Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jmenuje se to Mlýn Pataki, je to za Mukařovem (u Říčan) ;-) Votice jsou od nás daleko, jestli tedy myslíme ty stejné Votice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ;-) MUSÍTE se mi kouknout do ALBA :-) mám tam nové věci, ale to není důležité, mám tam fotku našich holčiček a taky družičky x-) x-) x-) to je hlavně pro Pavlínku, když má tolik ráda svojí neteř x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... tak jsem tady :o))) a taky v praci :o( Jste moc hodne, ze jste na me mysleli, moc mi to pomohlo ;-) Jsem po vikendu uplne mrtva, vyčrepana, unavena... chtela bych si lehnout a lezet a nic nedelat.... no mozna to vyjde o vikendu ( u skoro tchyne ) nebudu delat vubec nic :o)) Jojo, budu ted par tydnu bez internetu doma, tak budu psat jen z prace :-( Koukam, ze jste to tady o vikendu rozjeli.... vsechno jsem peclive docetla Lucinko gratuluju k fontance, uplne se mi zbihaji sliny.... mnam mnam.... hned bych si dala. My byli v sobotu na veceri s milackovym kolegou a jeho pritelkyni..... a asi jsme je naockovali a taky zacnou chystat svatbu :-D Jo a novinka... milacek me v sobotu konecne pozadal o ruku :-x Na svatbe jsme se proste dohodli, ale rekla jsem mu, ze do svatby me proste pozadat o ruku musi..... tak v sobotu, pri zapadu slunce se to stalo x-) Je to moje zlaticko 8-) Doufam, ze se tu nektera z vas dneska pres den objevi.... Jo, Kaci, dneska jsem cetla v novinach, ze by v dubnu melo slunicko zalest za mraky jen minimalne.... takze to vypada, ze te ceka slunecni svatbeni den ;-)
Odpovědět
Satyy, cao brouku!:-) Tak sice je spatny, ze jsi unavena a znicena, ale zase na druhou stranu si umim predstavit, ze to je fajn pocit byt ve svem:-) Me to ceka za dva tydny, to baleni a sestehovavani se:-) No a hlavne - velka gratulace k ofi zasnoubeni!!!! x-) Je to dobre, ze to uskutecnil:-) Kez bys mela pravdu s tim pocasim, musite spojit energie a myslet na me:-) Ja vam to pak oplatim! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kat, luci a pavly všem přeji krááásné pondělí
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooooooooj :-) teda Satyyy, jééééééééééé, při západu slunce... aaaaach x-) x-) x-) gratuluji!!! :-) ;-) Kačí, neboj, budu myslet až se ze mě bude kouřit :-D ;-) Ahojky majinko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,jsem zase tu!!! jdu vas docist
Odpovědět
Profilova fotka
hanicko-nepracujes tu jedina,ja taky nestiham jako driv-proto se ale nikdo nevyskrtne!!! ;-) :-D kat - tak ty uz to mas fakt za paaaaar, nemuzu tomu proste uverit!!!!!!!!!!! :-. luci-ja chci taky cokoladu,ja mam desnoooooou chut holky,mozna budu ve ctvrtek nebo v patek sama v praze,nebudete tam nektera?????
Odpovědět
Profilova fotka
saty-ja zapomnela na tebe - mooooooooc gratuluju, to je krasne vymyslene!!!
Odpovědět
Profilova fotka
luci-ty budes mit fakt krasne druzicky -jako ja :-D a chapu,ze te mrzi ty psi slecny...ja mam taky s kocourkem smulu,ale uz jsem premyslela,ze si vezmu alespon jeho fotecku...kdyz uz ho chudacka zavreme na cely den a noc samotneho :-(
Odpovědět
Pavly, jojo, šíleně to letí! Kéž by vyšlo počasí, nejlépe všem dubněnkám, mám je ráda holky, úplně to s nima prožívám (teď 7. jdou na to první z nás):-) Já už se těším!!! Holky, tady píšu pro hosty, kdyste chtěly mrknout třeba;-) http://sisticky.com/svatba/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,moc vas zdravi!!!Katy, uz se ti to blizi, to je super....Budu na tebe cely den myslet a drzet pesticky.A jak to dopadlo s tema libankama? Jedete nejak na romantiku do Cech? Normalne jsem nervozni i za tebe :-) Ahoj Pavli, rada te vidim.V Praze nebudu, ale uz se tesim na dalsi srazik a la domaci kino na tema svatba :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Hanicko a az abudeme u Lucinky, i cokofontana bude! :-D Dekuju, ze jste se mnou holky, vazim si toho! Verim, ze to vsechno vyjde 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, coko..mnam!!!Katy, verim, ze si reknete ANO ...takze to vyjde 100% 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jste tu ještě některá??? Pavlínko, napiš kdy, v pátek budu určitě, ve čtvrtek bych přijela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu jeste na skok... lucik,zatim nevim,jak presne,ale pravdepodobne dorazim do prahy kolem 9....a odjedu tak kolem 4...chci se podivat do obchodu - mozna neco na sebe :-) a hlavne jedu pro prstynek-prave zalezi kdy a jestli bude ;-) urcite se teda jeste ozvu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, napiš, na takový čas je mi jedno, jestli čt nebo pá ;-) :-) holky, čeká mě tento týden pečení částečných výslužek... miláček chce rodičům, prarodičům a ségře předat tento víkend oznamko, tak musím péct... ve středu medovník, ve čtvrtek koláčky a v pátek rafaelo... ufffff to bude...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kolik kupujete toho vlizelinu na dekoraci stolu? Ja nemam vubec predstavu....
Odpovědět
Profilova fotka
hani, já taky zatím nevím... musím se zeptat, kolik budou ty stoly měřit a protože si ho budu kupovat osobně, v krámu vyzkouším, jestli bude namuchlaný nebo rovný. když bude rovný, vezmu tolik, kolik budou ty stoly plus počítat kousek na okraje, když namuchlaný, tak o něco víc. ale spíš asi bude rovný...
Odpovědět
Profilova fotka
NO ja nevim, zda namuchlat nebo ne...Nejradsi bych to koupila hned, ale zase kdyz nevim, kolik ty stoly budou merit...Ja jsem si rikala, ze bych namuchlala pul na pul ruzovy a bily, co myslis?
Odpovědět
Profilova fotka
nějak nevím jak to yslíš... a určitě počkej, až budeš vědět, kolik ty stoly měří... vlizelín je pořád... kdy to budete vědět?
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem na manzelky...myslela jsem to tak, ze bych nakrcila svetle ruzovy a vedle toho podelne bily...ale nevim...No nic,jdu do hajan...Luci,mas dobry recept na medovnik? Dobrou noc.
Odpovědět
Holky, ahojky:-) vydržte do 21. já vám pak řeknu, kolik vlizelínu:-D Já mám pro 50 lidí, stoly do U, 40 m!:-) Ale dávám jej i na auto...Uvidíme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
luciii,to je super,ze muzes,to bychom se teda fakt mohly videt!!!!to je skvely.dam vedet holky ostatni zdravim,jsem v praci -hnus hani-me dela vyzdobu restaurace...budu mit jen pruh uprostred....takze ti moc neporadim... na auta jsem si objednala 7m - s tim,ze je to velka sire a rozstrihnu to.....az prijde,taky budu vedet vic....
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, já myslím, že by to tak šlo, jak píšeš ;-) Pavlínko, jak to máte nakonec tedy s tou výzdobou aut? Jen vy dva a ostatní ty mašle??? Už se s takovou představou smiřuju i já... ale zas jsem si trošku umanula, že bych chtěla ty bílý mašle přes židle co budou na obřadu. To by vypadalo moooc krásně... ;-) co myslíte? ;-) Kat, ty už jsi ty mašle dělala viď? Stačí metr na jednu???
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, ani Satyyy tu dnes není??? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem holky objevila další úúúžasné dortíky... mám je v prvním albu... a teď nebudu vědět, který... pořád platí to, že chci hranatý, ale jinak... :-( x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky luci- zatim to vypada tak,ze na auta pro nas dva chci tyl...uz je objednany....a bohuzel nejde sehnet smetanovy,takze bude bily....a na ostatni auta asi budou ty masle - smetanove na zrcatka a na anteny masle....a jestli budou i ty stuhy do V uvidim,to je spis o tom,jestli najdu nejake zodpovene osoby,ktere by to stejne nazdobili...protoze jinak se mi to nelibi-kdyz je to kazde jinak....a navic ten cas....bude to muset byt v letu...takze uvidime,co vymyslime.... a jinak jsem doma, a ze vseho nejvic se mi chce spat!!! ach jo :-D :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty máš dovču nebo brzy z práce? ;-) tak sli, proč by ses tomu bránila ;-) jen si hezky odpočiň a načerpej síly ;-) :-) x-) a já už se rozhodla... na obřadu na židlích budou mašle x-) aspoň někde... objednám na ně tu fizelínu nebo jak se tomu nadává, ta stojí 10m šíře 60cm 60,-, takže je to celkem cenově přijatelné... a asi mám nápad, jak ozdobím vínečka, ale to vám ukážu až to bude ;-) a taky mám na poště vlizelín na výslužky a lila kytičky na oblouk... jenže ty blbci to u nás teď nějak nerozvážejí nebo co... :-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jééé :-( vy mě tu dnes necháváte samotnou... ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?