Svatba 22. září 2012. Kolik vás bude? :-)

Profilova fotka
:-)
Odpovědět
jéé, to jsou moje narozeniny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a můj obřad:-p
Odpovědět
Ahoj holky a taky můj.Doufám že bude hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tunylek Určitě bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj holky bude nádherně, počasí mám domluvené :-D
Odpovědět
Hlásím se do party :-)
Odpovědět
Profilova fotka
i já se přidávám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,taky se přidávám :)),co už všechnomáte hotové?My máme zamluvený obřat,ael ještě není zaplacený,záloha na šaty,vývazky,děkovné sklo pro rodiče,bublifuky,plátky růží,zítra jdeme na prstýnky a oznámení a je toho ještě dost co nám chybí:(
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se k Vám, děvčata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky letí to co? My si už vybrali oznámení, musíme ho schválit a hurá do tisku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 To ještě nemáme :(, kde jste pořídili?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@becicka Bylo strašně těžké vybrat z tolikati katalogů v salonu :-D . Když už jsme vybrali, tak ještě po nás chtěla motto, ten text, barvu a typ písma. To bylo něco :-D a zvtězilo od firmy Japos. Za dva dny byla korektura oznámení na mailu ;-) , takže fakt rychlost
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 Díky za tip, mrknu na jejich stránky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@becicka Není zač, mrkni, na živo v těch katalogách ty oznámení mají fakt nádherné ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, ráda bych se přidala k termínu 22.9.2012 ;-) CHtěla jsem se zeptat - už máte vyplněné ty dotazníky k uzavření manželství a předložené doklady na matriku?
Odpovědět
jo, a na svatbě budem jen my a svědci, tedy přesněji svědkyně..
Odpovědět
Profilova fotka
@ladun My ještě ne. Nám řekla paní, že máme přijít 2 měsíce před svatbou. Jak jste na tom ostatní holky?
Odpovědět
Já jsem právě chtěla, abychom to vyplnili a zavezli tam někdy začátkem května, mám trochu strach, aby ten zamluvený termín někdo nevyfoukl...Ale nevím, kde ten dotazník sehnat, jestli na to může být dotazník SEVTu? http://www.formulare-ke-stazeni.cz/fo...
Odpovědět
misulko88, dívala jsem se, že se berete v Napajedlích ;-) Tam jsem žila nějakých 24 let...Snad se Vám tam bude líbit, ta obřadní síň je krásná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ladun Jo, obřadní síň i celý zámek je nádherný, já myslím, že budeme spokojeni :-) , kde vy?
Odpovědět
my v Mikulově, jelikož mám strach z počasí, budem to mít na radnici, ale fotky bych chtěla v podzámčí ;-) A co šaty, už máš vybrané? Já váhám právě kvůli tomu, že to bude malá svatba s malým rozpočtem mezi prvníma a posledníma šatama, co mám v albu...
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se k Vám :-)
Odpovědět
ahoj holky tak se taky přidávám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ladun Já už šatky mám vybrané, mám je v albu ;-) Tak pokud mezi prvníma a posledníma vybíráš - tak bych vzala určitě ty první, ty jsou krásné a pěkně ti sedí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sabinka90 @nevesta87 Ahoj holky, vítám Vás tady. Tak co, už máte něco zařízené, kde to bude, vaše představy ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
Já tedy jo rezervované šaty,oblek pro ženicha,dekorace na stůl,dekorace na auto,vývazky,oznámení,rezervovaná kosmetička,kadeřnice a fotograf.Příští týden se jdeme podíva na prstýnky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sabinka90 Tak toho už máte taky plno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co ty?kolik toho máš?
Odpovědět
Profilova fotka
@sabinka90 Co máme, mám napsané v článku u mě ve fotoblogu, tak mrkni :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?