Svatba 29. 6. 2013 - pojďme sdílet plánování a přípravy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj slečny, ráda bych s někým sdílela plánování, přípravy a zařizování, a nejlíp to půjde s někým, kdo na to má stejně času jako já :-) Proto otvírám tuhle diskuzi a doufám, že se nás tu pár sejde :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak i já se přidávám do klubu .-) Svatbu taky máme 29.6.2013. Jediné, co zatím máme je zamluvené místo ( bude tam obřad i odpolední raut) a kapelu. To je zatím vše. Na ostatní je stále doufám dost času. Vše ostatní chceme začít řešit až po novém roce. Zvládnout se to určitě dá , doufám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@limberacka proč by to byl problém? My teda hostinu nemáme vůbec, ale kdybychom měli, tak by to bylo taky asi odlišné místo od toho, kde bude odpolední párty.
Odpovědět
Profilova fotka
@aluskan a kdepak to máte?
Odpovědět
@chris_n Taky doufám, že to bude v pohodě. Díky ;-)
Odpovědět
@chris_n Jsme z Vysočiny a máme to v takové malé vesničce - Okrouhlička ( Šejdorfský mlýn). Chtěli jsme místo, kde můžeme být venku a tohle nás docela zaujalo :-) Tak uvidíme. A co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@aluskan my v Kostelci nad Černými lesy. Kousek od Prahy
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, můžu se k Vám přidat, i když máme svatbu 28.6. ?:) Zatím máme zamluveného fotografa..místo ještě zvažujeme a ostatní jsou pouze představy....docela bych řekla různorodé, takže jsem sama zvědavá, co z toho vznikne:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kfckuratko urcite muzes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
jak Vám jde plánování děvčata?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak i já se sem přidávám. Jelikož jsem chytila hned zpočátku zařizovací mánii, už mám pár věcí hotových a zamluvených (termín, místo konání svatby, fotografa, barvu výzdoby, cukrářku, vizážistku..).Hodně z těch lidí jsou přátelé, díkybohu...A i když jsem si myslela, že třičtvrtě roku dopředu je vážně bláznovství hledat třeba šaty, bylo mi řečeno - několikrát - že jdu už skoro pozdě...Překvapilo vás to taky..?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě napadá....Co říkáte na svatební dorty, které jsou složené z malých dortíků..? Je jeen větší - jednopatrový a zbytek josu povětšinou zmenšeniny toho velkého...Každý host má jeden svůj dortík...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@morrin mě by se to líbilo na malou svatbu. Nedokážu si to představit u svatby pro šedesát až sedmdesát lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
No asi hlavně chudáci ti cukráři.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@morrin to jo no :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já stejně nakonec budu mít asi klasický patrový dort..jen doufám, že se nerozpadne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@morrin snad ne ;-)
Odpovědět
Tak jsem dneska byla na ochutnávce dortů a jsem úplně přeslazená :-) . Ale dortíky byly úžasné a rovnou jsem si objednala svůj dortík. Vyjde na 6 tisíc, ale bude prostě výborný a nádherný :-) . Korpus bude čokoládový a ve dvou patrech bude tvarohovo-limetková náplň s čerstvými jahodami a v jednom patře bude čokoládová pěna. Celý bude potažený bílým fondánem a ozdoben bílou stuhou a perličkami. Navíc mi ho dovezou až na místo, takže se nebudu muset stresovat vyzvedáváním 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@arethaf ty jo, to je cena teda...
Odpovědět
@chris_n No je to cena za dort pro 50 lidí. Je to hodně, ale na druhou stranu dělají opravdu výborné a krásné dorty, tak jsem ochotná za to ty peníze dát. Chutnala jsem z téhle cukrárny dorty na svatebním veletrhu a hned jsem se rozhodla, že si musím nechat upéct dort od nich :)
Odpovědět
Profilova fotka
@arethaf a od koho? My budeme mít teda dort od přítelovi sestry, baví jí to a zas tak na vzhledu dortu úplně nelpím. A taky chci ovocný a ne marcipán něbo tak něco.
Odpovědět
Profilova fotka
@arethaf A kdepak jste byli na ochutnávce? Já chci takyy ;-))) A kolik ochutnávka stála? Já teď dorty docela řeším a přemýšlím, kde si ho necháme upéct :-) Potřebuju někoho šikovnýho, aby zvládnul udělat spooustu marcipánovejch kytiček :-D
Odpovědět
@nathercie Byla jsem v Anně Magdaléně. Stačí tam zajít, nebo zavolat a objednat se. Sice píšou, že mají ochutnávky každou první středu v měsíci, ale jak jsem pochopila, tak se můžeš domluvit na kdykoliv. Jsou tam velmi příjemní. Donesla jsem si vlastní fotku dortu a rovnou jsme vyplnili objednávku.
Odpovědět
@chris_n Tak to máš štěstí, že ti ho má kdo upéct. Mě se potahované dorty strašně moc líbí. Navíc si ho nechám potáhnout fondánem, aby byl úplně bílý. Nelíbí se mi potažení marcipánem, protože pak je ten dort spíše do žluta zabarvený.
Odpovědět
@nathercie Ta ochutnávka byla zdarma a k tomu i pití :-) . Byla jsem v jejich prodejně na Národní třídě. Mají pak ještě jednu, snad na Praze 4. Jsou tam opravdu moc šikovní. Podívej se na jejich stránky. Mají tam zrovna vyfocený dort se spoustou bílých a růžových marcipánových kytiček. Ten by se ti asi líbil. Jinak zrovna tahle cukrárna má všude dobrý recenze.
Odpovědět
Profilova fotka
@morrin Nevím, jestli tě to uklidní, ale já jediné, co jsem zatím udělala pro svoje svatební šaty, bylo to, že surfuju po netu a vyhlížím si, jaký styl by se mi asi líbil. A pořád nevím ani to. Zkoušet šaty v salonu, na to se zatím moc necítím, ale asi pak budu překvapená, že mi řeknou, že už mají vše zamluvené :-D No co, ono se to nějak vyřeší. Hlavně nechci žádnou křeč a za každou cenu shánět šaty ikdyž se mi nechce, to fakt ne...
Odpovědět
Profilova fotka
Jůů tak jsem to našla....tolik lidiček má stejné datum svatby jako my..to je krásné :-)
Odpovědět
Ahojky, tak se přidávám do klubu.Svatbu máme taky 29.6.2013 v Zastávce u Brna v hotelu Harmonie. Budeme tam mít jak hostinu, tak i obřad v zahradě je to tam moc pěkné a s paní Trýskovou co to zařizuje je svělá spolupráce :-) , zamluvila nám termín a čas na matrice, výzdobu celého hotelu i s zahradou, květiny, takže takřka pro nás bez práce,akorát jsem si řekla v jaké barvě chci výzdobu a oni tomu vše podřídí :-D . Potom máme v tisku pozvánky,měli by dojít tento týden a objednaný dort a svatební koláčky ( naštěstí to nám upeče skvělá kolegyně, kterou to baví :-) )Jinak šaty a oblek,prstýnky, budeme řešit na jaře snad to stačí a nebude to příliš pozdě ;-)
Odpovědět
ahoj i já jsem konečně našla, že nejsem sama, která bude svatbovat ve stejný den :-) Většina věcí už jsem zamluvená, teď už se budou řešit ty poctatnější věci, jak všechno udělat...:-) Vdáváte se některá v kostele jako já? my včera byli na prvním sezení s farářem. Docela jsem se toho bála kolikkrát tam budeme muset jít (nejsem pokřtěná) a co všechno po nás bude chtít a nakonec jsem velmi mile překvapena, že bude stačit jít už jenom 3x. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar holky. dlouho jsem tu nebyla. vykecavam se v duskusi u naseho puvodniho data :-D uz ee nam to krati, coz? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?