Svatba v Pardubicích a okolí 2014 - pojďte pokecat :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky děvčata, je tu někdo, kdo plánuje svatbu v okolí Pardubic v roce 2014?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám radost, kosmetička zařízená :-) p. Sprigerová měla 3.5. volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak me ještě napadá, kdo vás bude holky česat? vubec se v kadeřnicích okolo Pce a Chrudimi neorientuju.. :-| Poradíte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xppx tak to je dobré, tento týden jsem ji taky kontaktovala, tak pak musíš dát vědět, jestli jsi byla spokojená, když jdeš na řadu první ;-) , ale co se týče té kadeřnice, jsem zoufalá, vůbec netuším. Nějaké slečny zde doporučovaly Kamilu Máslovou, prý snad spolupracuje práve s p. Springerovou. A taky vím, že někdo doporučoval Barboru Kubelkovou právě z Chrudimi, na tu jsem nekoukala.
Odpovědět
Profilova fotka
@timonek jj dám vědět :-D na zkoušku pujdu asi někdy v březnu :) kdypak budeš mít svatbu ty? Díky za tip, teď jsem zkoukla obě dvě a teda Kamila Máslová mě fakt zaujala, takže vpondělí volám :-) snad bude mít volno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xppx já až v červenci, přesně 26.7., tak hlavně ať má volno, ale myslím, že kadeřnice nejsou tak brzy zamluvené, snad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@timonek no ty dobré se bojím že budou brzo rozebrané :-D snad budu mít štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@timonek Kamilu jsem měla také, sice jsem byla 2x na zkoušce a i přes to, že jsem několikrát říkala, že to chci ještě trochu jinak, výsledek nebyl tak úplně na 100%, ale účes se líbil a hlavně se ani nehnul celý den, takže i tu za sebe doporučit můžu :-)
Odpovědět
@timonek můžu se zeptat čistě ze zvědavosti jaký penzion vám v Chlumci doporučili na oběd?
Odpovědět
Jinak holky co jsem tu já čerpala inspiraci, tak kosmetička Jana Špringerová (osobně vyzkoušena), nebo tu doporučovaly D. Slepčíkovou nebo Andreu Hanouskovou. Na vlasy hodně Žaneta Jůvová ze Srchu nebo pak salon Matrix - Kateřina Trousilová. A ještě tu padl tip na salon EM v Polabinách, kde je kosmetika i kadeřnictví. Vyčteno z rad zde, tak třeba někomu pomůžu :-)
Odpovědět
Ahojda holky, moooc díky za tipy - také jsem řešila kosmetičku a kadeřnici - v Pardubicích už nebydlím, ale na svatbu se tam budu u rodičů připravovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já a kamrákadka,co se bude taky příšté rok vdávat, máme taky zamluvenou Janu Springerovou..:-) koukám, že jí uděláme všichni pěkněj kševtík...:-D Jinak na vlasy vůbec netuším koho..
Odpovědět
Profilova fotka
@kersenilla Paní Zavadilová z restaurace Pod zámkem mi doporučila penzion Alwin, kousek od Chlumce, zítra se tam jedem podívat. Z fotek je to opravdu romantické místo na louce, kdyby nešlo o peníze, klidně bych tam zůstala i na večerní zábavu.
Odpovědět
Článek se načítá
@timonek Děkuji za odpověd´, toto místo ani neznám, ... tak pak napiš jak se vám líbilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kersenilla takže, penzion Alwin můžu alespoň prozatím doporučit, dnes jsme si u nich dali oběd a byl výtečný, kuchař je příjemný, společenský a nemá problém cokoliv uvařit, myslím i na svatební menu. Domluva je bez problémová a ceny příznivé, uvidíme, jaké to bude v den D. Jinak všude kolem se prohání zvířátka, zahlédli jsem oslíky, takže pokud máte mezi svatebními hosty děti, je to príma.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, tak jak jste pokročili? Já pořád nemůžu sehnat kadeřnici na účes...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@86veru86 Ahoj Veru, já jsem oslovila Kamilu Máslovou, hodně nevěst si jí chválilo a zatím s ní mám jen telefonickou zkušenost a je moc milá. Jinak bych řekla, že se mi taky docela daří v přípravách, jen toho DJ ne a ne sehnat. Nemáte nějaký typ děvčata?
Odpovědět
Profilova fotka
@timonek děkuju za tip. Zkusím jí tedy také..:-) Jinak co se týká dj, tak jsem slyšela chválu na Dj Plocu. Posílám odkaz. djplocca.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@86veru86 Moc dík Veru:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@timonek není vůbec zač :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@timonek chci se zeptat, kdypak máš termín svatby? Volala jsem té Kamile Máslové a ta mi řekla, že co se týká účesu, tak je moc brzo, že se budeme moct domluvit až tak v květnu, zda bude mít volno, či nikoliv...Tak se mi nechce moc čekat, takhle dlouho..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@86veru86 Veru, já s ní mluvila před týdnem, termín máme 26.7. a jen jsme se domlouvaly v květnu či červnu na zkoušce, tak jestli jste si špatně nerozuměly. Už si mě napsala a s tím, že zkoušku domluvíme ve zmíněném období. Je to divné, nechceš to zkusit ještě jednou?
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy, jak jste na tom se svatebními koláčky? Hledám, kde bych je nechala dělat. Máte některá zkušenost s pekárnou Golem v Pardubkách? Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, potýkám se s problémem týkající se večerního rautu, který si zajišťujeme sami. Nemáme tolik požadavků, aby jsme to nechali zajistit cetaringem a proto se chci zeptat, jestli některá z vás tuší, zda je v Pardubkách či blízkém okolí nějaká firma, která připravuje např. miniřízečky, obložené mísy apod. , nemůžu se ničeho dopátrat. Děkuju moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@86veru86 @timonek @funnym Ahoj holky, já se budu vdávat v Pardubicích 12.4. a už mám za sebou zkoušku na vlasy i kosmetiku. Česat mě bude kamarádka Veronika Sajfertová studio Versay a je moc šikovná, už mě parkrát česala a účes se nehne až do rána. Ve fotoblogu mám i fotky ze zkoušky. Malovat mě bude Lenka Bílková, ta má salon hned vedle Verči, takže pokud byste ji zvolily, nemusíte nikam přejíždět.Tak jen třeba jako tip :-) Dj bude Lukáš Mercl, je to moderátor na Černé Hoře, teď jdeme v pátek na akci, na které bude hrát, tak vám pak můžu napsat recenzi. Hezké přípravy i den :-) A.
Odpovědět
Profilova fotka
@annp ahojky :-) já stále kadeřnici nemám, tak díky za tip...:-) a kdepak budete mít obřad a hostinu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@86veru86 Vše bude na zámečku ve Starých Čívicích, Siesta Resort. Budeme tam mít i ubytované hosty, tak je fajn, že nebudeme muset nikam přejíždět.
Odpovědět
@annp Ahoj, nechci Ti kazit radost. Bohužel s tímto resortem nemáme vůbec dobré zkoušenosti. Věřím ale, že vám to tam dopadne lépe. Držím palce.
Odpovědět
@mojeuzivatelskejmeno můžu se zeptat, proč máš špatné zkušenosti? My to loni chtěli taky tam a taky jsme po schůzce a pár mailech zrušili...
Odpovědět
Profilova fotka
@mojeuzivatelskejmeno Vy jste tam byli na nějaké svatbě? My v Čivicích bydlíme, často tam chodíme na večeři nebo oběd a jsme vždycky spokojeni. Měli jsme tam na podzim i rodinnou oslavu a taky fajn. Udělali nám cenu na ubytování, můžeme mít svoje pálené, dort i sladké, výzdobu, na jídle jsme také domluveni, teď ještě dolaďujem finální rozpočet.. Zatím si nemůžu stěžovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, budete mít některá svatbu na zámku v Pardubicích?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?