Svatba 29. 6. 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Kdo se vdává v tento den?
Odpovědět
1
2
@chris_n no jo no. Nedá se nic dělat. Utěšuju se tím, že snad horší termín než 1.6. to nebude.... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@xdrak102 tady už se začíná trošku světlit obloha a déšt snad bude ustávat. Tak doufám, že to v sobotu budou opravdu jen malé přeháňky. Ale ta zahrada, to bude po těch deštích za trest :-/
Odpovědět
Taky to máme už tuto sobotu :-o Všechno, kromě obřadu máme venku, ale vím, že to bude nakonec v pohodě, deštíček má ustávat a v sobotu už mají být snad jen přeháňky. Tak to snad zvládnem :-)
Odpovědět
@chris_n Přesně. Doufám že nebudem u grilování čvachtat a chodit v holinkách:-)
Odpovědět
@lunav To je správný přístup :-D Já se zase vždycky utěšuju, že manželé snad budem tak jako tak 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych byla ráda kdyby nepršelo kolem poledne během obřadu. Máme to na hradě a to by bylo teda pěkně blbý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem ,holky, ráda, že v tom nejsme sami :-) Bude to v poho..pořád v to věřím..přípravy daly tooolik práce @denny68 @chris_n
Odpovědět
Profilova fotka
@zaninkaj ted jsem koukala na nory a uz zase zmenili předpoved. snížili srážky, ale i teplotu
Odpovědět
Profilova fotka
Asi si pořídím nějaký fešný holinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lunav nebojíš se že hostům bude zima? Já trochu jooo..já jsem taky pěkně zmrzlá normálně. Taky máme vše krom obřadu venku.
Odpovědět
Ahoj, my se berem na Mělníku v parku, a předpověď vypadá zatím slibně, sice zataženo, ale nemá pršet, za co se modlím, protože místní obřadní síň jako varianta za deště (starosta nechce zmoknout) je v raně komunistickém slohu. Svatbu mám slazenou do bílo žluta a ten můj vtipálek, když sem začala shánět žlutý deštník mi nabízel pláštěnku (pončo) co má v práci, že prej je taky žlutá :-D já toho chlapa fakt miluju. Co mě rozčiluje, že už se mě 14 dní všichni ptaj jestli sem nervozní, a nechápu proč bych měla být, chci si to prostě jen užít jako jednu velkou oslavu, kde budu já ta krásná a středem pozornosti a pak v klidu odjet na tři týdny do Francie a užít si romantiku s tím mým zlatíčkem. Stačí, že je nervozní moje maminka a nemůže rozdýchat, že jdu ještě v pátek do práce ;-) Tak holky hodně štěstí, hlavně klid a užít si to a aspoň trošku toho sluníčka :-*
Odpovědět
Tak holky, zítra to vypukne, přeji všem moc štěstí a krásných okamžiků, ať je nač vzpomínat :-) A s tím deštěm, to nakonec taky dobře dopadne, maximálně sem tam trochu kapek štěstí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?