Svatba 30.6.2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, máte některá termín ve stejný den? Už něco zařizujete, nebo to necháváte ještě na později?
Odpovědět
@janie122 No tak my zatím v podstatě nemáme... na matrice nám řekli, že stačí se tam stavit až začátkem nového roku. Ale zatím máme místo hostiny a fotografku:) jinak barvy budou bílo-zelená. Svatbu bych si především chtěla užít a strávit náš velký den s lidmi, které mám ráda a kterým na nás záleží. Po obřadu budem mít hostinu v takovém malém hotýlku u nás na Kladně - oběd pro rodinu a večer pak pozvem nejbližší přátele:) a jelikož nechci, aby se mi tam lidičky nudili, tak sem vymyslela spoustu tanečních soutěží a pro ty, co nemají rádi tanec, si můžou na zahradě zahrát tenis, házet talířem a na programu bude i vtipná tombola:)
Odpovědět
@verunka_ jako já vím, že ho budu nosit celý život ale myslím, že není zrovna důležité z jakého kovu je a jestli má brilianty nebo zirkony - laik to stejně nepozná... mně bude stačit nějaký malý kamínek (i kdyby to byl zirkon) a zbytek je mi jedno:)
Odpovědět
Profilova fotka
Verun tak tomu říkám svatba: A já si pořád říkala že my máme tolik lidí:D To je super s těma šatkama, držím pěsti at padnou dobře a máš o starost méně. Já právě váhám, ale naštěstí ono to funguje tady tak že když to pošleš zpět dají ti peníze na účet, nechtějí mít negativní ohlas. Některé šaty jsou uplně ukázkové jako fakt nádhera. Je pravda že budu muset vyrazit na zkoušku šatů abych odhadla ten střih a pak třeba něco pro srandu králíků objednám. My letíme domů na týden v lednu takže to potom můžu zkusit s půjčovnou, ale zatím mi bylo doporučeno si šatečky koupit, že pak můžeš dělat fotky ve vodě a tak a být svobodná a nebát se... stejně je času dost na rozmyšlení, že jo:D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab Promin nějak sem se tady popletla a píšu jinam než mám :D tak tomu říkám svatba: A já si pořád říkala že my máme tolik lidí:D To je super s těma šatkama, držím pěsti at padnou dobře a máš o starost méně. Já právě váhám, ale naštěstí ono to funguje tady tak že když to pošleš zpět dají ti peníze na účet, nechtějí mít negativní ohlas. Některé šaty jsou uplně ukázkové jako fakt nádhera. Je pravda že budu muset vyrazit na zkoušku šatů abych odhadla ten střih a pak třeba něco pro srandu králíků objednám. My letíme domů na týden v lednu takže to potom můžu zkusit s půjčovnou, ale zatím mi bylo doporučeno si šatečky koupit, že pak můžeš dělat fotky ve vodě a tak a být svobodná a nebát se... stejně je času dost na rozmyšlení, že jo:D to zní bezvadně, taky bych chtěla naplánovat co nejvíce aktivit, já měm představu že si lidé prohlédnou stáje a projdou případně po přírodě, navíc budu dělat prezentaci fotek od malinka a potom našich společných. Chtela bych udlěat svatební noviny a nějaké svatební vtípky a moc sem si přála strom přání.... uvidíme jak to všechno půjde. Mě se moc líbíí to že to máš aktivně já se obávám že u nás to bude více formální.. Jinak jak říkáš svatba je o tom tam být s těma kterým na tobě záleží... kdybych mohla tak je nás tam celkem 15:D
Odpovědět
@petulkkab no nejdříve to poznat nejde, ale po určité době jsou ty zirkony škaredé :-| já nejdřív chtěla jen taky zirkony, ale maminka má jeden prsten s brilianty a ten rozdíl tam je opravdu vidět.. můj vybraný stojí 12 tisíc s brilianty tak mi to nepřijde zas tak hrozné.. přítel bude mít jen nějaký hladký a ten naštěstí nebude tak drahý :-) @janie122 no mamča je ze čtyř dětí, všichni mají rodinu, tak se to naskládá :-D ale jako všichni se stýkáme minimálně jednou měsíčně a všechny je mám strašně moc ráda, tak jsem ani neuvažovala, že bych někoho nepozvala :) určitě budu informovat jak to se šatama dopadlo :-) a je super, že kdyby se ti šaty nelíbily, tak ti vrátí peníze.. to bych to asi i zkusila :-) ale je fakt, že je lepší si vyzkoušet různé šaty, aby člověk věděl, který typ mu padne nejvíc :-)
Odpovědět
@janie122 No tak svatební noviny už mám skoro hotové:) mám tam spoustu vtipů, citátů atd. Chceme fotobuňku, kde bude tabule, kam nám lidé napíší nějaký vzkaz či přání a pak se s tabulí nechají vyfotit, potom sem si vytvořila vlastní knihu hostů a ten strom přání se mi taky líbí, ale zase si říkám, jestli by toho už nebylo moc:(
Odpovědět
@verunka_ no přítel právě hladký nechce... ne že by chtěl kamínek, ale chce tam nějaké zdobení - nějaké rýhy a tak... já přesnou představu nemám, takže ještě uvidíme:)
Odpovědět
@petulkkab jee, tu fotobuňku s tabulí chceme taky :-) myslím, že to bude pěkná památka x-) a taky by se mi líbilo dát do velké vázy větvičky, kam by hosté uvázali kartičky se vzkazem, ale přijde mi to zbytečné, když ty vzkazy budou už na té tabuli :-)
Odpovědět
@verunka_ No právě... my budem mít tabuli i Svatební knihu hostů, tak ten strom přání mi přijde zbytečný:(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to s tou fotobunkou slyším poprvé... :???? můžu dostat nějaké bližší informace t tom prosím? děkuju předem jinak krásný páteční den přeji ;-)
Odpovědět
@janie122 podívej se mi do Alba:) někam třeba do kouta zahrady nebo tak pověsíme prostěradlo, na které nám tchýně něco hezkého namaluje a před ním se budou hosté fotit... můžeš si vymyslet i vtipné focení s papírovými kníry, brýlemi, ústy atd. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab Už chápu co myslíš, je to super nápad... uplně úžasná záležitost a jak to tak vidím tak to zřejmě vpostíme i do našeho svatebního programu, je to hodně originální.. Moc moc děkuju za radu a superní tip... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@janie122 Nemáš vůbec zač:) je to úžasnej nápad, tak jen ať se objevuje co nejčastěji:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab uplně mě to ted natchlo tak se jetě dívám na polaroidy jestli se dají koupt nějaké starší ... pak nějaké filmy do toho _:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky chtěla jsem se zeptat, počítáte fotografa do osob které budou jíst? Když si to tak vezmu, já našemu budu platit 15 000kč za celodenní a k tomu ještě za cestu. A k tomu ještě 800 za jídlo v restauraci. Nejde mi o peníze jen o to jak se to dělá, na svatbě brášky jsem viděla že fotograf normálně jedl s námi u stolu, ale nevím příjde mi to zvláštní.. ?? máte s tím nějaká zkušenosti?
Odpovědět
@janie122 Pokud je fotograf známý nebo "za hubičku", tak by bylo logický aby jedl s rodinou, a tak se to i dělá... ale pokud mu budeš platit 15tis. tak bych s ním u stolu nepočítala.... je to jeho zaměstnání, on není přece svatební host! :-)
Odpovědět
@janie122 To by si pak mohl jídlo nárokovat též oddávající, číšníci a všechen ostatní personál! Já bych ho tam teda nezapočítávala...
Odpovědět
Profilova fotka
@katja77 Děkuju za radu taky si to právě myslím... je to poměrně dost peněz a taky si myslím že není host. takže děkuju jen za ujištění.. jak jdou vůbec přípravy? :-)
Odpovědět
@janie122 No u mě dobrý:-) Zapojila jsem do toho už takřka celou rodinu. Restauračka a ubytování je zamluvena. Mám vyhlídnutý dort... a spouuuustu drobností. Šaty začnu řešit až po Novým roce....mám už svůj tip, nechám si je ušít, ale pokud by došlo ke změně trendu, nebo tak něco, tak to nechci hrotit.... Jinak se spíš rozkoukávám co a jak. Střídavě škrtáme a přidáváme hosty na seznam, teď oscilujem mezi 65 a 70:-)) Ještě vůbec nevím, jakou kapelu a zábavu pro děti....:-) No, nebudu lhát, baví mě ty přípravy opravdu dost.....ale zároveň mě trochu mrzí, že svatba bude až napřesrok:-) Co u Tebe?
Odpovědět
@petulkkab ahoj :) vsimla jsem si, ze se Ti libi nabidka prstynku od Hejrala, tak si dovolim ukazat nase od nich ;-) my jsme byli naprosto spokojeni, tedy i jsme :-D Jinak doporucim si vyhlidnout a pak zajit na veletrh a podivat se v realu - my to tak udelali v unoru, ze jsme sli do Diplomatu jen ohl. prstynku, taky jsme dostali 10%, i kdyz prstynky jsme si objednavali na zacatku cervna a svatba byla na zacatku cervence :) jako bonus jeste super a prijemna komunikace :) vcetne toho, ze volali jestli nejsme treba na dovoleny nebo nekde, ze by nam poslali prstynky :) bile zlato a u me briliant
Odpovědět
@gepe Prstýnky jsou nádherné, jen u drahé polovičky by neprošly:( on ten svůj chce nějakým způsobem zdobený. Né že by zrovna chtěla kamínky to vůbec, ale spíš jako nějaké rýhy nebo tak něco... nastávající je v tomhle hodně náročný :D a chce aby byl silný, což já zase nechci a u Hejrala je super, že si můžeš říct jak široké prstýnky mají být a pánský a dámský tak může být jinak široký:) kamarádky maminka má právě zlatnictví, tak přemýšlíme, že si Hejrala objednáme u ní:)
Odpovědět
@petulkkab diky :) manzel :-D ja si jeste nezvykla na to osloveni pardon :-D chtel prave cisty bez niceho a ja taky jemnejsi :) jsou tam opravdu super, ze vychazi vstric pranim atd. ;-) osobne bych vzala primo u Hejrala, u te maminky kamaradky bych si nechala premerit akorat prsty a podivala co ma v nabidce od nich :-) uvidite ;-) rozhodne tak nebo tak, Hejral dobra volba! 8-)
Odpovědět
@gepe to doufáme:) mají opravdu nádherné prstýnky :)
Odpovědět
Tak i já se přidávám.Pomalu si vyřizuju šaty,mám představu o účesu.Jinak obřad i hostinu budeme mít venku,tak snad nám vyjde počasí :-)
Odpovědět
@cukrblik Tak tě u nás vítáme:) já sem dnes narazila na hezké šatičky tak uvidíme jestli to vyjde... jinak máme předbžně zajištěn obřad, hostinu, fotografku tak uvidíme jak nám to půjde dál :) a barvu svatby máš vymyšlenou?
Odpovědět
@petulkkab Hlavní barva rozhodně fialová a doplňková buď bílá nebo smetanová :-)
Odpovědět
@cukrblik To je hezká kombinace :) my budeme mít bílo-zelenou :)
Odpovědět
Tak jak vám jde plánování holky? máte už toho hodně zařízené?? a jak vám to utíká?? já si pamatuju živě, když na počítadle bylo, že do svatby kolem 500 dnů a teď už se blížíme k polovině :) jinak máme předběžně místo obřadu, hostiny, fotografku, zajištěné svědky, družičky, družby... teď nás čeká výroba oznámení a na Vánoce to budem oznamovat našim blízkým a kamarádům, tak sem na to zvědavá. A jak to máte vy? Už to od vás všichni vědí?
Odpovědět
Ahojky holky, já se k Vám tedy přidávám. My máme zamluvenou zatím fotografku, aby nám ji nikdo nevyfouk, holky jsou strašně rychlí. A taky termín na matrice je zamluven a musíme se tam stavit po Novém roce s rodnými listy. Budu se vdávát ve Velkém Březně na zámku 13:00. Co Vy? Jinak nemáme zamluveného nic, přemýšlíme, že prstýnky objednáme přez net a šaty si nechám nejspíše ušít v Madoře, ale ještě omrknu svatební salóny co mají tam. A hostinu tu si musíme ještě ujasnit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ja se taky pridavam. Bude to ve 13h. v Ostrave v Trebovickem mlyne. Zatim teprve hledam fotografa a kadernici s kosmetickou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?