Svatba 26.8.2011. Vdáváš se také?

Profilova fotka
Ahoj holky, tak co, která z Vás má velký den ve stejné datum jako já? ;-)
Odpovědět
Ahoj, já taky :) Už se to blíží, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, aj ja sa hlasim :-). Blizi sa to hrozne rychlo, ja uz zacinam byt nervozna...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no, to mi povídejte! :-) Naštěstí už mám za sebou státnice, tak se můžu vesele zase vrhnout do příprav. :-D Taky jsem už docela nervozní... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka83 My sice planujeme uz od podzimu, ale aj tak je to teraz uplne silene...schuzky, schuzky, schuzky a kompletne objednavky na zakusky, kolace atd.... Minimalne kazdy tyzden nieco a este mame aj svadobne stranky, tak sa staram aj o to a snazim sa castejsie aktualizovat, aby ludia na ne nezapomneli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@foxik00 Ukaaaaž! :-) To je super nápad, ale už bych to asi fakt nedala - dost Tě obdivuju! Já teď sháním auta pro mě a pro ženicha, tak fakt nevím, jak to udělám. :-( Ale jinak je to teď samozřejmě taky pořád něco. Teď nedávno jsem dodělala itinerář, tak aspoň tohle mám z krku. :-D A už nám přišly bublifuky, peříčka a další drobnosti, tak super... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka83 stranky su eliskaarichard.webnode.cz mame hodne hosti, tak aby sme nemuseli kazdemu vsetko osobitne vysvetlovat a pytat sa, tak sme zalozili stranky :-) zrovna tieto drobnosti budem nakupovat az nakoniec :-) My teraz skor riesime doplnky - nemam boty (jedny som si kupila z anglie, ale su mi male :-( ), rozmyslam nad sperkami, zenichovi sme zhanali koselu a manzetove knoflicky...
Odpovědět
Profilova fotka
@foxik00 Ty stránky máte fakt nádherné! :-) Kolik budete mít hostů? No, já jsem si naštěstí boty už sehnala, mám vel.43,5, takže žádná sranda a víc než dva tisíce, ale už jsou doma a já se v nich teď statečně učím chodit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka83 Diky :-). Hosti budeme mat okolo 60, nejako nam postupne odpadavaju :-(... Dnes sme boli na obede vo Chvalskej tvrzi a zrovna tam bola svadba, bolo tam hrozne ludi a prave sme premyslali, kolko ich je, ci mame menej alebo viac :-D Ty jo, tak botky musel byt teda poriadny problem.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata tak se též hlásím sem do skupiny :-) Jinak nevím jak vy, ale já toho teda moc na zařizování nemám :-D asi nejsem spránvá nevěsta :-) ještě mi chybí dort objednat a kytky a myslím, že by mělo býti vše :-P tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h No tak to zavidim, ja mam stale nieco..... momentalne vyrabam oznamenia a stale si hovorim, ze som to mala radsej objednat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@foxik00 jo tak to oznámení tak to jsme si nakonec objednali a teď ho očekávám :-) tak se na něj mooc těším :-) Ale takhle jak tak koukám co v še zařizuješ tak si říkám, jestli na něco nezapomínám :-P....co vše musíš zařizovat? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h dobre si urobila, ze si objednala, travim u toho hrozne moc casu :-( my sme vsetko objednali a rezervovali na podzim a teraz schuzkujeme a doladujeme :-) mali sme schuzku s fotografkou, koordinatorkou, potom som sa objednavala na manikuru - musim pred tym este vyskusat :-) a ku kadernicke na melir, psy sme objednavali do salonu, robila som objednavku na moravske kolace - od pani na morave, potom som merala kolko sa coho vojde do vysluziek a objednavala zakusky do vysluziek - berieme z vysociny a teraz este dort a zakusky na hostinu/raut - berieme z e-dortov, su najlepsie :-) a este chceme schuzku s matrikarkou najlepsie na radnici aby sme vedeli ako to bude prebiehat, kolko miest bude na sedenie atd.... No a dalsia vec presuny a parkovanie atd...to riesime nejako stale dokola :-) Jo a este kytky - mam vybrane kvetinarstvo a za dva tyzdne tam pojdem s objednavkou a stale nie som rozhodnuta, aku kytku... Snad som na nic nezabudla :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@foxik00 no tak to je pěkné tak to já na to ještě počkám, ale tenhle týden by nám mělo dorazit svatební oznámení :-) a pak začneme objíždět, v sobotu budeme řešit kolik aut bude potřeba a tohle úterý a ve středu jdeme dolaďovat podrobnosti ohledně restaurace a třeba si vyberu kytky :-)...jinak ty zákusky máme taky vyřešené a to tak, že dva dorty upeče máma, budeme mít dvě rolády a svatební dortík :-) a to je vše, nikdo moc rád sladké nemá takže to nebudeme přehánět a koláčky na výslužky mi budou péct kamarádky tak jsem zvědavá jak se jim povedou :-)¨ a co se týká melíru a manikůry tak to budu řešit tak nějak v suprnu, u vlasů hlavně kvůli tomu, aby to neodrostlo a uvidíme...a jaké to bylo s fotografkou? :-) představ si, že jak mám stydlivého muže tak budeme dělat předsvatební fotky týden před svatbou :-D no taky sranda 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h fotografka je super, moc mila, prijemna, uz sa tesim na to fotenie :-) predsvadobne fotky tyzden pred svadbou? Ja som myslela, ze tie sa davaju na oznamenia :-. . Ja som tiez docela stydliva a nerada sa na seba divam, mam strach z tej kamery na svadbe, ako to zvladnem... Kolko mate hosti? My riesime sladke na kila.....myslim si, ze je toho moc, ale v priatelovej rodine boli minuly rok dve svadby, tak berieme sladkeho podla nich...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hollky, uz ste rozdavali oznamenia? Ja stale nie, a som v strese, ze som pozadu :-|... Ako pokracuju pripravy :-)?
Odpovědět
Profilova fotka
@foxik00 nám už dorazilo včera a tak dneska jdem už pár rozdat, ale další až příští týden a asi nějaké už pošleme v pondělí :-) nejpozději ve čtvrtek, co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h ja som ich uz konecne dokoncila, takze pomaly rozdavam ked ideme niekam k rodine na navstevu a buduci tyzden asi ostatne poslem. Dnes som n=konecne poslala objednavku na dort a curovi 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem po dlouhé době opět tady. :-) Už jsem dodělala svatební itinerář a dokonce jsme ho už i distribuovali. :-) Už to máme za 34 dní - jste nervozní? :-)
Odpovědět
Nervózní nee, ale už se strašně moc těším :)
Odpovědět
Profilova fotka
@moanna @misulka83 Ja sa uz tiez moc tesim :-) a nervozna som z toho, ze nestihnem pripravit vsetko co chcem :-D Ten cas ale leti....
Odpovědět
Profilova fotka
@foxik00 @moanna Taky se už moc těším, holky, ale nervíky, že všechno nestihnu a tak, jsou teda veliký. :-D Navíc jsem se dozvěděla, že poslední dva týdny v srpnu má pršet a my máme svatbu venku, tak se modlím, aby to tak fakt nebylo. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka83 S pocasim si zatial starosti nerobim, este sa ta predpoved urcite zmeni. Co vam este chyba? Ja teraz riesim kytky a nemozem sa rozhodnut.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@foxik00 Přemýšlím... ještě bílé tenisky na přezutí (ty pravděpodobně neseženu, dneska jsem byla ve dvou obchodech a chtělo se mi z toho plakat :-(), musím si rozmyslet, jestli pořídit něco na převlečení a pokud ano, tak co (a samozřejmě to ještě rychle sehnat, že), pak ještě nějaká bižu, rozdat úkoly, kdo má co dělat ve svatební den a dát dotyčným jasnou instruktáž. :-D A udělat zasedací pořádek do aut, které pojedou v koloně. :-D Jo, a ještě udělat ochutnávku předkrmu. :-D A mezi jakými se rozhoduješ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,taky se přidávám k tomuto datu :-) @foxik00 kytky jsme dořešili minulý týden a dort taky,jinak nás čeká ještě jedna schůzka v restauraci a jinak snad máme všechno @misulka83 my máme taky obřad venku,tak to mi ani neříkej :-( ještě je to měsíc tak doufám,že se předpověď změní :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@janca74 @foxik00 @misulka83 ahojky děvčata, co se týká počasí tak to mi ani neříkejte, jelikož též máme svatbu venku a kdyby pršelo tak by to bylo pěkně v háji, zkazilo by to i focení a tak všechno...ale tak co, kdyžtak bychom měli focení v dešti a pak bych uschla, ale opravdu doufám, že bude hezky, nemusí být vedro, ale ať hlavně neprší jinak kytky mám též už vyřešené, teď jen řešíme koláčky, dortík a všechny maličkosti :-( a nějak se to trošku kupí :-P ale snad budeme mít vše :-) děláte někdo z Vás svatební noviny?
Odpovědět
Profilova fotka
@janca74 Ahooooj, tak vítej mezi náma! ;-) Dneska jsem pro jistotu, holky, slyšela, že naopak má být krásně. :-) No, ale pro jistotu jsem nám koupila deštníky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h Já jsem dělala takový rozšířený itinerář svatebního dne. :-) A musím teda říct, že se docela setkal s úspěchem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka83 boty na prezutie tiez nemam.. to este budem musiet pohladat povodne som chcela hortenzie, ale teraz vaham, asi budem mat ruze s freziami a este sa neviem rozhodnut nad kytkami na stoly aku kytku mas ty?
Odpovědět
Ahoj holky, taky se musím přidat... akorát dnes jsme byli zaplatit pronájem sálu na obřad a zjistit možné rozložení stolů v restauraci - abych mohla konečně dořešit zasedací pořádek na oběd... už jsem udělala pár odhadovaných verzí, ale budu muset ještě měnit ;-) Jinak mám vše předjednané, ale teď právě nastává čas, kdy všechno potvrzuji a upřesňuji... květiny, hudbu, fotografa, počet hostů na oběd, na večer, počet koláčků apod... asi to znáte :-) Ještě nemám domyšlené mašle na auta hostů - o naše se postará květinářka. A pak ten "autový pořádek" ... trochu jsem myslela, že se rodina domluví mezi sebou, kdo s kým pojede, ale vypadá to, že to přeci jen budeme muset zkontrolovat a zastřešit ;-) Jsem objednaná na manikůru, ke kadeřnici, ke kosmetičce na zkoušky. Taky jsem se objednala na pedikůru, ať je ta péče komplet :-) Oznámení akorát začínáme rozesílat - jsou originální, ručně vyrobené sestrou, takže ta teď postupně kompletuje a dává do obálek. Už máme ale skoro dva měsíce v provozu svatební stránky, kde jsou veškeré informace pro hosty. K předpovědi počasí... ještě jsem oficiální předpověď na konec srpna neviděla, takže jsem stále doufala, že bude hezky... Ale déšť nosí štěstí, ne? Tak to tak asi budeme muset brát. Já mám obřad uvnitř, ale pak bych chtěla slavit venku, pokud by to šlo. Máme i mokrou variantu, ale venku by to bylo mnohem lepší.... tak snad se to ještě změní!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h ahoj, ja budem mat svadobne noviny, ale zatial som si urobila iba kostru, co by som v nich chcela mat, nic som este nehladala - fotky, clanky..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?