Svatba v západních Čechách v roce 2014

Profilova fotka
Ahoj holky. Je tu některá ze ZČ? My termín budeme domlouvat po Vánocích,jelikož až na Štědrý den to oznámíme rodičům. Ale bylo by fajn si aktuálně sdělit poznatky ze salónů,květinářství... nebo jen prostě jen pokecat :)
Odpovědět
1
2
@adina85 Jsem z okolí Sokolova, svatbu plánujeme 26.4.2014 , vlastně je všechno již zamluveno...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@shey Ahoj :-) Uz mas i saty?
Odpovědět
JJ, přišli mi minulý týden, objednávala jsem z Aukra. Vlastně nám chybí jenom prstýnky - ty budou příští měsíc po výplatě a domluvit dort :)
Odpovědět
Ahoj hoky, my mám termín taky 26.4.2014 v Chebu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám,že jsme pěkně pozadu :D Chceme se brát v létě.Beru to tak nějak s klidem,jelikož je to má druhá svatba.První byla ta prineznovská.Užila jsem si tu svatbu,ale bohužel už tenkrát to byla hlavně ta svatba,proč jsem řekla ano,což mi došlo později.Teď jsem to řeklaze správného důvodu a možná o to víc se těším :)
Odpovědět
Pozadu ne, máte čas. My také, ale protože děláme malou svatbu tak jsem zamluvila datum na radnici, oběd v restauraci a zbytek tak nějak vyplynul, já jsem si koupila pouze šaty a botky, přítel oblek má. Dostal k tomu jenom bílou kravatu s regatou. A bylo vymalováno :-D Teď už se jenom těším a doufám,že všechno klapne ;-)
Odpovědět
My taky neplánujeme nic velkého, takže si říkám, že termín a zamluvená hospoda zatím stačí :) Na matrice říkali, že se máme ozvat po novém roce, že je ještě čas. Tak snad to všechno vyjde :)
Odpovědět
Profilova fotka
No,já zjistila,že mě tentokrát hodně záleží na detailech.Ale jen těch,které se týkají nás dvou :D CHci si užít hudbu a místo... kolik vám je holky?
Odpovědět
málo, 27 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš,mě 28 :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my plánujeme svatbu na 12.7.2014... ale... Přítel chce velikou svatbu... Zatím je to kolem 60ti hostů.. Teď bydlíme u Toužimi... Obřad chceme v Bečově... ale... kde udělat oběd pro tolik hostů?? :-| . Oslava pak bude u babi na zahradě.... Přemýšlím, zda by jsme neobědvali tam... Nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my máme svatbu 14.6.2014 ve Štěnovicích, zatím tedy máme domluvené místo obřadu, místo hostiny a fotografku. Na šatičky se chystám v listopadu. :)
Odpovědět
Článek se načítá
@lydiena Oběd bych určitě udělala někde u místa obřadu ať nemáte tolik přejezdů ;-)
Odpovědět
Ja jsem mela svatbu letos v cervenci v Plzni. Zamluvila jsem si restauraci, pana na obrad vloni v listopadu a bylo to tak akorat. Mohli jsme si vybrat termín, který jsme chtěli. V lednu jsem to byla potvrdit a uz moc na vyber v letních měsících pry nebylo. Takže aspon zamluvit místo pro hostinu bych udělala uz ted ( a rodiče o tom nemusí vubec vedet).
Odpovědět
Profilova fotka
@lydiena Takhle velkou svatbu měla sestřenka( a já tu první jen o něco menší). Sestřenka vyřešili oběd doma.Není to špatný,ale pár lidí z toho nic nemělo(maminky),protože samozřejmě dohlížely,aby všichni všechno měli a tak.My sezvali všcheny na obřad.Pár lidí dostalo kartičku s ozváním k obědu.Jen blízká rodina.A zbytek kartičku na odpolední mejdan.Kamarádi se odjeli v klidu převléct,žádný stres.Odpoledne se to sešlo na zahradě a bylo to super a v klidu :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
lydiena my s přítelem milujeme Bečov. Svatbu plánujeme na srpen ale termín ještě nevíme. Kolik tak vyjde svatba na Bečově pro 60 hostů? my bysme jich měli tak polovinu, tak abych věděla kolik si máme připravit penízků ;-)
Odpovědět
@lydiena my s přítelem milujeme Bečov. Svatbu plánujeme na srpen ale termín ještě nevíme. Kolik tak vyjde svatba na Bečově pro 60 hostů? my bysme jich měli tak polovinu, tak abych věděla kolik si máme připravit penízků emoticon
Odpovědět
@terundaberunda šatičky si pořád nemůžu vybrat nějak my nic nesedí, jsem přece jen o něco silnější :( budu muset asi zhubnout ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@claudinkaplankova To já mám šatičky tedy vybané ale od příšího týden jdu do 4měsíčního redukčního programu, slečny v salonu říkaly, že nebude problém šaty zmenšit ;) Neboj se určitě něco seženeš ;)
Odpovědět
tak to se máš, mě se zatím nic moc nelíbí :-| ale ještě pořád mám čas :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj,já mám svatbu 19.7.2014 a jsem z Nejdku u Karlových Varů :-)
Odpovědět
Ahojky, já jsem z K.Varů, momentálně bydlíme v Plzni a svatbu budeme mít 6.9. u Sokolova na Statku Bernard :-) Neplánujete tam taky někdo svatbu?? Nebo kde ji budete mít v okolí K.V.?
Odpovědět
@kodyna ahoj, kde budete mít svatbu?
Odpovědět
@adina85 @shey kde budete mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@marunnka Já bydlím u Toužimi a svatbu máme v Bečově.. Jinak na Bernardu je nááádherně!!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claudinkaplankova svatba na zahradě v Bečově 3tis. v kapli 3500,-
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my budeme mít svatbu 2.8. jsme kousek od Domažlic a svatba bude v Domažlicích. :)
Odpovědět
@lydiena jj je to tam moc hezké, jen jsem zvědavá na obsluhu, snad to bude v pohodě. V Bečove jsem byla v 2007 svědčit svatbu nej kámošce, která ted¨bude svědčit mě ;-) To je docela dobrá cena 3500Kč, mysleal jsem, že chtějí v Bečově víc, my na Bernardu platíme 2500 Kč.
Odpovědět
@marunnka ahoj,svatba bude u rodičů na zahradě. Mají baráček u lesa a louky. Moc se těšim. Romantika jako blázen ;-)
Odpovědět
na radnici v Kynšperku, mají tam široko daleko nejhezčí oddací místnost ;-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?