Svatba 26.8.2011. Vdáváš se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co, která z Vás má velký den ve stejné datum jako já? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@foxik00 a copak tam vše chceš mít? mě docela dochází inspirace :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka83 itinerář? a copak vše obsahuje? tak to máš dobré, že ti to všichni pochvalují, to mě vše trošku kritizují a říkají, že to dělám komplikované a zbytečné a kraviny a nechápou to...a taky nechápou, že se chceme taky vyfotit, udělat si osobnější fotky, jen my dva a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@foxik00 Já jsem původně chtěla slunečnice, ale nakonec jsem viděla kaly a ty mě fakt uchvátily. :-) Kytku, co budu mít mám ve fotogalerii, tak na ní mrkni. ;-) Jen já jí budu mít víc do bordó - tahle je spíš do fialova. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h To mně taky - někteří... takoví ti rejpalové, co si budeme nalhávat. :-D Jestli chceš, tak Ti ho někam pošlu, nechci si ho zatím dávat tady na stránky a vlastně ani nevím, jak bych to tak udělala, když je to pédéefko. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka83 Tak kaly ja naopak vobec nemusim a chcem kytku spis kulatu. Je tych kytiek hrozne moc, clovek si potom nemoze vybrat :-D este trosku vaham, ci som urobila dobre, ze som si uz zamluvila kvetinarstvo u nas na sidlisku, maju pekne kytice, ale minule tam bola nejaka strasna baba a ukazovala mi album a nic moc :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h nejaku historiu svadieb, slavne svadby, nieco o nas, kto je kto (nase rodiny sa vobec nepoznaju), svadobne zvyky CR vs SR, vtipy o svadbach, nejake krizovky alebo kviz s tym, ze kto odovzda prvy a spravne vyhra nejaku drobnost
Odpovědět
Profilova fotka
@foxik00 Nj, jenže já jsem kulatá sama o sobě, takže by ke mně kulatá kytí moc nešla. :-D No, a nemůžeš se domluvit s tou květinářkou, co váže dobře? ;-) Já jsem to tak měla, když jsem se vdávala poprvé... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka83 jééé tak to by bylo nejlepší, moc děkuji předem :-) můj mail je kofik.h@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h Tak buď už ho tam máš nebo je už na cestě... ;-) Pak dej vědět, jak se Ti líbí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka83 ještě jednou děkuji :-) máte to opravdu pěkné
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h Nemáš vůbec zač! Já taky děkuju... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, uz mame len mesiac :-)! Dnes som bola na schuzke v restauracii a dozvedela som sa pozitivnu vec - voda bude zadarmo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@foxik00 jako voda z kohoutku? tak to je skvělé :-) mě teď trošku vybouchnul dort tak řeším ještě dortík a koláčky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h jo, z kohoutku :-) v karafach s limetkou dortik mam od pani krupickovej z e-dortov, skus tam, skvele ceny aj pristup ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vám holky povím, už to máme za pár a já jsem nějak polevila v přípravách... asi bych měla zase máknout... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka83 Uteka to velmi rychlo, uz mame len tri vikendy :-o Ja som este nebola ani na druhej skuske siat, nemam spodne pradlo a ani boty, tiez by som sa mala uz poponahlat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@foxik00 Už jen tři? To je naprosto neskutečné! :-o Já mám naštěstí spodní prádlo vyřešené - košíčky mám všité do šatů. Boty jsem musela shánět hodně s předstihem, ale to jen kvůli tomu, že mám nohu jako slon. :-D Dneska jsem chtěla mýt okna, ale je tak hnusně, že to zase nevyšlo. :-( Achjo... Dobrá zpráva ale je, že jsem četla předpověď počasí a vypadá to, že počasí by nám mělo relativně přát. :-) Tak snad... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka83 Ja si uz ani poriadne tie saty nepamatam :-D Ale skusala som ich s podprsenkou. Ja som si uz jedny boty kupila, ale boli mi male, takze som ich predala, potom som si kupila dalsie, tie sa nepacili zenichovi, tak teraz som kupila uz tretie :-D Okna som chcela umyt aj ja, pred pocas svadby tu bude cela rodina, tak aby som mala vsetko uklizene :-) Dufam, ze bude pekne, na poslednej schodzke sme sa rozhodli, ze hostina bude na palube, keby prsalo, tak by sme to museli presunut do vnutra... Vy to mate kde?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budete mat nejaku knihu hosti?
Odpovědět
Profilova fotka
@foxik00 My ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@foxik00 Ahoj :-) Tak okna dole umyté, ještě nahoře a uklidit asi tak tunu věcí. :-( Trochu nestíhám. :-( No, my obřad ve veltruském parku před Chrámem přátel venkova a zahrad, oběd v hospodě a večer grilovačka (tamtéž), takže se nám déšť teda taky zrovna moc nehodí... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@foxik00 No, já jsem jí chtěla, ale skoromanžílek se bál, že by nám tam třeba pak nikdo nic nenapsal a bylo by to trapné, takže nakonec nebude. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka83 Ja premyslam, ze urobim nejaku krabicku a k tomu dam listocky, kto chce napise nam prianie, kto nie, tak nikto neuvidi, kolko ich tam uz je :-N ale budu sa tam moct hadzat aj pranicka, ktore niekto uz kupil a napisal, pripadne peniaze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@foxik00 My na to máme kufřík se srdíčky... ;-) Myslím, že to bude vypadat super. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, taky se k tomuto datu přidávám. Vše důležité už máme zařízené, teď už jen potvrdit termíny a platit a platit a platit ]-( Jo a ještě čekáme na prstýnky od Hynka Kalisty. Jste už nervozní??? Nějak mi to začíná docházet, zrovna plánuju rozlučku a dýchá na mne definotivnost mého rozhodnutí.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beth Ahoj, tak vítej mezi námi! ;-) Heh, tak s tím placením jsi to vystihla víc než přesně... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dámy... dneska to máme za 15 dní!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka83 Hrozne to utika!!! :-o Ale uz sa tesim az to bude za nami :-)
Odpovědět
Ahojky nevěstinky...přídávám se k datu svatby :-) já začínám být malinko nervozní..ale moooc se těším!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@mischali Ahoj, vitaj medzi nami :-) Nervozne sme asi vsetky :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?