Svatba 18.8.2012. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj Nevěsty, myslím, že toto datum bude velmi oblíbené. Přidáte se některá? My spolu s přítelem budeme 18.8.2012 8 let, tak nám to pro svatbu přišlo ideální...
Odpovědět
@noemi86 no jo, to jak máte ještě tuhle malou radost doma, tak to věřím, že se člověk ani nenaděje a den je pryč :-) je fakt, že teď už je to jen za dva měsíce, takže to uteče hodně rychle. Až mi to mrzí, že už to bude pryč... Teď jsem si plánování moc neužila, páč mám pořád nad hlavu studentských povinností, tak se docela těším, až si oddychnu a podívám se na to pořádně. Zatím jsem sice plánovala dost s předstihem, ale pořád to bylo takový to honem honem, musím to stihnout, zítra na to už nemám čas a tak dále..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, pokud je to možné také se přidám :-) My budeme 24.8. spolu rok....pro někoho málo, ale my jsme přesvědčeni, že to spolu zvládneme :-) Naše svatba bude ve stylu 30tých let alá Mafie, barvy máme laděné do černo - bílo - rudá červená, obřad bude na zámku Veltrusy a oběd + párty bude v restauraci na Tursku - všechno kolem bydliště mých rodičů a kamarádů :-) Každopádně už jen 53 dní....taky začínáte mít trošku nervičky?
Odpovědět
Profilova fotka
@apinka Ahojky, říkali jsme si, že si po svatbě dáme chvilku na vzpamatování a pak, že se začneme pokoušet o drobečka - jen nevím jak dlouhá ta chvilka bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ariana7 jsme na tom podobně :-) my máme první výročí 24.8. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den milé nevěsty, uvolnil se mi tento termín na svatební focení, tak pokud byste měli zájem, mohu nabídnout své služby i s last minute slevou ;-)
Odpovědět
Ahoj holky tak se nám to už blíží co? Jste nervozní? ještě 22 dnů a jsou z nás vdané paní :-)
Odpovědět
@leiki no už je to docela znatelný.. nervózní ještě nejsem, spíš nesvá z řešení problémů :-D nevim jestli vůbec, případně kdy mi nějaká nervozita popadne. To spíš přítel je nervóza, jak asi nezařizuje, tak má víc času přemýšlet, že už nebude svobodnej chlap :-D
Odpovědět
:-D já právě taky vubec nic nervozita je někde jinde jen ne u mě :-D ale třeba dorazí den předem problémů máme taky dost ted zrovna řešíme že nám uletěl stan který měl být na svatbu :-( a řešíme co ted máme totiž oslavu venku :-)
Odpovědět
@leiki no právě, ono se vždycky něco objeví, i když jsou to kolikrát jen "prkotiny", ale i tak to dokáže člověku trošku nadzvednout mandle :-) a jak to, že uletěl? Nějaká vichřice? No je fakt, že na venkovní oslavu by to asi chtělo nějakou pojistku, kdyby nebylo nejlepší počasí.... ale něco shánět takhle na poslední chvíli..
Odpovědět
no právě doufám že bude hezky naštěstí jsme sehnali hned druhý ale ten postavíme až den před svatbou :-) pro jistotu no z ničeho nic se zvedl vítr a než jsem ho stihla chytit tak přeletěl plot a přistál sousedovi na autě :-) pak jsem ho chytla a vítr se zvedl znova a já letěla s ním tak dva metry než mi ten soused pomohl no zážitek :-(a to byl zajištěný do země a pak nastala panika :-) seděla jsem doma a brečela co ted,ale ted už to beru sportovně nějak to prostě dopadne :-) vše ostatní už máme dneska dám fotky do alba co už máme tak se můžeš mrknout :-)
Odpovědět
@leiki tak hlavně, že se nestalo nic tobě!
Odpovědět
JEN JSEM SI ZLOMILA NEHET :-) TED SE TOMU UŽ SMĚJU ALE TEHDY MI DO SMÍCHU MOC NEBYLO :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@leiki zlomený nehet je pořád lepší, než zlomená končetina :-) no to ti věřim, že ti do smíchu moc nebylo.. to asi nikomu v tu chvíli. Ale třeba za pár let to budete dávat jako historku k dobru ;-)
Odpovědět
@hannnahs :-D to už dáváme ted myslím že na svatbě se tím budou bavit všichni že nevěsta málem uletěla :-D docela už ale začínám panikařit že to nějak nestihneme už jen 20 dní tuším a je to tu :-o
Odpovědět
@leiki no to jo, oni takovéhle historky jsou většinou to koření svatby, a to, co si každý nejvíc pamatuje :-D já už panikařím dýl, sice vidím, že všechny důležité věci jsou zařízené, ale ještě chybí pár posledních schůzek, dodělat výzdobu, objednat kytky... a je to jen 20 dní!!!!
Odpovědět
@hannnahs přesně jen dní já mám strach že nestihneme rozvézt koláče :-) a udělat tu výzdobu na té zahradě mám v plánu stávat už tak v pět abych to stihla tak jak já chci :-) a to máme obřad 11:30h a vy ho máte v kolik?
Odpovědět
@leiki no my máme v 11. Výzdobu nám doufám udělá restaurace, protože to bych ráno už opravdu nestačila.. to bych tam musela naklusat tak ve 4, a to fakt nehrozí :-N Ale taky si říkám, jestli to udělají tak, jak bych si představovala... výzdobu mám nakoupenou, takže jim udělám "detailní plán s nákresy", jak to má tak cca vypadat.. jsem hroznej detailista, tak doufám, že mi s tím nepošlou do určitých míst :-|
Odpovědět
Ahoj holky, mame take svatbu 18.srpna. Holky z Prahy vite o tom, ze 18. bude nejaky gay festival v centru Prahy? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ja jsem uplne v nervu kdyz si na to vzpomenu, strasne to na me cele doleha... dokonce chodim nejak vic parit coz by se mi normalne vubec nechtelo :))), a trosku jsem z te ztraty svobody vyplasena....
Odpovědět
@prine tak o tom nemám ani páru, ještě jsem neviděla žádné info, že by něco takového mělo být. Myslíš, že to nějak "ohrozí" vaši svatbu? @llin no já jsem spíš vyplašená ze všech těch věcí, co se musí ještě udělat... když si představim, kolik je to ještě práce! Uff.... :-N nějak jsem zatím v poklusu, takže si to moc neuvědomuju.. nebo je to možná i tim, že my spolu už delší dobu bydlíme, takže my už takovej trošku manželskej život vedeme, tak mi to zas nepřijde až taková ohromná změna..
Odpovědět
@hannnahs přesně pro nás to zas až taková změna taky nebude žijeme spolu a máme dvě krásné děti takže je to takové zvláštní ale prožívám to teda řádně tolik věcí je třeba ještě zařídit a tak málo času a do toho mi dnes napsali meil z restaurace kde budeme mít oběd že je ted týden na dovolené že se sejdeme až příští no mazec ale věřím tomu že se to všechno stihne tak jak má :-)
Odpovědět
@prine Ahoj já myslím že by to vaší svatbu nemělo nějak ovlivnit teda pokud ji nemáte přímo v centru :-) by se vás to týkat nemělo ne?
Odpovědět
@hannnahs tak v restauraci nám taky budou výzdobu dělat oni já nakoupila a oni nazdobí snad to bude hezké ale tak máme tam jen ten obět tak to přežiju kdyby to nebylo podle mého gusta a na zahradě si to už udělám podle svého :)
Odpovědět
@leiki no je to takový "velký plánování"... je toho dost co zařídit, a člověk si to nedokáže vůbec představit, dokud se do toho nepustí :-) (teda aspoň v mém případě :-D ) Náš restauratér byl teď taky na dovče, takže jsme čekali, kdy bude moct, nechtěli jsme na něj naběhnout hned jak se vrátí, ale bohužel to právě už moc odkládat nejde no :-N My tam právě máme celý den, tak doufám, že to klapne... a i kdyby ne, tak co se stane, výzdoba je to poslední, čeho si asi návštěvníci všimnou nějak extra.. to spíš bych to viděla já a asi bych to nebrala s humorem, ale po nějaký době asi jo :-)
Odpovědět
@hannnahs @leiki mame svatbu v centru, vsechno bude zablokovane, ted resim s magistratem jak se dostaneme k restauraci ;-( ;-( ;-( o svatebni oslave ani nemluvim .... :-( holky, je to hrozny
Odpovědět
@prine aj, tak to je horší :-| tady je bohužel blbý to, že se s tim nedá vůbec nic dělat.. buď bys musela měnit ty, což přiznejme si, neni 14 dní před svatbou asi ani moc reálný, protože oni tu svou akci určitě kvůli vaší svatbě přesouvat nebudou.. A jak to vypadá na tom magistrátu? Jsou aspoň trošku ochotní k nějakým ústupkům pro vás? že vás pustí i do té uzavřené zóny?
Odpovědět
@hannnahs na zmeny vubec neni cas ani sily... Mam info z dopravy, ze pry pro nas nebude zadny problem, tak uvidime ;-) Chci uz to mit vsechno za sebou..
Odpovědět
@prine to jsou jobovky... my jsme teda naštěstí svatbu v Praze zamítli okamžitě (především kvůli dopravě a D1), ale tohle bych nečekala... To aby opravdu člověk myslel na všechno. Tak hlavní věc, že se tam aspoň dostanete bez problémů. Už mi to taky nějak zmáhá, už si myslím, že je to vše, že už nemusím nic řešit, a pak se vyrojí tuna dalších věcí..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, predpoved pocasi na 18.8. Zatazeno, 23stupnu...to by slo, hlavne, kdyz nebude prset....
Odpovědět
@zuznana u nás hlásí max 25 a občasné bouřky :-S tak doufám, že to ještě změní...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?