Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova A co já??? 8-(
Odpovědět
@lamorgaine jako že bychom zašly zapařit spolu? :-D Noooo....dalo by se o tom popřemýšlet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova ještě bychom vzaly phuskovou, ať to máme při jednom :-D
Odpovědět
@lamorgaine :-D myslíš že by se @phuskova přidala? :-D to bych chtěla vidět ty naše nastávající co by na to říkali :-D Pařba nevěst z Příbramska... :-D
Odpovědět
@pupickova @lamorgaine tak koukám, že myšlenkově jsme na tom všechny stejně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova @lamorgaine Co, kdy, kde, kam? :DD Přítel mi zrovna včera řikal, že bych si tu měla najít kamarádky :-D
Odpovědět
@lamorgaine tak koukám, že jsi to odhadla správně a nepůjdeme trapně jen ve dvou! :-D @phuskova :-D tak to vypadá, že máš celkem dobře zaděláno ;-) :-D
Odpovědět
@hannnahs jestli to není něco jako sekta...tyhle stránky...pomalu a nenápadně se nám tu vymývají mozky...a tohle jsou příznaky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a rozlučka musí být den před svatbou? Páč jako já s mým neuměním chlastat se už vidím, jak bych fungovala druhý den :-D Mě stačí málo a stejně mi je blbě :-D.....teda ne že by to loučení muselo být jen o alkoholu, že....abych tady zase nebyla za alkoholičku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova pupicku prosim te jeste dotaz..na tech strankach co jsi objednavala to vinko...je tam nejaky pocet kusu, kolik se jich musi vzit?
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova :-D Akorát že v Pb se nikam moc jít nedá, ne? :))
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova @pupickova My chodíme do Dolce Vita tady v PB nebo na Dobříši na zámek :)
Odpovědět
Článek se načítá
@estrellita86 :-D si tě umím představit jak se k tomu oltáři plížíš celá zelená... :-D Já tam žádné omezení nenašla, objednala jsem jich 20 a nikdo s tím neměl problém :-) @phuskova tak můžete s @lamorgaine přijet sem na Dobříš :-D Tady je pár takových putyk... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Snad nemusí být den předem ne? To by to pak asi na těch svatbách dopadalo :-D
Odpovědět
@lamorgaine šmajrá takhle luxusně? A to by ti nebylo blbý dělat na zámku ostudu? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Právě putyk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jo už to vidím...ušetříš mi prachy, ani o tom nevíš :-D Super, mám z toho teď fakt radost a ten můj to velice rád uslyší!!! :-)Objednám též z těch stránek jako ty a z těch druhých jen ty viněty a i tak to jedno víno vyjde o polovinu levněji, vlastně ještě víc než o polovinu, juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :-***
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Jakou ostudu? Já se nehodlám střískat do alelujá :-D jen tak lehce, náladička a stačí... jináč bych asi zvracela další týden...
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine na zámek? Jako do tý luxus restauračky?:) A co v Pb Jednička nebo Color bar ?.)))
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Hoďte mi sem sakra ten odkaz na ta vína... :-D že by překvápko?
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Takový profláknutý??? Tam jsem chodila já jako mladá :-D
Odpovědět
@phuskova Ten můj mi to taky říká, prý by byl doma klid. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine http://www.vino-velkoobchod.cz/miniba...
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 @pupickova To mi jako chcete říct, že tam to jedno víno stojí 17 korun???
Odpovědět
@estrellita86 :-) To mě těší :-) Já to taky dělám i v rámci úspor, ale hlavně kvůli tomu, že ty etikety nejsou to co já bych chtěla, ostře žlutá, nebo slunečnicová není nikde k sehnání :-( @lamorgaine jojojo...to se vždycky říká...já jsem slušná holka, já bych se neopila...a pak... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 @pupickova jako super... do toho jdu taky a ty viněty si hezky sladím s oznámkem aj. papírovinama ejchuchů juchuchůůů :-D
Odpovědět
@lamorgaine nechceme! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova hele ta rána, kdy nevím, jak jsem se dostala domů a s kým, už mám za sebou... teď už mám delší dobu klapku a ta mi řekne dost... to je pud sebezáchovy .)
Odpovědět
@lamorgaine @estrellita86 :-D tak to budou mít v té firmě radost že nás je tolik :-D Holky koukejte jim říct, že jsem vám to poradila já, třeba dostanu nějakou odměnu! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak já beru tyhle... Co vy? http://www.vino-velkoobchod.cz/akce-i...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?