Svatba 12.červenec 2008

Profilova fotka
Ahojky nevěsty, má někdo termín v čerevnci? co už máte všechno zařízené? mám pocit že nestíhám :-N
Odpovědět
Ahoj nevesto08, tak já tě potěším. Mám termín v červenci a to dokonce 12 :-D. Zařízeno máme: - svatební oblečení - cukroví - oznámení - hudbu - hospůdku ve které bude hostina - domluvené video a fotografa Vše důležité jsme zařizovali ještě minulý rok. A co ty, kde se budeš vdávat?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Azu1, takže máme stejný termín x-) to je príma, my se bereme v brně na zámku v Líšni, zařízené mám pouze cukroví, dorty, občerstvení, restauraci, hudbu, focení a napůl kameramana, šatky zatím vybírám, nemůžu se rozhodnout a pro snoubence oblečení také zatím nemáme. Jo a ještě květiny a výzdobu mám zajištěnou, jinak nic víc =-) to jsi byla rychlá již minulý rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky to mám 12.7 ;-) Ve Znojmě. Tak nevim, já mám domluvenou muziku, foťáka, ženich už má zamluvenej oblek a koupený boty. Cukroví mám vlastě už taky domluvené a místo hostiny a kedeřnici a líčitelku ;-) . To je tak všechno. Sháním šatky, je to úděsné, to zkoušení....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky rab, teda vy mě překvapujete kolik toho už máte a my stále sháníme oblek, šatky se nemůžu rozhodnout a bojím si je nechat ušít aby byly podle mé představy, tak snad to nějak stihneme, za 14dní jsme domluvení v salonu na svatební oznámení, to už máme také vybrané, jen nahlásit co tam bude napsáno. Zkoušení šatů mě moc baví, ale nemůžu se rozhodnou pro jedny jedniné, když jich je tolik... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, ještě před 3 týdnama jsme měli jen foťáka a místo hostiny. To doženeš :-) Nad tím jsem taky přemýšlela, jenže cokoliv mi šila švadlena, tak to bylo na všech zkouškách docela dobrý, a když sem si pak proto přišla, tak to bylo děsný :-| Takže to jsem raději zamýtla. No, oznámení vybraný ještě nemáme. Líbilo by se mi, kdyby to byla stará, černobílá fotka kde bude ženich s cilindrem a nevěsta s dlooouhým závojem, a do ní pak vsazenej text, jenže žádnou takovou použitelnou nemůžu sehnat. Takže nevim, jak to s oznamkem dopadne..., ale nějak určitě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ..já my máme taky termín 12.7., bereme se na hradě ve Velharticích. Zařízené máme - matriku, místo hostiny, hudbu, fotografa, kameramana, kadeřnici, vizážistku,květinářku, šatky pro mě, tamluvila jsem si hnedka první,co jsem si oblíkla, jsou supr :-) ....cukrářku, co nám bude dělat náš dort, na výslužky stále někoho sháníme. Představu o svtebních oznámení máme, jen ho zadat do výroby ...nu a pak máme doma nakoupenou nějakou bižu a dekorace na výzdobu sálu, vývazky ...apod.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky se přidávám k 12.7. budeme se brát v Praze na Chodovské tvrzi a zařízené máme již úplně vše. jen upřesnit počet hostů v restauraci a kapele předat seznam písniček.
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, to snad ne. Vážně už máte všechno? Já vlastně ani nevim, co všechno ještě potřebuju. Doufám, že na něco nezapomeneme... Vývazky a takový drobnosti jsem ještě nějak zvlášť neřešila. Na to je ještě trochu času, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
rab, o kytky se mi stará moje budoucí švagrová květinářka, i o výzdobu aut a vývazky, takže toto mám z krku. spoustu věcí mám ze známosti, takže to je taky supr.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, asi mám málo "vhodných" známostí :-) Tak to máš bezva.
Odpovědět
Profilova fotka
Joo, teď jsem zrovna domluvila kameramana. Nevíte náhodou, jaká je obvyklá cena za video? Ten chlápek chce 2500, myslela jsem, že to bude horší, tak nevim, jestli jsme si dobře rozumněli...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, teda já jen zírám, vy užtoho máte teda zařízeného!! :-. no s tím kameramanem si myslím, že je to krásná cena, my teda budeme mít známého, takže cena bude zase někde jinde, ale když sjem se tak dívala, tak se to pohybuje kolem 3000Kč, takže je to Rab krásná cena, no neber to! Já s těma šatama nevím, šít nebo raději půjčit to co je?fakt nevím
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, tak cena je to bezva, jenže ten chlápek včera večer volal, že mi to sice slíbil, ale že si neuvědomil, že má ten termín už obsazenej. Takže zas nic :-| Ach jo!
Odpovědět
Profilova fotka
rab, to je smůla. Holt hledat dál.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak pokračujete? Já už mám vybrané šatky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme byli o víkendu se domluvit už napevno s kapelou a podívat se s nimi v restauraci, aby si udělali představu. no moc nadšená nejsem, řekli si celkem nehorázní cenu. tak čekám, jakou mi pošle poslední kalkulaci a když tak na ně udeřím. Jinak už jsme začali rozdávat oznámení, ale ještě hodně nám jich zbývá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, my je teda jako ještě nemáme ani vybraný jo, ale už se na tom pracuje :-) (jako ty oznamka)
Odpovědět
Profilova fotka
já si je dělala sama, i všechny ostatní tiskoviny. tak trochu v tom pracuju, tak jsem je měla hotové už loni. :-D
Odpovědět
Ahoj holky! taky mám 12. 7 ;-) . Já už mám šaty, boty, náušnice, zamluvenou hostinu, domluvený místo na grilování, dělají se nám oznámení, květiny mám zařízený, snad i fotografa, ..... akorát vůbec nevíc, co navléct na ženicha, teda vím, ale nevím kde to sehnat :-( , musíme se domluvit se správou zámku na Sychrově na obřadu a taky si nevím rady s hudbou. Kapelu nechceme, takovou jakou bych chtěla bychom stejně nezaplatili, takže bude hrát asi reprodukovaná hudba.
Odpovědět
teda....holky....já koukám.... my máme den před vámi 11.7. a máme pouze šaty pro mne, boty, restauraci a místo obřadu, menu a DJ. Jinak vybranou kytku a dort, ale objednávat budeme až začátkem června. Chybějí nám prstenky, oznámení, prádlo pro mne, vývazky, štítky na jména ke stolu a co ještě??????? Na co jsem zapoměla??????????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ELP, já jsem nejdřív taky stresovala, že už musím mít dávno všechno zařízený a tak, že už to ostatní mají a já ne. Teď jsem na 3 týdny vypustila a uplně v pohodě. Je lepší mít dopředu kapelu, restauraci, foťáka, video a tak, to je pak těžký shánět na poslední chvíli. Ale kytky, cukroví a další takový lehkosti stačí 3 týdny dopředu. Takže teď mě tíží jen oznamko, jinak mám před sebou zkouškový, takže mám starostí nad hlavu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ELP, Rab má pravdu, nelam si s tím hlavu, ještě je relativně čas zařítit vše ostatní. Taky ještě nemám kytky a dort a ozdoby do vlasů a ostatní drobný věci.Prstýnky jsme zařizovali až teď o víkendu. V červnu obhajuju diplomku a mám státnice, tak si teď dám měsíc pauzu od toho zařizování. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Je, to je fajn, další nevěsta studentka :-) Prstýnky taky ještě nemáme, ale už jsme je objednali, tak snad brzo budou.
Odpovědět
Profilova fotka
To rab: Co děláš za školu? A v jakém jsi ročníku?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem ve druháku. Mám jistej ještě rok na bakalářky a pak se uvidí... Chodím do Brna na VŠ Karla Engliše. Je to málá školička, je nás v ročníku asi 100, mám obor Ekonomie a právo. A co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem v páťáku na Západočeské univerzitě, fakulta ekonomická, obor podniková ekonomika a management, zaměření : management, projkety, inovace. Jsem ráda že už to mám za sebou a končím. Tobě je tda 21? Mně bude v červnu 24.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, v září mi bude 22. Tak to máš dobrý, že už končíš. A po kolika letech se berete?
Odpovědět
Profilova fotka
Po 5, známe se 6 a 5 let jsme spolu.
Odpovědět
Ahoj holky, tak se pripojuji, mame svatbu 12.7.08. Mame uz obleceni, oznameni uz rozdavame, prstynky jsou objednane, hostina zarizena a ted uz jen doplnky na stul, na auta apod.. jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Adelo: Svatbu budeme mít na zámku Kynžvart, mám zamluvený šaty,koupený botičky i popůlnoční šatky, máme fotografa, kameramana, přítel má vybraný oblek, ještě musíme pro něj sehnat košili, protože moje šaty jsou s nádechem lososové barvy, pak máme zajištěnou hostinu a vše s ní spojené, prstýnky, oznámení se už dělá, hudbu na hostinu i na obřad, ještě nám chybí zamluvit kytky, vybrat svatební dort a dojet na matriku a domluvit výzdobu v kapli na zámku. A pak takové další maličkosti.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?