Svatba v Tišnově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je tady nějaká nevěsta, která se vdává toto jaro či léto v Tišnově nebo okolí?
Odpovědět
1
19
20
Ahoj holky! Tak já se vdávám v Tisnově na radnici, svatbu máme za tři týdny,tak jsme zvědavý,jak vše proběhne.:-)
Odpovědět
to lusinkac: jj, to znám, jsem úplně stejná :-) já to asi vidím na kadeřnici a kosmetičku z Brna, jen tam budu muset brzy ráno jet, ale co bych pro ten den neudělala :-D to janulakasparcova: držím palce, ať vše klapne podle vašich představ ;-) my pozdější budeme rády za nějaké žhavé tipy ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 letech
Ahoj holky, nechystáte některá svatbu letos nebo příští rok v Tišnově?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Ahoj, ráda bych obnovila tuto diskuzi :-) Je tady nějaká nastávající nevěsta z okolí Tišnova? Máte tipy na dodavatele v této oblasti? :-)
Odpovědět
@majulinkaaa Ahoj, já se letos vdávám :). Zatím jsme v začátku. Nějak jsme se zadrhli, kde ji udělat. Zkoušeli jsme Červený mlýn a vůbec nám tam nechutnalo :(. Na Skleníku jsme se byli také podívat a nějak se nám tam nelíbilo. Tak teď nevíme co dál....
Odpovědět
Profilova fotka
@bobina83 Ahoj. Jejda, tak to mě mrzí. Snad něco hezkého najdete ;). Tahle dvě místa mě taky napadla v souvislosti s Tišnovem, ale raději bychom to měli někde mimo, asi podle toho, který kostel vybereme. A navíc jestli je to tak, jak říkáš, tak se jich rádi vzdáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@majulinkaaa My máme od Tišnova cukrářku a ta je teda skvělá, teď 30. bude dělat ochutnávky, ale je potřeba jí napsat předem.. Takže pokud by bylo třeba, tak na FB je jako "Pouliční pečení". Jinak teda souhlasím s tím, že pořádný místo na hostinu přímo v Tišnově snad neexistuje. My jsme se tam dřív rozhlíželi a vlastně ani nevím, jestli je tam nějaký pořádný ubytování. Mám pocit, že snad ani ne. A o nějakým gastro zážitku ani nemluvím, no.. No my jsme to tam vzdali. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@maresovasofie Děkuji za tip, na fb mrknu :) A můžu se zeptat, jaké místo jste nakonec vybrali? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@majulinkaaa Není zač, nám všechno nezávazně napočítala a vysvětlila, než jsme se rozhodli, je to mladá holka a komunikace naprosto parádní. ;-) U nás to vyhrál Hodějovický mlýn.. Ale je to teda u Pelhřimova.. Momentálně je ale v jednání, že to celý posunem na 2019, budu dodělávat státnice a už teď mi z učení v kombinaci s přípravama tak trochu hrabe. :-D Každopádně viděli jsme i penzion Samsara, Dominant v Rakvicích, vinařství Sonberk, Líšeňský dvůr, ... Samý pěkný místa.. :-)
Odpovědět
Ahojte, pridavam se k diskuzi, prave bychom chteli svatba letos a hledame nejake pekne misto s ubytovani v ojoli tisnova, vubec me nikde nic nebapada, chtela bych nejaky pekny penzion s kapacitou pro 60 lidi
Odpovědět
Profilova fotka
@jani18 Šafránkův mlýn mě napadá, jinak kolem Tišnova nic moc..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@maresovasofie Taky mám ten pocit, ale za tip na Šafránkův mlýn děkuju, podle webu vypadá dobře. Asi se tam někdy zkusíme podívat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@majulinkaaa Není zač.. My tam jedem na kamarádovu svatbu tuším začátkem května teď, tak můžu podat info. :D Sama jsem tam nebyla ještě..
Odpovědět
Profilova fotka
@maresovasofie Tak to budu ráda :) My jsme včera jeli kolem, tak jsem před chlapem nadhodila, že se tam můžeme zajet podívat. A musím teda říct, že cesta strašná, prý pojede na svatbu offroadem 😂. Ale místo vypadá fakt hezky, tak jsme si říkali, že v sezóně tam zajedeme znovu, ať to vidíme za chodu a obhlídneme i vevnitř. Chlapovi se strašně líbilo, jak je to úplně na samotě a přitom tam je, dá se říct, všechno. Tak uvidíme/uvidíte :)
Odpovědět
Profilova fotka
@majulinkaaa No, tak to vyřídím naší cukrářce.. :-D Dělá jim sladkej bar a říkala, že tama ještě ani nikdy nejela, tak to bude určitě přeštastná. :-D :-D Zkusím se ještě zeptat jí na nějaký místo v okolí, když je místní.. :-) A hlášení pak hodím, pokusím se to tam odfotit i načančaný, než se tam nahrne stádo svatebčanů.. ;-) Já teda nevím, jakou to má kapacitu, ale prý tam má být přes sto lidí a to už je teda celkem slušný číslo, tak jsem zvědavá. :-o
Odpovědět
Ahoj holky, i my máme letos svatbu v okolí Tišnova v Doubravníku. Ono moc pěkných míst kolem Tišnova s ubytováním není, napadá mě taky jenom ten Šafránkův mlýn. Cesta je tam hrozná ale místo krásné, a o všem ostatním jsem zatím neslyšela.
Odpovědět
Profilova fotka
@majulinkaaa Tak podávám hlášení, že i přes špatný recenze na Šafránkův mlýn, co jsem zatím tak četla, to tam bylo super, všechno vypadalo moc hezky a pan majitel byl strašně v pohodě. Ovšem doporučuju tam letět vrtulníkem. :-D :-D Jako my jsme to projeli ještě celkem v pohodě, ale slečna od sladkýho měla za poslední kilometr na krku naběhlou takovou fakt velkou žílu. :-D Fotky teda nemám, ale můžu sem aspoň hodit sladký koutek, až ho dá na facebook, protože to byl teda masakr.. Jinak jsem se ptala, jestli je v okolí ještě něco a sama slečna od dobrot říkala, že je to snad nejblíž od Tišnova, co zatím byla.. Jinak hlavně samá Vysočina, Pálava, .. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@maresovasofie Děkuji za hlášení :-D. Tak fajn, že se to vyvedlo. Já se právě děsím těch recenzí. Už se teda porozhlížíme i jinde, ačkoliv sem se chceme někdy v létě aspoň podívat. Ale myslím si, že nic takového v okolí Tišnova nebude. Cesta je mazec, to jo. Byli jsme se podívat v březnu, ale bylo ještě zavřeno. Chlap prohlásil, že na svatbu přinejhorším pojedeme nějakým SUV :-D. O víkendu chceme zajet mrknout do Lomnice, ale spíše kvůli rodině, která nám tvrdí, že tam je to nejlepší. Já mám vyhlídnuté okolí Blanska, kapli sv. Barbory v Rudici a pak nějaké hotely v Jedovnici. Jeden mě tam fakt okouzlil svým svatebním apartmá, ale ta cena tomu asi bude odpovídat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@majulinkaaa Jako zase nějací známí od našich tam měli svatbu taky a říkali, že teda hrozně arogantní personál.. Ale nám to přišlo v pohodě.. Majitel sám tam lítal jak hadr na holi a dozoroval nad vším, nachystaný bylo všechno krásně.. Já teda jako dám hodně na recenze, když jsou mocně v převaze, ale kvůli tomu právě musím napsat, že jsem byla mile překvapená.. No a ta cesta je horší až úplně ten poslední kousek, jinak se to dá.. Takže zase to není taková hrůza.. Hlavně je fajn, že je to tak bokem od civilizace, je tam místo jak venku, tak uvnitř, plus i ubytování, takže takovej fajn komplet.. Jako určitě zkuste mrknout, za to nic nedáte. :-) Lomnice mi teda k srdci nikdy nepřilnula, ani nevím, co tam je vůbec za plac, kde by se dala udělat svatba? Jako úplně bych jim nevěřila, že je to tam nejlepší. :-D U Blanska je Samsara, tam je to pecka! A Jedovnice, tam mi přijde tak nějak obecně, že je to tam celkem za ranec.. :-| Alespoň jsme odhalily díru na trhu v okolí Tišnova, žádnej pořádnej plac na svatby. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Popotahuji :) nějaké nové nápady?
Odpovědět
→ Hálův mlýn - 3,6 km z Maršova. Je to podobný jako Šafránkův mlýn, zděná budova s ubytováním plus chatky, restaurace, bazén, samota. Teda až na to, že lokalita, ve které mlýn je (údolí Bílýho potoka) je docela oblíbená trasa turistů/cyklistů, kteří se tam stavují kvůli občerstvení.. Ale to mají provozovatelé určitě podchycený, protože na Instagramu sleduju, že se tam svatby objevují docela často. Což ale zároveň znamená i to, že tohle místo začíná být populární a termíny můžou být rychle obsazený. Jinak osobní zkušenost s organizováním akce na tomto místě, s komunikací s provozovatelem, nemám. → Dál, co se týče této lokality kolem Veverské Bítýšky, vím, že se svatební hostiny čas od času konají přímo v Bítýšce v hospodě u Václava, patří k ní i Bítýšskej kulturák. → Nebo na hradě Veveří. Tam většinou bývají jen obřady (venku na nádvoříčku), ale čas od času i "hostina" na Příhrádku, kterej se uzavře veřejnosti. Tam je ale de facto jen volnej plac, pódium a stoly s lavičkama, žádný zázemí, jako třeba výčep, lednička, rožeň atd... To si člověk musí zajistit sám. V součtu se složitou dobravou a nehezkou cestou tam bych to shrnula, že hostina na Veveří je dobrá pro někoho, kdo chystá svatbu v historických oděvech, který do toho prostředí zapadnou, jinak bych se na to vyprdla. → Co se týče přímo Tišnova, vím, že MěKS pronajímá nějaký prostory pod kinem, sály a salónek (https://www.mekstisnov.cz/meks/sluzby), ale kdyby si to měl člověk pronajmout na dva dny, s tím, že si opět zajišťuje sám výzdobu a občerstvení, už to nebude úplně levná varianta.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co Tišnovská rychta? Doteď mě vůbec nenapadla, přitom hodnocení mají dobré, mají to hezky zrekonstruované, minigolf, ubytování... Zrovna jim jdu napsat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@odetta2 Hálův mlýn jsem nedávno oslovila a přišla mi odpověď, že aktuálně prochází personálními změnami a že je mám znova oslovit nejdřív v září, až se bude vědět, co dál...
Odpovědět
@majulinkaaa Otázka je jak moc velký soukromí chceš a jak oni budou popřípadě ochotní uzavřít něco veřejnosti.. třeba na to hřiště na minigolf bývají rezervace, chci tím říct, že je o to zájem a nevím, jak budou provozovatelé ochotní. Svatba jim sice udělá docela velkej kšeft, ale.... Ale určitě to stojí za zeptání, kdybys o to měla vážně zájem :-) Mě by osobně asi vadilo to soukromí, že jsme pořád ve městě blízko nádraží, centra, mám pocit, že tama pořád někdo courá :-( Ale několikrát jsme tam byli na večeři a jídlo fajn a obsluha milá :-) Hálův mlýn - vidíš, to jsem nevěděla :-) A už to všechno řešíš nějak aktivnějec? Jakože třeba už zajít na úřad (nebo faru :-) ), a domluvit si už pevnej termín a začít řešit na pevno i místo hostiny a další služby (kadeřnice, fotograf atd)? Nebo se pořád jen rozhlížíš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@odetta2 My jsme nakonec byli na té Rychtě a zatím jsme spokojení. Chceme sepsat požadavky a nechat si to nacenit, ale provozní (asi), se kterým jsme mluvili, neměl s ničím problém. Byl lehce překvapený, kolik by nás bylo a že bychom tam chtěli i spát a vlastně celé to uzavřít, ale vypadalo, že by byl ochotný nám ve všem vyjít vstříc - upřímně, zatím mi to z těch x míst přišlo jako nejlepší přístup, tak uvidíme. Že je to takhle v centru je blbý, ale aspoň tam jsou jen ty obchody a ne baráky. A aspoň si užiju "čumily", co chodí kolem :-D . Ten minigolf nás strašně láká, o víkendu jsem se zmínila před pár příbuznými a všichni strašně nadšení, že to vypadá dobře, tak bychom pak ani nemuseli řešit nějakou další zábavu a rádoby vtipné hry :-D Hálův mlýn jsem nakonec vzdala. Jinak zatím máme domluvený kostel, tudíž i termín, a oddávajícího. Zbytek začnu řešit po státnicích.
Odpovědět
1
19
20
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?