Svatba 14.4.2012 v Přerově

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj,ma te nekdo stejne datum a lokalitu?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
to zitra projdu a uvidim,dneska se mi nikam nechce
Odpovědět
Profilova fotka
tak nakonec jsem tam byla dneska,v kik jsem koupila sklenicky a pouziju je na plovouci svicky,akorat jeste musim sehnat bili kaminky v kik meli jen barevny :-|
Odpovědět
@krocanka vazy koupim asi v ikea, jsou tam nejlevnější. nebo zkus tesco apod. ... plovoucí svíčky jsem sehnala levně. jestli chceš, dám ti kontakt.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak co jak pokracujete?ja dneska musim sehnat nejake vlasenky do vlasu,v patek mam jit na zkousku ucesu ale mam nejake pochybnosti,protoze me ta kadernice ma cesat v den svatby v salone a podle vcerejsiho rozhovoru sni jsem pochopila ze na ten den ma jeste nejakou nevestu,tak nevim jak to dopadne,se dneska pujdu do toho salonu zeptat a asi to zrusim a najdu si nejakou jinou,co je hlavne tady pobliz,tak jsem zvedava,vcera mi prisla organza a je nadherna :-) ,vcera jsme byli zamluvit dort a cukrovi,orienacni cenu dortu mame 3 300 tak jsem jen koukala,tak uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
@krocanka bílé kamínky mají i v akvaristice u Jirků v Přerově, používá se to i do akvárek, písek nebo kamínky v barvách za dobré ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
@krocanka a vlásenky mají vééélký výběr v čechovce v Jasmín drogerce úplně vzadu. A co to máte za dort, že je tak drahý?? Nebo je ta cena už včetně cukroví? My za náš dort viz. album dávali 1650,- (v ceně figurky za 150,-Kč ). A to byl fakt výýborný a stačil pro všechny hosty(+-33 lidí v tu chvíli) a ještě skoro celé spodní patro zbylo a pak se rozkrálo.
Odpovědět
Profilova fotka
dekuji za radu,my mame takovej ten jak jsou u nej ty male dorticky,je to zhruba jen orientacni cena,cena je bez cukrovi,bude nam to vsechno pict pani z cekyne,jak jsi mela dort od ni i ty
Odpovědět
Profilova fotka
tak nakonec jsme se rozhodli ze cukrovi a dort nam bude delat od kamaradky sestra,u ni nas ten samej dort bude stat cca 1800 a to je velky rozdil
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak jak pokracujete?
Odpovědět
Ahoj pokračujeme dobře přítel už je kompletně oblečený,dorty už máme taky objednaný a výzdoba už je taky kompletně koupená a já už mát kaky skoro všechno už mi jen chybý nějáké drobnosty a jak pokračujš ty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,jo dobre,vyzdobu teda jeste celou nemam,dort a cukrovi mame taky zamluvene,kytky taky a zenich uz je taky kompletne oblecen,tak ze se nam to skvele rysuje,pak uz jen dokoupit vyzdobu a musim jeste zamluvit kolacky,jinak pohoda :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
tak co holky jak vam to dopadlo?
Odpovědět
Článek se načítá
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?