Menu Forum

Svatba, leden 2012

10. únor 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
bobsh
1
Registrovala se 23. října 2011 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 4 přátele. Bystrc, Region Brno.
  • Svatba byla 14. ledna 2012
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
bobsh
1
Registrovala se 23. října 2011 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 4 přátele. Bystrc, Region Brno.
    Brno, Region Brno
 Ahoj je tu někdo kdo má termín v lednu?nebo stejně jako my 14.1.2012?zajímalo by mě co už máte vše zařízené? emoticon My teda termín,místo oslavy,šaty budu mít šité na sebe,ale nějak nevím kde udělat vlasy a make-up v Brně,tak kdyby jste měli někdo nějaký dobrý typ na vizážistku,nebo kadeřnici,nebo oboje v jednom sem s ním.
23. říj 2011 ve 20:19  •  Svatba byla v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
Registrovala se 8. září 2010 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 10 přátel. Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
Registrovala se 8. září 2010 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 10 přátel. Region Znojmo.
 @bobsh Ahoj, my máme svatbu 6.1.2012emoticon Termín máme už zajištěný na matrice, máme domluvené místo obřadu a hostiny (oboje hotel Happy Star), rezervovaného fotografa (Radovan Chvíla), hudbu (smyčcové kvarteto), moje šaty se už šijí a ženich je kompletně oblečený. Teď doma vyrábíme oznámení a nějaké detaily (vývazky, jmenovky apod.). O účesu, kytici a dortu mám představu, ale ještě nemáme zařízené.
V Brně ti bohužel neporadím, jsme ze Znojmaemoticon
24. říj 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bobsh
1
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
bobsh
1
    Brno, Region Brno
 Jé tak to já ještě před dvěma lety bydlela kousek od Znojma v Božicích. My si oznámení děláme sami,už jen koupit tiskárnu a bude,máme to zatím moc pěkné,nechci se chlubit,ale nastávající muž je v tomhle moc šikovný,já totíž s pc moc nekamarádím. Vývazky a výzdobu na auta už mám taky hotovou,nakoupila jsem stužky a organzu nám na auto a muž tam bude mít cilindr a motýlky,ty jsem ušila z takové tlustější stuhy. emoticon
24. říj 2011 v 10:02  •  Svatba byla v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 @bobsh Super náhoda...v Božicích jsem párkrát byla a znám tam i pár lidíemoticon A jak jste došli na ten váš termín - má to nějakou symboliku?? Pořád ještě jsou zimní svatby celkem originální...taky se tě všichni ptají "a proč v lednu? Nechcete počkat aspoň do jara?"emoticon
Držím palce při výrobě...a klidně se pochlub, budou nějaký fotečky?emoticon
24. říj 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bobsh
1
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
bobsh
1
    Brno, Region Brno
 No chtěli jsme 20.1.2012 ,ale bohužel tenhle termín neoddávají tam kde jsme chtěli,tak jsme si vybrali první volný termín v lednu. Taky se všichni ptají,ale prostě jen říkáme,že jsme chtěli leden a tak je to v lednu.Co víc na to říct,já nevím,že se všichni ptají,mě když někdo řekne,že bude mít svatbu,nikdy jsem nikomu neříkala a proč tehdy a tehdy a proč to chcete tak a ne tak. Fotky budou až bude tak nějak všechno nachystané co se týče výzdoby aspoň ať je toho víc.Jinak u nás nastal další problém a to,že jak to napsat? My nechceme na svatbě děti,myslím malé jednak z toho nic nemají a chceme si svatbu užít,ne ji mít doprovázenou řevem malejch prcků. Bratranci mají dohromady 4 děti,sami bez toho aniž by jsme jim říkali,děti brát nechtějí,protože jsou prostě moc malí,ale sestra od nastávajícího má dítě,rok a půl a on je hrozně uřvaný dítě,prý,že nám ho dá do novomanželského apartmá s tím zásadně nesouhlasíme,proto jsme jí napsali,že když děti,tak maximálně do tří hodin a ona se naštvala,potom mi napsala,že to mají s malým složité a že v lednu má brigádu a malej že bude na hlídání hodně krát a že neví jak to bude zvládat. Tak jsem jí napsala,že od tří je to bez dětí a bez debat a to už byla asi poslední kapka a už se vůbec neozvala. Tak jsem z toho tak trochu nervózní a naštvaná,protože já nikdy nikomu problémy nedělala a dělat nechci,ale aby mi někdo diktoval co a jak tak to je i na mě moc! Potřebovala jsem se vypsat,tak se nezlobte,že sem pletu něco co sem nepatří,ale jakej na to máte názor vy?
24. říj 2011 v 15:31  •  Svatba byla v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 @bobsh My máme leden, protože jsme se v lednu seznámili a slavíme tam výročí...tak jsme hledali nejhezčí termín a líbil se nám ten tříkrálovýemoticon Celkově se nám zimní svatby líbí...
Jinak další dobrá náhoda...zrovna toto (s těmi dětmi) jsem dneska taky řešilaemoticon Moje sestra i švagrová mají obě miminka - jeden má rok, druhej půl roku. Moje ségra v poho - zařídí si hlídání...to stejný jsem očekávala i od tý druhý, jenže ta se mě dneska z ničeho nic mailem zeptala, jestli v tom hotelu, kde budeme mít svatbu, je nějakej dětskej koutek...zatím teda nenapsala vyloženě, že ho chtějí na svatbu brát, ale něco se asi chystáemoticon Každopádně žádnej koutek tam není a jsem připravená říct radikálně NEexistuje, vůbec jsme s tím ani nepočítali...přesně jak píšeš ty - nenechám si svatbu rušit uřvanými dětmi. A kromě toho už vidím, jak se všichni věnují jen tomu malýmu, což se mi vůbec nelíbí - takhle nám kazit zábavu. Vyvrcholí to u nás tak, že jak budeme v prosinci rozdávat oznámení a pozvánky, tak k tomu dostanou i sepsaný informace o programu svatby, o dopravě atd. (všechno na co se pořád všichni ptají) a jako jeden bod tam budeme mít i jasně napsáno, že předpokládáme, že malým dětem rodiče zajistili hlídání domaemoticon To by mohlo stačit, když to ty rodiče nenapadne samotný a musí dělat problémy. Jinak tam budeme mít dvě starší děti (5 a 11 let), který z toho už aspoň něco mají a nějak se tam zabaví.
24. říj 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bobsh
1
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
bobsh
1
    Brno, Region Brno
 Tak to jsem ráda,že nejsem sama,ale na mě je toho moc.Chci klid a aby všichni respektovali co jim řekneme,protože je to náš den a rozhodně ho nebudu podřizovat dětem.Děti mám ráda i přítel,ale tohle je prostě něco co nepřekousnu.Přítel řekl,že pokuď ho tam vezmou a budou tam s ním chtít být až do večera,že je vyhodí,já se tomuhle chci vyhnout.Ale moc bych si přála aby nám napsala bude to jak si přejete a ne být uražená.Jsme přece dospělí lidé,snad rozumní.Tohle je zbytečný stres.
24. říj 2011 v 16:13  •  Svatba byla v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bobsh
1
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
bobsh
1
    Brno, Region Brno
 Jo a my máme výročí 5.12. tak,že taky zima.
24. říj 2011 v 16:14  •  Svatba byla v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 @bobsh souhlasím, vidím to stejně a držím palce, ať se to srovná...
Hezký mikulášský termín...a hned máte důvod pro ty, co pořád řeší proč v ziměemoticon My letos na Mikuláše budeme rozvážet/rozesílat oznámení+pozvánky...je to měsíc před svatbou a napadlo mě udělat to formou mikulášský nadílky - jako někde dávají zvací koláčky, tak my uděláme nějaký malý balíčky ze sladkostí. A možná bysme se mohli i přestrojit za anděla a čertaemoticon
Jak velkou svatbu budete mít? My jen malou - cca 25 hostů.
24. říj 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bobsh
1
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
bobsh
1
    Brno, Region Brno
 emoticon tak původní plán byl co se týče hostů úplně jiný,než jak je to teď. Chtěli jsme jen rodiče a sourozence a nakonec je z toho tak 30-35 lidí.Ale spokojená jsem.Budou tam i bratranci,jejich ženy a tak,pár přátel.
24. říj 2011 v 16:55  •  Svatba byla v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pusolamy
Registrovala se 21. ledna 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 13 příspěvků. Má 20 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
pusolamy
Registrovala se 21. ledna 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 13 příspěvků. Má 20 přátel. Region Hradec Králové.
 ahoj holky tak mi to mame v planu taky v lednu 2012, u nas je to uz trosku jiny uz mame pulrocni cacorku takze to jak tu resite ze nechcete maly deti se nas netyka my ji mame vlastni a bez ni si to nedovedu predstavit. jinak co vsechno uz mate zarizeno?
6. lis 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 @pusolamy Ahojky, bezva...a konkrétní datum ještě nemáte?
Jo to chápu, kdybych měla sama mimi, tak to asi taky řeším jinak a něčí další navíc by mi tam nevadilo.
Zařízeno máme v podstatě vše kromě účesu (kadeřnice), kytice, dortu a cukroví (to nám bylo přislíbeno, že se postará "tchýně", ale zatím se k ničemu nemá). Pak ještě v listopadu zajedeme do hotelu dojednat podrobnosti s provozním... Do toho budou hotový šaty a momentálně vybíráme skladby k obřadu.
A jak jste na to vy? Jak jdou přípravy?emoticon
7. lis 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pusolamy
fotoportrét
fotoportrét
pusolamy
 @elffany : ahoj dnes jsme zajednali misto a datum obradu 7.1.2012 ve 12 hodin v marianskem kosteliku v opocne, budeme to mit jen s nejbližší rodinou cca 20lidi, obed bude u me v praci delala jsem v restauraci pred materskou ale jeste jsem jim to tam nenahlasila emoticon
7. lis 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
takaya
3
Registrovala se 21. října 2011 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 3 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
takaya
3
Registrovala se 21. října 2011 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 3 přátele. Region Beroun.
 Ahoj, tak ja se k vam pridavam... budeme se brat v lednu.. v patek 13. emoticon)
7. lis 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 @pusolamy paráda...to máte přesně den po nás - taky máme obřad ve 12 h.emoticon i my chceme jen malou svatbu - cca 25 lidí.

@takaya ahoj, super...vy jste zase přesně za týden po násemoticon 13. je krásné datum a s pátkem je to ještě lepší - nejsem pověrčivá, taky jsme to zvažovali... Co ti ještě chybí zařídit?
8. lis 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mapag
14
Registrovala se 5. července 2011 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mapag
14
Registrovala se 5. července 2011 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 Ahoj, přidávám se do lednovýho témátku - termín 20.1. emoticon
8. lis 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
takaya
3
fotoportrét
fotoportrét
takaya
3
 Nu nam se tuto datum strasne libilo.. protoze to bude patek 13. roku 12. v 11hodin emoticon)
Sice tchan je povercivej az moc a ma pomalu problemy ten den vlezt za volant, ale co se da delat...
a co mi chybi zaridit? mam pocit, ze vsechno.. teprve pred mesicem me pritel pozadal o ruku, a do ledna je casu malo... Jestli rikate svatbe do 25 lidi mala, tak to jsem zvedava co mame my - bude tam max 15 lidi.. :D
8. lis 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 @takaya No hezky to máte vymyšlenýemoticon A určitě se to dá stihnout, zvlášť když jde jen o malinkou svatbičkuemoticon Beru to tak, že na svatbách, kterých jsem se dosud zúčastnila, bylo 60 hostů a více...takže nás už řadím k "malá", ale jsme tak spokojeni - my jsme se oba hned shodli, že chceme jen nejbližší rodinu. Taky to prvně vypadalo na max. 18 lidí, nakonec jsme ještě přidali pár společných kamarádů.
8. lis 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
takaya
3
fotoportrét
fotoportrét
takaya
3
 @elffany Nu, tak u nas nejblizsi rodina tvori jedineho cloveka.. vlastne tri... Pritele tata a sestra a moje teta.. nikoho jineho nemame... zbytek jsou presne - spolecni kamaradi emoticon)) Proto se dostavame na tak 'male'cislo emoticon
8. lis 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 @takaya emoticon Každopádně vám fandím, držím pěsti, ať se ten den vydaří a přeji hezké přípravy...emoticon
9. lis 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
takaya
3
fotoportrét
fotoportrét
takaya
3
 Dekuju emoticon vynasnazime se emoticon)
9. lis 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenka1234 (28 r.)
2
Registrovala se 8. října 2011 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 7. ledna 2012
    Poruba, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
kacenka1234 (28 r.)
2
Registrovala se 8. října 2011 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
    Poruba, Region Ostrava
 přidávám se k vám holky dnes jsme si vylítali termín a bude to 7.1. ve 12:00 v Ostravě emoticon ale zařízený máme zatím jen obřad a hostinu, bylo to u nás narychlo, takže máme dva měsíce na přípravu emoticon
9. lis 2011 v 15:04  •  Svatba byla v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Fórum ani interní pošta nejsou určeny pro dotázníková šetření”
9. lis 2011 v 18:22 • dotaznik
fotoportrét
fotoportrét
pusolamy
fotoportrét
fotoportrét
pusolamy
 @kacenka1234 : taky mame 7.1.2012 ve 12 hodin ale v opocne taky mame dva mesice na pripravu ted v pondeli 7.11. jsme zamluvili termin takze presne dva mesice.jinak uz mam fotografa, a mame objednany prstynky , hostinu mame jen zamluveny mista nic blizsiho
13. lis 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenka1234 (28 r.)
2
    Poruba, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
kacenka1234 (28 r.)
2
    Poruba, Region Ostrava
 @pusolamy my jsme dneska koupili oblek pro ženicha, zítra jdeme vyřídit prstýnky a ve středu se jdu podívat na šaty, příští týden chceme vyřídit oznámení, fotografa a kameramana máme na ně nějaké typy tak uvidíme jestli to vyjde emoticon
14. lis 2011 ve 20:00  •  Svatba byla v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bobsh
1
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
bobsh
1
    Brno, Region Brno
 ahoj,tak jak pokračujete?Já to mám v práci dost hektické,tak se bojím ať vše stihneme. Už máme termín,místo hostiny,cukroví,šaty pro mě a ženichovi chybí akorát regata,nemáme prstýnky a dort. Nacvičujeme tanec s překvapením.Ještě účes a líčení to jdu zamlouvat zítra.Květinářka vybraná,tak snad bude spokojenost. A BEREME SE 14.1.2012 V 11:30 a na oznámení bych zapoměla,to už máme v tiskárně.Pořád mám ale strach,že spoustu toho není,já se snad zblázním emoticon
17. lis 2011 ve 13:55  •  Svatba byla v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lliijjoonn
Housle (+klavír) pro Vaši svatbu
PRO

Hudba a zábava - Region Brno
PRO Shop: 17 inzerátů
38
fotoportrét
fotoportrét
lliijjoonn
PRO

38
 Ahoj, my máme svatbu 28. 1. a už se moc těším emoticon šaty jsou zařízené, prstýnky vybrané, ale na objednání je ještě čas, drobnosti pro svědky apod už jsou zařízené, svatbu máme jen v pěti lidech, takže hostina se neřeší a už jen najít dobrou manikérku, kadeřnici a vizážistku a není co řešit emoticon)) já se taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakhle moc těším, co vy? emoticon
17. lis 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamikam02
Registrovala se 27. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamikam02
Registrovala se 27. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, planujeme s pritelem svatbu na 21.1.12, Jak jste na tom daleko s přípravami? Já vůbec nevím jaké šaty poradí mi někdo prosím emoticon emoticon emoticon emoticon
27. lis 2011 ve 02:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
fotoportrét
fotoportrét
elffany
13
 @kamikam02 Ahojky...tak dej do alba obrázky favoritů nebo jestli jsi byla nějaký zkoušet a my ti poradímeemoticon
Jinak moje šaty by měly dorazit zítra nebo pozítří - těším se a zároveň i trochu bojím... Taky jsem si zcela neplánovaně pořídila závoj - zatím nevím, jestli ho použiju na obřad...každopádně jsem ho chtěla hlavně kvůli focení. Pak už jsem si konečně domluvila kadeřnici - 6.12. jdu na zkoušku. Den předtím budeme na Mikuláše rozvážet oznámení a pozvánky. A taky už jsme se s "tchýní" domluvili na cukroví a dortu - konečně se začala zajímat, takže víme, že její nabídka (že toto zařídí) platí. Jinak celkem pohoda, až na to, že nám dvě pozvané maminky chtějí vzít na svatbu i nezvané děti (miminka)...emoticon Co přípravy ostatních lednových nevěst?
27. lis 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lliijjoonn
PRO

38
fotoportrét
fotoportrét
lliijjoonn
PRO

38
 @bobsh My mame 28. 1. a kdyz prijdu do hospody, kvetinarstvi, ke kadernici, zlatnikovi kazdy mi rika, ze jsem mela prijit az za mesic... tak nechapu, o co vlastne jde, kdyz vsichni maji zamluvene saty a koupene prstynky uz rok dopredu.... asi je to vsude jinak, no emoticon
27. lis 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lliijjoonn
PRO

38
fotoportrét
fotoportrét
lliijjoonn
PRO

38
 @kamikam02 Jeeeee to je hezke datum emoticon)
27. lis 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí