Svatba Praha a okolí 2010. Máte rady či nápady?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , Jak jste na tom s plány se svatebním obřadem v Praze nebo hodně blízkém okolí? Jaké máte zkušenosti, kde se vám to líbí a tak dál? Jak se pohybují cenové relace? My plánujeme svatbu na 5.6.2010, ale na místě se pořádně nemůžeme dohodnout :-| . Děkuju moc za rady a nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Péťo, pamatuješ si to dobře, termíny budou v listopadu. Ale možná ho nakonec budeme zamlouvat pozdějc. Ještě jsem totiž nebyla požádána s prstýnkem, tak bych měla pocit, že přítele tlačim. Ale co tak naznačoval, tak ho čekám v prosinci a vzhledem k tomu, že plánujeme až v září a ještě ve 14 hodin, tak by mohlo být ještě volno. Nuuna, nad viničním altánem jsem taky chvíli uvažovala, je to pěkné místo. Bluejay, taky mě baví okukovat a plánovat, ale prej to někdy přehánim, tak se musim krotit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bluejay, no dobře,tak já už se nestidim :-D :-D :-D . Ale máš teda kouzelného nastávajícího když to všechno s tebou takhle obhlíží, to musí být paráda x-) . Ale já si taky nemůžu stěžovat, to zase ne :-D . Smisca, takže v prosinci to přijde?? To je hezký, nejspíš asi na vánoce viď? Ale tak snad v září to bude ještě volných termínů dost, nechcete třeba říjen??? 10.10.2010????Moc hezké datum, nám by se moc líbilo, ale nechtěla jsem čekat až do října a hlavně jsem chtěla když je ještě teplo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
smisca: na Baštu jsem taky koukala, dokonce si s nima i meilovala. Ale zarazilo mě totéž co bluejay - jsou tam lavice a ne židle, není to nepohodlné? A jak se tam lidi soukaj (představa 90-ti letého dědečka, který sedí někde veprostěřed)...
Odpovědět
Profilova fotka
No tak my máme definitivně zamluvený Libeňský zámeček :) teď lítáme kolem restaurace.
Odpovědět
Profilova fotka
wosk: no presne, desi me ze v pulce obeda si nekdo veprostred lavice usmysli, ze musi na WC a vsichni se budou muset zvedat a posouvat a vysoukat ven.. :-| :-| to se mi nezda :-S
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: ale to je asi jediný, co je divný. Jinak pani byla velice ochotná a reagovala rychle... Jsem zvědavá, jestli smisca napíše, jak to probíhalo...
Odpovědět
Profilova fotka
wosk: je pravda ze i me pani odepsala rychle a zda se moc fajn, takze si myslim, ze kdyz si Bastu nekdo vybere tak to jiste bude mit paradni. Co me teda jeste trochu vadilo bylo ze jsem chtela kalkulaci na 30lidi a pani v podstate rekla ze mi nemuzou dat zadne ceny, ze zalezi na tom co si lide preji, coz naprosto chapu,ale nedelo mi to zadnou predstavu o cenach, coz mi prijde dost podstatny.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: Tak ji rekni at ti udela klasicky nejoblibenejsi menu pro 30 osob, to prece zvladnout musi a pozna se na tom nejvic.
Odpovědět
Profilova fotka
Péťo, očekávám to buď na narozeniny, nebo na Vánoce, nebo až na silvestra :-) Wosk, myslíš žádost o ruku? Určo se budu chtít pochlubit :-) Bluejay, kdybych neznala ceny, tak bych do té restaurace radši ani nešla. Vždyť to patří mezi nejdůležitější info. Souhlasim s Nuunou. Sheinka, kolik budete mít lidí na hostině?
Odpovědět
Profilova fotka
smisca: no předběžně jsme jen z příbuzných počítali 35 lidí + 2 děti, počítáme ale, že na večerní raut přijde i pár kamarádů, spolupracovníků atd..takže večer cca 60 lidí.. Zatím jsme objevili hotelovou restauraci, kde by nás jídlo vyšlo tak 500 na hlavu což je naprosto super :)
Odpovědět
Profilova fotka
My počítáme cca 40 lidí, předběžně jsem na netu našla 2 místa - hotel a penzion, protože to chceme s ubytovánim. Ale ceny ještě neznáme, ani jsme tam nebyli. Můj drahý si totiž myslí, že na všechno je dost času :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smisca: no radím jít zrovna restauraci oběhta co nejdříve..oni mívaj různě všude nějaké akce a večírky.. Já zatím taky nemám jisto pač jsem s nohou na neschopence :/ mám v háji koleno..ale jakmile budu v pohodě tak první co udělám poletím řešit restauraci :) Co si na netu našla? Něco zajímavého? .)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, nevíte o nějakém pohoštění na Posázaví? Díky! Poppapea - zkus rotundu sv. Rocha na Olsanech. Je to mala barokni kaple a knez je uplne skvely!
Odpovědět
Profilova fotka
Sheinka, zajímavé asi ani ne, ale podle obrázků se mi to líbilo. Třeba to ve skutečnosti tak pěkné nebude :-) linee, kterou oblast Posázaví máš na mysli? Jinak holky, mám dilema. V Adině mají teď v listopadu výprodej šatů za 3900 Kč, za tu cenu je výhodný si nějaké pořídit. Jenže pořád čekám na ten prstýnek a mám strach, že kdybych si koupila šaty dřív, přinese to smůlu. Ne že bych teda byla nějak pověrčivá, ale prostě mi to přijde divný. S miláčkem jsem o tom mluvila a řekl, ať si jdu nějaké vybrat, že si mě příští rok vezme :-D Tak nevim jestli mám nebo nemám... Co si o tom myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
smisca: taky jsem slysela o tom vyprodeji v Adine a uplne si tu v anglii traham vlasy ze tam nemuzu!!To jsi teda v zapeklite situaci, asi bych taky nekupovala saty pred zasnubama, musim toho tvyho vic sekirovat, at si pospisi :-D :-)
Odpovědět
Linee, ta rotunda není špatná, ale vůbec se mi nelíbí to okolí, na mě příliš ruchu. A nemáš na mysli Miloše Csabó?
Odpovědět
Teda pardon, Szabó |-|
Odpovědět
Holky tak ja si saticky v Adine koupila :-) . Vubec jsem v to neverila. Urcite asi bych nekde sehnala jeste jine hezci, ale zase ta cena. A me se moc libi. A jsou uz jen moje. Jeste mi tam nasiju i snimatelne raminka, daji do cistirne a vyzehli takze fakt maji u me pochvalu.
Odpovědět
Teda, a jaké a kolik stály? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, plánujeme svatbu na 06/2010, hostů by mělo být asi 70 - jsme z Prahy Východ. Chtěli bychom vás poprosit o tipy jednak na obřad (ten zatím plánujeme v -Brandýsském zámku). Oslavu bychom chtěli v duchu "zahradní party", takže nejlépe někde venku - party stany nebo terasy apod. Děkujeme za tipy. Klárka a Igo
Odpovědět
Stali 3900kč v Adine v P7. Jsou to takove klasicke saticky vrch korzetovy, a dole rozsirene. Farba sampano. Hlavne jsem rikala ze se nemusim bat ze s nima neco udelam ze je poskodim nebo tak.
Odpovědět
bbara: tak to je luxus :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já už mám šatičky z Adiny také doma. Ta cena je opravdu paráda. A hlavně je upraví přesně na mě a nemusím nic řešit (roztrhnutý, špinavý apod.). Vřele doporučuju!!! Praha-východ pár tipů na hostinu - Zámecký pivovar v Kostelci nad Černými Lesy, Hotel na zámečku, Rest. u Slunce ...
Odpovědět
No taky jsem moc rada. A kdyz jsou korzetove tak se nemusim bat, kdyby bylo nejake kilecko navic ;-) helik81: A jake si si vybrala? A kde v P7 nebo P4?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všem... taky plánujeme svatbu v Praze.... původně jsme doufali ve Viniční altán, ale bez šance :( tak snad nám vyjde Dendrologická zahrada v Průhonicích.... Jinak jsem si všimla, že tu někdo mluvil o Zbraslavském zámku - bohužel tam se neoddává :( je soukromej a ani do něj není přístup.... jediné co je možné je obřad na úřadu na Zbraslavi a v zahradě zámku se fotit - ale tak není přístup do celých zahrad.... Moc se mi líbí taky zámek Zbiroh, ale je hodně drahej :(
Odpovědět
Profilova fotka
O Zbraslavském zámku jsem mluvila já. Jedni novomanželé se tam fotili a je fakt, že mi to nepřišlo nic extra. Ale měli bysme to blízko :-) Nakonec u nás vyhráli taky Průhonice, ale nádvoří zámku ;-) helik a bbara: šatičky vám závidim, taky už bych je chtěla mít nebo aspoň jít zkoušet:-) A kolik jich v Adině měli k tomu prodeji? Byl velký výběr?
Odpovědět
smisca:Ahojky, na P7 ich meli pomerne dost. Meli to rozdelene podle cisel a z kazde velikosti tam meli tak cca 20 modelu (nekterych i vic) a ruzne styly takze se dalove vybrat. A fakt byli velice ochotni.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevite, kolik v Adine stoji samotne vycisteni a vyzehleni satu? Ja uz mam saty doma, ale pred svatbou je chci jeste nechat vycistit a nacancat...
Odpovědět
Ach jo, taky bych se šla kouknout do Adiny na výprodej, jenže jsem bez peněz a navíc takový výdaj před Vánocemi... Navíc mám zamluvený termín v kladenské zámecké zahradě a oni chtějí, abychom přišli s dokladama a poplatkem (4200) už do konce roku, nechápu proč, jinde to může být i měsíc před obřadem. To si jako matriky myslí, že si nevěsty rezervují víc termínů najednou?
Odpovědět
Profilova fotka
holky a do kdy mají ty výprodeje v adině???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?