Svatba 30.6.2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, máte některá termín ve stejný den? Už něco zařizujete, nebo to necháváte ještě na později?
Odpovědět
@tetenko Ahojky no tak my máme hotové a rozeslané oznámko, teď vyrábím jmenovky a v sobotu jdeme na schůzku do hotelu, kde by měla být hostina probrat nějaké detaily:) no a co ty?
Odpovědět
@maminka002 Ahojky gratluju:) no tak to je super, kolik jste toho stihli od vánoc:) a barevné ladění už máte?
Odpovědět
@hel29 Ahojky to je super, copak máte zařízené? A barva svatby?
Odpovědět
@petulkkab Ahoj, děkuju :-) Ono to jde všechno tak nějak samo, každý den něco. Nechápu, jak někdo plánuje a zařizuje třeba rok. Ale asi je to tím, že máme už dlouho jasno v tom, jak si svatbu oba představujeme a taky bude dost skromná. A barva je bílo-růžová, už jen kvůli mým šatům :-) Mimochodem, vybrala sis opravdu moc pěkné šaty! ;-) Tak jsem nad podobnými přemýšlela, ale nemám nic do toho dekoltu!! :-D
Odpovědět
@maminka002 Děkuju, taky máš krásné šaty:) Když já právě chtěla něco jiného než "šlehačkovou" sukni.... a chtěla jsem vlečku:) doufám, že mi ženich nevyhubuje za ten dekolt :D ale s mamkou to zkusíme nějak pozapošít, aby to nebylo tak moc....
Odpovědět
@petulkkab Popravdě jsem si taky nikdy nemyslela, že si vyberu zrovna takové šaty, ale ze všech šatů, co jsem viděla (a že jsem jich projela opravdu hooodně), mě prostě nejvíc oslovily ty "šlehačkové". :-D No co, svatba má být zvláštní den, tak si na sebe obleču šaty, které bych si třeba na ples nikdy nevzala a aspoň ten jeden den se budu cítit jako opravdová princezna! :-D Ženich nemá za co hubovat! Naopak! Ať všichni vidí, co má doma! ;-) Co já bych za ten dokolt dala! Taky bych se jím chlubila :-D
Odpovědět
@maminka002 No tak já tam toho zas tolik k chlubení nemám :D věř že to dělá jen dobrý střih šatů:D příroda mi toho zase tolik nenadělila :D tomu se říká optický klam :D
Odpovědět
@petulkkab Výborný optický klam!! :-D Tomu říkám skvěle zvolené šaty! ;-)
Odpovědět
@maminka002 jj přesně tak :) ty šaty mi přidaly neskutečný objem tak si právě na jednu stranu říkám, proč to schovávat, když to ty šaty vyčarovaly, ale na druhou nevím zda to pro ženicha nebude moc :D
Odpovědět
@petulkkab No, to musíš vědět ty ;-) Vážně ti moc celkově sluší. Doufám, že i mě ty moje sednou. Budu si je teprve na konci února objednávat, tak snad... Ještě pro jistotu příští týden oběhnu salony a vyzkouším si podobné, abych věděla, jestli v nich nebudu vypadat jak koule. Jsem totiž docela malá - necelých 160cm :-) Jinak asi budu hledat jinde. Ach jo... Už aby byl červen! :-D Výběr šatů je nejhorší rozhodování!
Odpovědět
@maminka002 No to mi povídej, teď už jak dlouho řešíme šaty pro družičky a mně už asi klepne... ty své sem taky hledala dlouho ale nakonec našla:) a tobě ty šaty určo taky budou moc slušet a budeš krásná nevěsta:)
Odpovědět
@petulkkab To doufám :-D Šaty pro družičku? Tak hodně štěstí při vybírání! Nám půjdou za družičku naše dvě malé holčičky a šatečky už máme vybrané. Narazila jsem na ně v jednom místním obchůdku a vypadají naprosto senzačně! Navíc za pár korun... Teda, to je plánování kvůli jednomu dni! :-D Ale bude to stát za to!
Odpovědět
Článek se načítá
@maminka002 no tak mně pro malé družičky bude šít šatičky babička ale pro ty dospělé je to horší :D ale dnes sme jedny vybraly tak snad budou hezké i v reálu:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, chystáme se taky nejspíš na 30.6., na matrice je to volný termín :-) a moc se mi líbí, problém je ten, že nevím jestli ještě stihnu zamluvit kapelu a fotografa. Na svatbu jsme se s přítelem dohodli o víkendu (zasnoubení jsme rok). Myslíte že mám ještě šanci? PS:obřad bude na terase v restauraci, po něm se přesuneme do vnitř na hostinu.
Odpovědět
Profilova fotka
@prudusinka já myslím, že šance je. Vdávám se taky 30.6. a jediné, co mám domluvené je matrika a předběžně dort :-) Šaty budu obíhat tento týden, fotografa ještě nemám.... Je fakt, že kapelu neřeším, ale určitě se něco naskytne. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dneska něco zvládla - šaty, družičkovské šaty pro dceru (4m), svatební bránu na obřad, vybrané oznámení, prstýnky, cukroví mi upeče známá, mám tip na fotografa a na netu prohlížím kapely :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak konečně jsme rozeslali pozvánky a pomaloučku sbíráme RSVP :) Šaty vybrané, záloha zaplacená, varhaník do kostela zamluvenej a na kapelu jsem dostala dobrý tip. Od květinářství zatím sbírám ceny. Příští pátek nás čeká ochutnávka :) Co mi chybí?? =-) :D
Odpovědět
Ahojte, taky máme svatbu 30.6.2012, zařizovat jsme začali až letos v únoru, takže 4 měsíce dopředu. Svatbu máme na ve Zvonici na Soláni. Zatím máme zarezervovány jen termíny, čas, oslavu v hotelu a zítra jedeme vybírat šaty, obuv a oblek. Příští měsíc prstýnky, oznámení a pak už jen zaplatíme zálohu na oslavu. Máme ale malinkou svatbu - jen 10 lidí.
Odpovědět
ahoj holky, taky se bereme v tohle datum, ale jak tak koukám, jsme celkem pozadu:D Máme místo (až minulý víkend), já mám šaty a to je asi tak všechno. Rodiče už jsou nervní z toho, že nebudeme mít dobrou restauraci, jsou z branže, takže je to dost stresuje. Na oběd nás bude 30, na oslavu 80 a chceme to v jednom místě, což už je teda problém. Včera jsem byla u rodičů a vyslechla si, jak to bereme nezodpovědně, atd. Navíc mají i jiné představy o průběhu party, mě by stačilo nějaký prase a sud, ale prý to není dost noblesní. Berou svatbu prostě jinak... Občas lituju toho, že jsme se nevzali jen ve 2 minulý rok v Asii. Teď už to odvolat nejde, část rodiny ze zahraničí si koupila letenky... No prostě, zatím se to dost liší od představ, které jsem kdysi mívala...
Odpovědět
to bluecate: musim rict, ze kdyz jsem si cetla tvuj prispevek, tak jsem se zaradovala, ze nejsem jedina, ktera zrejme nebude mit svatbu dle planu rodicu.. Ja mam na rozdil od tebe vsechno v podstate uz zorganizovane a promyslene, protoze svatbu planuju uz pres pul roku. Rodicum jsme to ale rekli az koncem ledna a od te doby neslysim nic jineho nez ze to prehanim, ze se tam nikdo nebude bavit a v podstate i vetu "udelej si to po svem a budes brecet v koute".. co dodat. Do nedavna jsem si myslela ze mam nejlepsi rodinu na svete... Snad je to jen tim stresem a rychle to prejde :(
Odpovědět
Ahoj, tak se přidávám, taky máme svatbu v tomto termínu :-D
Odpovědět
Asi bych měla napsat pár vět, že? Tak svatba bude v kostele, krásné místo chodím tam od malinka. Hostina v historické stodole přestavěné na kulturní dům, má zahradu, do které se dá sál otevřít. Bude nás 40 (až 80 k večeru). Šatičky jsem si objednala z Austrálie od jedné paní, Maggie Sottero model Victoriana (originálky), riskla jsem to a vyšlo to. Prstýnky se vyrábí a dort upeče pekařka z vesnice, nic víc zatím není. Asi jsem optimistka, ale myslím že se to stihne, celé okolí nám pomáhá, rodiče jsou úžasní. Těším se jak budeme s příbuznými a mojimi kamarádkami 14 dnů péct a připravovat všechno potřebné. Jak jste na tom vy?
Odpovědět
Taky jsme si vybrali tento datum :-) Se zařizováním jsme začali koncem února, teď už jen čekám na jeden balíček a je téměř vše zařízeno... ale dalo to práci... Oznámení rozdáno, zámek, hostina, šaty, dort i kytky zamluvené, dekorace na svatební tabuli, krabice na výslužky, dárečky pro svatebčany (mandle a čokoládky) koupené. Už jen čekám až se termín přiblíží a pak na zkoušku líčení ke kosmetičce a zkoušku účesu. Ještě vyrobím jmenovky na stůl a dekoraci na auta a myslím, že je hotovo :-) Pořád přemýšlím co mi ještě chybí :-D
Odpovědět
Ahojky taky mám svatbu 30.6.2012 :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?