Svatba 12.červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, má někdo termín v čerevnci? co už máte všechno zařízené? mám pocit že nestíhám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, slavím, zatím doma, zítra to oslavím s ostatníma kámoškama co to dnes udělali taky.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jak pokračujete? Pořád přemýšlím, na co jsem zapomněla... Už se to blíží..... x-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se také připojuji, my máme svatbu 19.7.08. Příští víkend nás čeká rozvoz koláčků, to by mi ani tak nevadilo, třeba bych se i těšila- jen kdyby nám do všeho nekecala tchýně!!! Vše co si vymyslíme je špatně! |-| A to si celou svatbu platíme sami- zatím padlo cca 30.000! Nekoupíte někdo šílenou tchýni??? I doplatím!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chacha, to je dobrý, taky jednu prodám... :-) mám obavu, že se dokážu naprosto přesně vžít do tvé situace... Pro útěchu: Aspoň nejsi sama....
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tchýně je prostě tchýně i když ta moje je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, tak jsem dneska objednal adortík a kytky, a tak už nějak finišujeme....už se to fakt blížžííííí ;-) jak jste na tom vy? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu vybrat kytky příští týden v pondělí, tak uvidíme. Cukroví už objednaný mám. mirasek: jakou budeš mít kytičku?
Odpovědět
holky taky patřik k dvanáctýmu a nemám snad pořádně ještě nic. Nebo já nevim, už jsem z toho jelen.
Odpovědět
Profilova fotka
ŕab: malou kytičku, meruňkové růžičky :-) rene89: tak povídej co už vše máš, určitě je toho hodně, neboj to se zvládne ;-) :-)
Odpovědět
Ahoj mirasek, mám šaty, ženich šaty, máme ročního syna (teď ve středu má rok) tak pro něj oblek, prstýnky, oznámení, hudbu, zamluvený cukroví a dorty. Nemůžu se rozhodnou jakou kyti, chci převislou a mám už jich na netu uložených snad třicet a teď jakou. :-p No a to hlavní, z obřadu jdem se svatebčany na oběd a od pěti hodin máme doma na zahradě párty cca 70-80 lidí, takže zařídit vše na to. Hlavně výzdobu, neznáš nějaké dobré stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to toho máš už hodně, já byla na těch kytičkách dneska nejlepší je si vzít ty obrázky s sebou a oni ti pak poradí...mě třeba rovnou řekli že musím mít malou kytičku protože jsem štíhlá a vysoká a že dlouhý kytičky se dávaj malý mslečnám aby je to protáhlo...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak s těma stránkama moc nevím, my máme oslavu na zahradě až druhý den, ten první to máme hostinu + večeři formou rautu v jedné krásné restauraci...takže druhej den tu zahradu nebude nějak zblášt zdobit...myslím lae, že bys tady nějaké tohle téma našla, podívej se do těch různých sekcí....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
rab: ahoooj jak je? ak se těšíš?to nám to uteklo, co? :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, to teda jo. V pondělí budu dělat jetě zkoušku z frániny :-| Ale jinak se těším, chtěla bych, aby už bylo 12. ráno a pak už to bude v pohodě, aspoň doufám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik tě bude stát kytka pro tebe? Ta moje 2200. Byla sem z toho teda dost překvapená, čekala jsem, že tak 1600. Jsou to takový zvláštní květy, je to něco mezi vlčíma mákama a růžema, ten latinskej název jsem samozřejmě zapomněla....
Odpovědět
Profilova fotka
držím palce na zkoušku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kytka mi mc stát nebudu mám malé růžičky ;-) tk do 1000 to bude
Odpovědět
Profilova fotka
ale ta tvoje kytičky zní zajímavě...to bude vypadat určitě mooooc hezky ;-)
Odpovědět
ahoj, holky, znova se hlásím, taky jste tak nervózní jako já? nejradši bych to zrušila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no jsemzatím jen trošku...ale ono to přijde ;-) :-D :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?