Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
1
224
225
Profilova fotka
čauko holky :) jj já vás sleduji i na koníku :) máme se fajn, realizujeme stavbu domečku, plány a pozemek máme takže ještě sháníme nějaký ten peníz. Jsem na víkend slaměná vdova :-D :-D :-D takže jsem u kamarádky a plánujeme výlet s jejími dětmi. Je tady dneska nádherně
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majinko...... jeeeee bude domecek :o)))) Se mate, ze uz mate pozemek i plany.... my mame jen pozemek, a plaaanuuu mame spousty, jen jsme jeste nenasli ten spravny plan pro nas dum .o(( ja jsem dneska v praci..... Petr stejne na vikend neprijede domu..... tak co bych tam sama delala.... snad prijede v patek, uvidime Many, myslim na tebe a dej v pondeli vedet, jestli uz je Ladik venku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) OK :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co to je? Tema konci??? Posledni prispevek od Many, ktera uz je davno doma s mimcem...To preci ne :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste nekam tajne zdrhly? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,sice uz brouzdame nekde jinde,zeeee ale neda mi to,abych dneska vsem nepoprala vse nej nej nej do dalsich let spolecneho zivota nam se dneska uzavira prvni rok-je to docela dojak a jesti muzu mluvit za nas,tak si preju,at jsou vsechny ty nasledujici roky tak krasne a uspesne,jako ten nas prvni x-) pred rokem jsem touhle dobou jeste silela po byte a nemela hotovo, jeste jsem nevedela,ze za dve hodiny bude volat kvetinarka,ze kaly nedojely, nevedela jsem,jak dobrodruzna nas ceka svatba a jak bude kraaaasna, do ranich hodin.....a nevedela (jen doufala) jsem,ze do roka budu sedet na posteli vedle klubicka stesti,je to kraaaaasnyyyy x-) preju vsem,mejte se moc krasne a zitra krasne oslavy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Pavli krásně si to napsala ;-) tak tak ať jsme pořád tak šťastní jako to bylo do teď aspoň dalších 70 let :-D no já v tuto dobu snídala a přitom se malovala a chystala ke kadeřnici :-D a manžíkovi končil průjem a zvracení - naštěstí ;-) už jsme se báli,že bude od oltáře utíkat na WC :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak krááááásnééééé prvníííí výročííííí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj manzelky!!!!!!!!!!! :-D holky ja zase rvu!!!! ja v pul paty kojila a vzpominala jsem,jak jsem se loni tou dobou koupala, vstavala jsem ve 4, ve dve si sla lehnout... a pak jsem vzpominala,jak jsem po pate rano rozvesovala pred vchod ty ozdoby a lidi na me cumeli-sli do prace.....v 6 jsem uz byla u kadernice a v tuhle dobu jsem byla malovana a v 10 jsme se poprve videli a sli se fotit-a to jeste nebyla zadna katastrofa,cekam,az kolem jedne budem vzpominat na bouracku a tak,dneska se tomu budem opravdu jen smaaaat :-D jo a ja se smala uz rano,kdyz mi doslo,ze loni byl marcel ozdobenej tou naplasti na rozseknute hlave a letos budu na fotkach ja krasnejsi o modrinu po trhani zubu-no proste my nemuzem mit normalni krasny fotky,coooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukam,ze si to nekde pekne uzivate :-) ja hlasim obed na selskem dvore-pekne venku s vyhledem,uuuplne bozi,jsme zavzpominali,bylo stejne krasne a slunecno,no bylo to dokonaly jako pripomenuti pak jsme se sli projit do parku, dali jsme si na terasce oddech a posedeli...atd.atd.... vzpominali jsme,co se delo a lonskou nehodu jsme projedli a bylo nam letos v tu dobu urcite lip,ted uz jsme radili jak blazni, to bych si zopakovala hneeed taky zas - holky, a jedine,co bych vazne rada znovu-je mit zas cely den na sobe ty saty,nic jineho mi nechybi,ty saty bych rada fakt jeste nekdy...no nic,mam smulu,uz me to nikdy neceka ;-) a ted uz je mala vykoupana a uspavame,proste krasny den-jak jinak x-) tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Pavli ty šaty mi taky moc chybí ;-) taky bych si je ráda oblíkla :-D já dělala dobrý oběd doma,měla jsem naložený maso pár dní dopředu a udělala jsem ho s hranolkama a oblohou a tatin se mezi tím staral o malýho :-) a navečer jsme šli sednout do té hospůdky,kde jsme měli svatbu a vzali jsme sebou kámoše a kámošku co byli u nás na svatbě :-) a večer jsme si u televize dali náš svatební dort :-) mňam mňam je fakt výborný,ještě máme na dnešek :-) schovala jsem větší kousek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky..... toto uteklo, co? my oslavovali minuly vikend... dosli jsme si na obed a blbli jsme pro foceni za na balikach sena :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky,mala jeste usnula,tak sem jdu juknout,jak jste oslavovali ostatni,pak se musim rychle myt-netece nam porad voda,tak at to stihnu,nez se kotatko probere many-prave na tom selksem dvore-jak jsme vcera jedli jsme meli taky hostinu ;-) holky a noc jsme tentokrat prozili oddelene!!!! sice spime u male oba neustale,ale milacek jede dnes v noci odtah,tak se sel vyspat,dnes po praci toho moc neda a ja bych se bala,kdyby nebyl odpocinuty-to je mazec co :-D ,ale odesel,az kdyz jsme oba padali do limbu,tak to snad tolik nevadilo x-) saty-to seno jsme chteli tenkrat taky,ale u nas nic nebylo v okoli,kam by veteran stihl dojet-dokonce to nestihl ani na dalsi misto,ktere jsem chtela,ale fakt to nevadi,spis me porad vadi,ze nemam ty fotky po obradu,ale je to fakt nepodstatne,hlavne,ze mala se povedla a je zdrava 8-) many-svatebni dortik,jooo, ja ho neschovavala,pac ja ho nejim,ja z nej okousala jen marcipan :-D ,ale dodnes ho lidi moc chvali,pry byl vynikajici,tak to jsem rada
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooooooooj holky :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuk ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
ahoj holky,teda dlouho jsem hledala náš datumek a konečně našla a vidím,že sem už nikdo nezavítá :-D možná až na další výročí co ;-) ale teď jsme měly ;-) rok a půl :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
caute manzelky!!!!!!!!!!! :-D tak letim poprat vse nej nej nej i do dalsich let,at jsou stale tak uzasne,vyjimecne a krasne!!!!! doufam,ze nam bude prat stesti s pocasim,jdem na veceri (musime s malou na terasku)...zatim to vypada,ze bude zase krasne-no to je tim datumem,ze :-N :-N :-N :-N tak krasny den holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zahlédla jsem náhodou pavly a té exta ahoj. Přeji vám všem krásné výročí, počasí vám opravdu vyšlo. Já slavím první měsíc ;-) Pavlínko nedávno jsem tě viděla naproti akváči v zahrádce.
Odpovědět
1
224
225
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?