Svatba, leden 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj je tu někdo kdo má termín v lednu?nebo stejně jako my 14.1.2012?zajímalo by mě co už máte vše zařízené? :-) My teda termín,místo oslavy,šaty budu mít šité na sebe,ale nějak nevím kde udělat vlasy a make-up v Brně,tak kdyby jste měli někdo nějaký dobrý typ na vizážistku,nebo kadeřnici,nebo oboje v jednom sem s ním.
Odpovědět
1
2
Ahoj,tak já jsem už s přípravami u konce,šaty došly a jsou krásné,sedí perfektně.Mám je za 3700 a jsou moje,nikdo přede mnou je neměl na sobě a já jsem velice spokojená. Jsem objednaná na zkoušku líčení i účesu ještě v pondělí zařídit květinářku a je to :-) a už může být 14.1.
Odpovědět
Profilova fotka
@bobsh Tak ja mam saty zaplacene, cekam az dojdou, pouzite ale neposkozene za 1700 :)) a jsem spokojena, snad budou sluset. Kvetinu mam objednanou a na zkousku jsem taky objednana ale vsude na me koukali jak na debila, ze se chodim objednavat uz dva mesice pred svatbou a v restauraci mi jeste ani nezamluvili stul, ze mam prijit az v pulce ledna :D takze diky takovym lidem mam porad spoustu veci v hlave, ikdyz bych davno mit nemusela :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@pusolamy Take se vdavam v Opocne, ale az v dubnu, tak pak muzes poreferovat. Vsichni to tam moc chvali:-)
Odpovědět
Tak já přecházím z června k vám do lednových svateb..co přípravy?Máte už všechno nebo budou vánoce ve stresu?
Odpovědět
Profilova fotka
tak se nam to pekne blizi, pristi tyden bude konecne po vsem :-D, v patek jsem konečně sehnala boty a zaroven mi zavolala kamaradka kadernice ze odjizdi na 14dni na dovolenou ze me nemuze ucesat ale sehnala mi jinou svoji kamosku kadernici uz jsem u ni byla na zkousce a je fajn tak snad to bude vypadat dobre. holky takovej dotaz jak je to s podvazkem?kdo ho ma neveste dat? svedkyne nebo jak je to?
Odpovědět
To Kamikam02 taky se přidávám k termínu 21.1.2012! Už se nám to blíží :) Jen se bojím, aby mi nebyla zima. Obřad máme na zámku, kde se bohužel netopí :( mám sice kožešinové bolerko, ale je tak na ruce a trochu záda, jinak spíš pro efekt, aby to vypadalo dobře. Proto teď zvažuji ještě nějakou záložní teplejší variantu, ale zase nechci vypadat jako medvěd. Holky jak to řešíte vy???
Odpovědět
Profilova fotka
@nasesvatba1 : mame to za sebou od soboty a reknu ti kosa byla silena meli jsme to v kosteliku (odsvecenem) tam se taky netopi ale to byla jeste parada ,nejhorsi bylo foceni :-( na nadvori zamku a tak ruzne po venku fuj jeste ted nemuzu pohnout rukou ve ktere jsem mela kytku jak jsem ji mela zmrzlou
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my to máme taky za sebou.....lilo a lilo.....jen na focení nám padal sníh.... tak mám zatím jen pár fotek,ale je to nádhera tak holky držím palce at je ten leden šťastný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak my to měli na zámečku,kde se topí celoročně,tak to šlo :-D
Odpovědět
Holky neděste mě! Už teď mám z té zimy noční můru. Kdybych nebyla v 17 t.t. tak bych to asi vůbec neřešila, ale teď to nemůžu odstonat. Tak uvidíme, pořeším ještě teplý kožich navíc - na úkor krásy :(
Odpovědět
@pikusa gratuluji a též držím palce:-) nám sníh nevyšel, vlastně tady letos ještě ani žádnej nebyl (a už ani být nemusí) - měli jsme orkán a sluníčko:-) zima by ani nebyla, kdyby tolik nefoukal ten vítr...ale měla jsem jen svetr a přežila jsem focení bez újmy:-) jinak jsme měli vše v hotelu, tam bylo teplo...
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany nám napadl sníh akorát na focení......z celého dne hodinu sněžilo,jinak lilo a lilo....... až budu mít všechny fotky,udělám albumek @nasesvatba1 měj po ruce bundu nebo kabát,taky jsme měla....když byla pauza a nebo se fotil jen chlap vzala jsme si jí na sebe
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nasesvatba1 : ja jsem po svatbe a hlavne po tom foceni hrozne nachrapana boleni v krku ryma atd atd. bundu jsem si chvilemaa brala ale houby platny
Odpovědět
Profilova fotka
@pusolamy jéé tak mě taky bylo nedobře,ale kvůli těm fotkám----co bych nevydržela že :-D
Odpovědět
no, tak mi holky v sobotu drže pěsti, ať s malým neumrznem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nasesvatba1 budu na tebe myslet x-)
Odpovědět
@pikusa Děkuji, asi to pomohlo :) vše jsme přestáli v pořádku (snad - zatím se žádné projevy nemoci neobjevily) - ale zima byla teda pořádná!!! po 1,5hodinovém foceni jsem byla jako rampouch!
Odpovědět
Profilova fotka
@nasesvatba1 ale určitě budou krásné fotky......už se na ně těším.... a ještě jednou gratuluju do společného života jen to nej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a my se chystame snad jako posledni ted v sobotu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lliijjoonn a jak????nervíky jsou???? x-) no moc svateb v lednu není že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pikusa Zatim moc ne, zatim se jen neskutecne tesim a vubec si neuzivam, jak strasne to uteklo :-( Zavidim vsem, ktere se vdavaji az v lete a jeste si to muzou uzit... Ale i milacek mi vcera vecer rikal, ze se tesi, ze jsem jeho snoubenka a tak :-) Jsem rada, ze se konecne projevil i on :-) Vsak o to lip, ze jich moc neni, aspon budeme mit ten den obrad jen my ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lliijjoonn budu na vás myslet......at máte sníh a romantiku......a hlavně----den si užijte je jen váš x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pikusa Dekuju Ti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lliijjoonn já si jdu zítra pro hotové fotečky a CD a tak udělám taky albumek x-) a budu se těšit na vaše fotky
Odpovědět
Profilova fotka
@pikusa Normalne neuveris, pritel mi 3x odmitl fotografa a nakonec ted tyden pred svatbou svolil, slecna tady nabizela foceni zdarma, buduje si portfolio, je sikovna, ma krasne fotky a tak ze by nas tak pul hodinky odfotila na krasnem mistecku tady kousek od nas, jsem totalne NADSENA!!!!! ja ho za tohle miluju, konecne mu doslo, jak je pro me dulezite mit par hezkych fotek a my je nakonec mit budemeeeeeee :-) :-) :-) a jinak nas bude kamarad fotit normal digitalem tak ty sem prijdou hned behem pristiho tydne a na obradu budeme mit tamniho fotografa, tak jsem jeste zvedava, kolik vyplazneme tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mám prosbičku,pokud jste některá z vás měla svatební dekoraci v bordo (vinova) a chystate se prodat nepoužité či použité, prosím nabidněte :-) budu moc ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
@gabri80 já neeee jen možná výzdobu na auto.....kdybych se podívala v jakém je stavu,můžu ti to nagotit
Odpovědět
Profilova fotka
@pikusa Díky, ale my auta zdobit nebudeme :-D protoze jsme kazdy z jineho kouta republiky, tak se sejdeme az na miste obradu, tak neni potreba auto zdobit :-) stačí, že bude krásně nazdobená něvěsta :-) tedy já :-) ale přesto děkuji :-) Spíš bych potřebovala nějaké organzy (na nazdobení altánu), břečťan..prostě cokoliv v bílé a bordó :-) aby jsme mohli nazdobit stoly a nejak restauračku...nechce se mi za to utracet plnou cenu, když je to na jeden den a některá nevěsta se toho třeba ráda zbaví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabri80 tak pátrej na bazárku,snad něco najdeš.... my se teda taky scházeli až na obřadě.....ale moje auto jsme si ozdobila :-D
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?