf-nas kamarad). Klasicky na urade- resp.zamecku Belcredi v Brne, ale termin maji volny jen v 10hod,tak si trochu privstaneme..takze ve st pojedem na matriku s papiry, objednam kytku, zarezervuju nejaky stul v rest.na obed a konec:)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@raffaelo jé gratuluju ;-) to je super, že teď už si můžeš pořádně užívat :-) @berinka1 páni, tak to bude maličká svatba, ale hlavní je, že budete spokojení...přesně tak, jak píšeš jsme to chtěla taky, ale nakonec to bylo jinak, ale bylo to super. A jak se cítíš? Co miminko? Já teď přemýšlím, co si vezmu na sebe na svatbu sestřenky...Anežka už má oblečení a bude jako princezna x-) Ale aby jí to mamka nekazila...nějak mi staré obleční tak úplně nepadne, tak budu muset na nákup :-N A já tak nesnáším nákupy :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 : a co rodice ? jakto ze to takto redukujete ? snad to nebude tajna zalezitost =-) :-)
Odpovědět
Raff...my bydlíme v domě od pozemáků a ten je kvalitně postavený..trošku jiná kategorie jako ty ostatní tady stojící..no taky cenová =-) Ale jsme spokojeni ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?