Svatba v Zámku Slavkov u Brna. Kto plánuje v roce 2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, je tu někdo kdo plánuje svatbu v příštím roce ve Slavkově?...my osobně přemýšlíme jestli zvolit zámeckou kapli nebo roubensův sál... :-|
Odpovědět
Ahoj holky. Já chytla termín 6.8.11 v Zámeckém parku a to čirou náhodou - v únoru 2011!!! Dva dny předtím ho někdo odřekl. Byla jsem z toho nadšená, protože rozhodnutí ke svatbě bylo nárazové - už dva tři roky jsme ji odkládali s partnerem a vždycky jsme chtěli mít obřad venku. Tak snad vyjde počasí a nebude ani deštivě, ani moc horko. Chtěla jsem se zeptat - máte někdo zkušenost s obřadem v parku? Líbilo se vám? Nějaké připomínky? Kamarádka tam byla své známé na svatbě a byla nadšená, litovala, že se rok předtím vdávala někde na úřadě. Zatím jsme se tam ještě nebyli podívat - hlavně by mi mě teda zajímala kaple vevnitř, protože partner z ní nadšený není. Je totálně nevěřící a veškerá náboženská tématika ho uvádí do bodu varu :-D Ale z těch komentářů tady si myslím, že nemám proč se bát - holky ji tady chválíte. Neptala jste se některá, zda v případě zájmu nejde v případě špatného počasí přesunout obřad místo do kaple do některého ze sálů? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Scorp: tak to mame stejny termin :-D v kolik to mas? My 13,15, posledni svatba z zamcke zahrade a pri spatnem pocasi jen kaple .... na to jsem se ptala ... ale nam se kaple stejne libi vic jak ty saly ... preci jenom prohlidky funguji dal a asi by me piclo, kdyby se mi za zady promenadovali navstevnici ... ale treba je vedou jinudy ... to me jen tak napadlo :-) Jen by me zajimalo, jestli nekdo mate zkusenost, o kolik se svatby zpozduji .... me bylo na zamku receno, ze klidne o hodinu az dve ... pri tech poslednich terminech ...
Odpovědět
@kacapa Obřad máme v deset, tak to se tam nepotkáme :-) Vy už jste byli vše kolem ve Slavkově zařizovat? A co všechno už máš zařízené a kde budete mít hostinu? Budete mít velkou svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Scorp: Jen po telefonu, osobne tam jedeme v breznu zaplatit poplatky a tak :-) CHci to mit co nejdrive z krku .. Prstynky jsem si vyzvedla v pondeli a vcera zadala vyrobu oznameni, saty visi u kamaradky na pude a boty a vyzdobu uz mam taky koupene. A zaloha na limuzinu a ubytovani pro prespolni taky zaplacene , uffff Snazim se co nejvic platit s predstihem, odkladat penize moc neumime :-D Oslava bude v Brne v Cernovicich - hostinec Slunecnice a budeme mit cca 80 lidi. Jak to bude u vas??
Odpovědět
@kacapa Jinak na možnost změny kaple na nějaký sál jsem se informovala telefonicky přímo s paní ze zámku (zapomněla jsem jméno, ale tuším, že Foretová nebo tak nějak) a právě říkala, že automaticky z parku se přesouvá do kaple, že jinak by s tím byly problémy, takže mi nemůže vyjít vstříc. Na netu jsem ale našla svatební video z té kaple a je fakt, že je krásná a pěkně prosvětlená. Jen doufám, že vyjde počasí a splníme si sen, že se budem brát na hezkém místě venku. Ptala jsem se na možnost pronajmutí kočáru s koňmi, tak prý loni to stálo 2.500,- Kč a že letos zatím neví, zda se to změní. Ta cena mi přijde naprosto přemrštěná. Měla si možnost vybrat si hudbu? Pár holek to tu zmiňovalo v nějakých diskuzích. Jestli máš nějaké info ještě o dalších věcech, tak prosím mi je pisni. My se tam chystáme v průběhu dubna (jinak na matrice mi řikala paní nejpozději dva měsíce před obřadem přijet).
Odpovědět
@kacapa No koukám, že jsem v přípravách dost pozadu :-D Já jsem si zajistila zatím jen fotografa a kameramana na obřad hned krátce po zadání toho termínu. Tam mám zaplacené zálohy. Jinak svatbu máme malinkou, jen nejbližší rodinu, takže do 25ti lidí a zatím teda jednu z nejdůležitějších věcí zařízenou nemám - a to hostinu. No hostinu...půjdem jen na oběd asi nakonec a pak bysme chtěli na svatební cestu. Na šaty se jdu juknout v pátek a to mě paní v salonu totálně rozhodila, protože jsem chtěla jen jednoduché a ty co se mi líbí jsou prý spíš po těhulky už s bříškem, že jinak to vypadá jak noční košile, takže v šatech budu zkoušet střihy, co mi sednou.
Odpovědět
Profilova fotka
Scorp: Hudbu dostanes seznam na A4 a kousek a vybiras si jednu skladbu ze tri na prichod a pak 3 skladby z cca 30 jako podbarveni pod slovo oddavajiciho ...mam ten papir vedle, kde pi mala, tak ti to nereknu presne, ale vybrat se da .. ja mam zatim vybranych asi 5, musime to seskrtat :-D A pak tam jeste bude nekdo, kdo hraje na varhany, kytaru a nekdy i zpev .. A park zdrazili na 6.500,- plus 200,- pro matriku ... celkem palka ... ale bude to stat za to !!! S sebou jen rodne listy a OP, zkusim ti sem nascanovat ten seznam, jestli nezapomenu, at si muzete dopredu vybrat a pak uz jen vyplnite formulare.
Odpovědět
Profilova fotka
Vis co, mrkni na netu, holky tu prodavaji nadherny saty, jen jednou pouzity, ne jak v salonu a za zlomek ceny. Ja mam svoje, aspon nemusim davat bacha, abych je neznicila a muzu si to v nich uzit :-D Fotografa mam zamluveneho a kapelu taky.
Odpovědět
Profilova fotka
pro matriku 2000,- neukazala se mi tam jedna nula :-D
Odpovědět
@kacapa SUPR! To budeš moc hodná. Jsem vcelku zvědavá, jaký bude výběr. Já také věřím tomu, že to bude stát za to. Jen ty přípravy kolem by nemusely být tak náročné :-D Budete se fotit jen v parku nebo i v interiérech?
Odpovědět
Ptala jsem se jí i zda nějak trvají na oficiálním nástupu všichni společně nebo je možné samostatně - domluvili jsme se, že jako nevěstu mě přítel uvidí až mě povede taťka a prý to není problém.Tak doufám, že se pak necuknou.
Odpovědět
Profilova fotka
to jeste nevim, asi jen venku, preci jenom 80 lidi bude stat venku a cekat az se nafotime a tak to nechci jeste natahovat .. plus i limuzina bude cekat .....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja mam v rukavu prekvapeni .. chtela bych tam dojet na koni s malou ... ale uvidime, jestli to bude realne ...
Odpovědět
@kacapa Tak to je docela originální nápad. Ale když to tak vezmeš za ty peníze, který tam necháme by měli být svolní na neobvyklý požadavky :-) Kolik je malé?
Odpovědět
Profilova fotka
presne rok a pul ... je to maly certik, ale nekdy i andilek :-D A kun byl muj sen od detstvi, tak uvidime, a jsou i moc pekne fotky prave s konem ....
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, jdu do hajan, zitra me ceka narocny den .... pokud nezapomenu, zitra nebo v patek ti to sem hodim ...
Odpovědět
@kacapa OK, předem díky a dobrou noc ;-)
Odpovědět
@kacapa Prosím, myslíš na mě s tím seznamem? :-) Pojedeme do Slavkova pravděpodobně v pondělí, tak přes víkend bychom na něj mrkli. Moc díky.
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, myslim na tebe, vecer ti to poslu :-) ( sem to nechala samo doma a nevzala to do prace na nascanovani, ale udelam to vecer u sousedu).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tady to mas, jak jsem slibila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak mi máme svatbu v zámeckém parku a když bude škaredě tak nás přesunou dojednoho ze sálů nebo do kaple, hostinu a ubytování máme ve Slavkověv Penzionu Olga, Zborovská :-)
Odpovědět
@kacapa Moc děkuju, vytisklo se mi to hodně nečitelný, ale zkusim to přeluštit. Aspoň budeme připravení ;-)
Odpovědět
@olosek Jaké máte datum a čas obřadu?
Odpovědět
Profilova fotka
Scorp: posli mi do IP mail, poslu ti to tam :-)
Odpovědět
@kacapa V poho, včera večer sem to přeluštila. Já mám 4 vybrané, tak to předám na schválení přítelovi, co na to řekne a co bude chtít pozměnit. Vy už jste teda zvolili nebo zatím váháte?
Odpovědět
@kacapa A neptali jste se náhodou, zda je možné donést si svoje CD?
Odpovědět
Profilova fotka
Ty v zelenem kolecku s Kackem jsou moji favorite :-D na cd jsem se ptala,a le netvarili se .... pac pry jak bychom vedeli, kdy to pritlumit a zesilit a tak .... ani quarteto se jim ze stejneho duvodu nezdalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mohla bys mi prosim do IP poslat take ten seznam pisni?! mame obrad 30.7. a chteli jsme vlastni muziku.... :-| Dekuju moc!
Odpovědět
Profilova fotka
mi to máme 6.8.2011 v 11:00 a máme objednáno pěkný počasí :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem rada, snad se za ty 2 hodiny nezmeni :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?