Svatba 25.5.2013 - jak jste na tom s přípravami?

Ahoj holky, pořád mi přijde, že mám dost času. Jediné, co zatím máme, je termín a místo. Momentálně se plácám v tématu svatby, vůbec nevím jakou barvu/barvy zvolit. Je ještě brzy to řešit? Zkoušet si šaty? Pořád mi přijde, že času je ještě dost :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme termín o týden dříve,ale už máme místo hostiny i obřadu, zamluvila jsem si agenturu, která nám bude obřad chystat a dále jsem dopředu předběžně poptala květiny, líčení, cukroví, hudbu, fotografa, šaty - ty se mi budou šít. Mám zatím jen tyto věci předběžně zamluvené kromě obřadu a hostiny (to už máme daný) a pak to vše začnu řešit tak 3 měsíce před svatbou. Mám ráda, když je vše tak nějak nachystané a pak to jen začít dolaďovat.
Odpovědět
Já si právě říkám, že bych to téma nebo ty barvy měla taky už vybrat, ať můžu kdyžtak něco málo vyrobit sama, svatbu budu chystat já a kamarádky a rodina mi pomůžou, baví mě dekorace atd., takže si to hodlám užít. Termín a místo už máme taky domluvené, i s matrikou. Hudbu taky chci pořešit co nejdřív. Poptat bych se asi měla, aby pak nebylo všechno rozebraný, že jo.
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, za poptání nic nedáš :-) Tak já asi téma moc řešit nebudu - když jsem si uvědomila, kolik věcí a maličkostí je třeba vyřešit, šla mi z toho hlava kolem. Ale pravda je, že se to taky budem snažit mít v jedné barvě, max kombínací dvou, ale jestli srdíčka nebo kytičky, to už řešit nebudu. Mně se zas o výzdobu stolu postará skoro svagrová :-)
Odpovědět
tak já vycházím z toho, že barva je základ, tomu budu potom všechno přizpůsobovat. Kytičky a srdíčka taky neřeším, ale ostatní bych chtěla mít sladěné...kytky, šatky, botky, stoly, židle apod. Proto se chci nějak rozhodnout. Hudba mi teď vybouchla, takže musím hledat dál. Ještě ani nevím, jestli chci profi-fotografa nebo to zvládnou kámoši.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tak to já taky samozřejmě - mít vše sladěné :-D No,podle mýho názoru, je lepší mít profi fotografa - pěkně si s těma fotkama pohrají a ty fotky pak bývají nádherné..v tomto bych asi neváhala..kámoši můžou mít taky dobré foťáky,ale prostě ty fotky nebudou pak ničím zvláštní, pokud teda nemáš nějakýho šikulu, který s němi pohraje 8-) Můj chlap na nějaký slazování moc není, jen jsem mu včera náhodou ukázala jedno oznamko, které je smetanovo tmavě růžové, takže barva byla v tu ránu vybrána..takže bych chtěla kombinovat tmavou růžovou s úplně světlounce růžovou a do toho ještě smetanovou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzule84 ahoj, tak my máme místo ,kapelu a fotografa :-) Jinak šatky asi začnu řešit příští měsíc a zbytek nevím, ani vlastně nevím co bych měla teďkom dál řešit:-D Asik ještě oznámení..
Odpovědět
Ahoj, tak my máme termín na konci dubna a jediné co máme ,je místo, termín, zhruba oceněné pohoštění a vím, jaké chci barvy :-) oznámení mi udělá kamarádka, takže největší boj asi bude vybrat ty šatičky, ale pořád si říkám, že je dost času 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mame uplne stejny termin, my mame zamluvenou hostinu, fotaka, kvetinarstvi, vlasy a liceni,a uz mam i saty. Urcite uz zacni planovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Tyjo, tak to abych se do toho taky pustila! My mame svatbu taky 25.5., ale krom mista obradu (zamek) a fotografa (kamoska) nemame niiiic!!! Me furt prijde, ze je to strasne dopredu... ale uz asi taky zacnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) mám svatbu 11.května..a máme jen domluvený termín s farářem...možná mám trošku přectavu o šatech...naštěstí jsme svatbu pojali trošku jinak..ale na zařízování toho mám ještě dost.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojí všem. Mám na den stejný termín. A co mám? Mám matriku,misto obřadu,hostiny. Dolaďují fotografa,počet a seznam hostu, vizazistu. Potom asi začnu plánovat kytky a dekorace,které kupuji postupne.:-) Je toho docela dost. Docela pekny je plánovač na beremku. No a příští mesic chci jít na šaty.:-) Jinak dekoraci kupuji postupne no a barvy neřeším. Chci přírodní tóny a co nejvic samovyrobenych vecicek. Tzn. oznámení,vyvazky atd. A na to je dost času.;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak máme to také 25.5 a máme již potvrzené místo, kde se odehrává obřad i hostina, poté fotografku a do konce týdne chci potvrdit i DJ. Líčení a účes mi bude dělat známá. Mladej mi říká, že zda to neřeším brzy, ale už se mi stalo, že mi řekli, že termín je rezervé (mimochodem, tam kde budeme mít svatbu, mají dokonce již pevné reyervace již už v červenci, šílený, je o ně velký zájem). V neděli ještě jedna zkouška šatů a pak si jen vybrat a zarezervovat. No a teď už to bude pomalu nakupovat a syslit, ať mě to pak vše na jednou nezrujnuje :-D Co se týče oznámení, chceme karikaturu, takže to musím řešit o dost dřív, karikaturista je dost vytížený :-) ale moc šikovný.
Odpovědět
Článek se načítá
My mame prvni svatbu v kvetnu v zahranici, kde zijeme. A pak dalsi hned v CR. V pred 3 tydny v CR si tukali na celo, ze chci jiz sestavene menu finalizovat, ochutnat predkrm a vybrana vina....rikali, ze to resim dost brzy..no a naopak v zahranici na me koukali, ze jdu az tak pozde, ze vsechny terminy uz maji zamluvene a jestli uz mam doma saty apod. Nuz jiny kraj, jiny mrav :D Kazdopadne jsem v klidu a druhy vyber satu mam naplanovany az na unor! ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěsty, co už máte všechno hotové? :-)
Odpovědět
Od minule jen vybrany dort, domluvena kapela a kvetiny, kvetinova vyzdoba, rozhodnut uces....zacinam byt bervozni, zda v unory vyberu saty...jeste mame strasne moc veci pred sebou...pritel je stale v klidu....ja moc ne....a to me pak jeste ceka to same v cervenci na svatbu v CR!
Odpovědět
Profilova fotka
My mame taky stejny termin a stejne jako gaia79 planuju ze zahranici, tak uz mam domluvene skoro vse. V breznu jedu probrat kvetiny a menu a bude to. Pomalu uz objednavam a vyrabim ruzne dekorace a blbustky. Jedine co se tahne jako sopel je vyrizovani vsemoznych potvrzeni a dokladu :(
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky termín 25.května a zatím máme napevno snad jen termín a místo hostiny :-D Rozjednaný je DJ (což je máš kamarád), jako kytky chci kopretiny (tak snad pokvetou), šaty jsem ještě nezkoušela ani jedny (mám nějakou představu, ale předpokládám, že v salónech takové nemají, takže nejspíš budu muset hledat švadlenu), obřad jsem chtěla v místním parku (ten je ovšem momentálně uzavřený a prodává se, takže kdo ví, kdo bude v květnu majitel, jestli nám tam umožní svatbu, popřípadě v jakém bude park stavu), co se týče hostiny, tak momentálně bojuji se svou mamkou (já chci místo hostiny raut, ona to rezolutně odmítá), botičky jsem objevila úžasné (bohužel nějakou starší kolekci a už nejsou nikde k sehnání) a máme zhruba představu a prstýncích ... suma sumárum nic moc. Ale jedem pod heslem kein Stress, protože hlavní přece je koho si berem a ne to ostatní kolem 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@uglyduckling Těší mě, že je na tom někdo podobně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ženy, mám malej dotaz... co s barvou kůže? V květnu nebudu hnědá :D to ne, ale zase nechci abych byla bílá jak stěna. Co myslíte, šmrncnout se lehce solárkem nebo ne? Já se přiznám, že nevím :/ Omlouvám se za malé odbočení z tématu. L.
Odpovědět
Ahoj. My máme termín 22.6. 2013, Místo pro obřad máme na 100%, místo pro hostinu a oslavu na 90% také jisté, šaty už mám vybrané v jednom úžasném salonku v Plzni. Líčení mám domluvené u kamarádky, je to profík a kadeřnici zatím váhám. Mám už komplet výzdobu na auta, kromě živých květin :o) a šatiček na panenku na moje autíčko... ty budu šít sama. Svatbu bych chtěla převážně jen v bílé, nejsem zastáncem velkých barevných kontrastů. Ještě váháme ohledně kapely nebo DJ ? Nevím ale každopádně chci mít o hudbu a zábavu postaráno abych nemusela ve svatební den vymýšlet náhradní program. Těším se moooc a když tu každý den čtu o ostatních přípravách a svatbách, mám husinu :o) Přeji všem nevěstám pevné nervy a lásku na celý život :o)
Odpovědět
Jinak ohledně šatů - v Plzni jsou nevěsty jako šílené :o) některé si zamlouvají šaty už 7 měsíců dopředu, nebo i rok. Každopádně, jestli si chcete šaty vypůjčit v plzni tak neváhejte.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, máme svatbu 1.6. a máme kostel, hostinu, hudbu, fotografa, květinovou výzdobu, kadeřnici, kosmetičku a mám představu o barvě svatby - světle modrá. No a včera jsme koupili oblek pro ženicha - se vším všudy, takže ten už nemusí nic řešit :) Já se na šaty zatím chodím koukat po salonech, představu mám, ale vybráno ještě vůbec nemám... :-)
Odpovědět
Zdravím. taky mám svatbu 25.5. a do solárka se určitě párkrát chystám. přece jen trošku hnědé by to chtělo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak jsme byli na matrice sepsat žádost a zamluvili si termín 25.5.2013 v 10,30h v Litoměřicích. Prstýnky máme vybrané přes internet, pro šaty si pravděpodobně zajedu do Benešova, hostinu pojmeme jako gril párty, takže to nijak neřešíme, na zahradě místa dost ;-) pustíme si céda, pokecáme, popijeme....já už to mám jednou za sebou a nepotřebuji to mít až tak dokonalé, hlavně, že se máme rádi a ať si ostatní říkaj co chtěj, jak by to udělali oni a tak.....my si to uděláme po svým a jak chceme my. Vám ostatním přeji hodně štěstíčka a ať se z toho svatebního kolotoče nezblázníte :-D držím pěsti a hodně štěstí.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?