Menu Forum

Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

27. črc 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 1514 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 27. července 2007
    V Uničově, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 1514 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Olomouc.
 děkuju emoticon děkuju emoticon
už se s váma loučím,jdu na odpolední,tak pa pa a mějte se tu fine emoticon
18. čer 2007 ve 13:37  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wailin
Registrovala se 10. května 2007 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků. Region Praha.
    Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
wailin
Registrovala se 10. května 2007 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků. Region Praha.
    Region Benešov
 Ahoj Holky, zdravím po víkendu! Ráno jsem se sem taky nemohla vůbec přihlásit, tak alespoň že už to teď funguje! Luci, vikendík nám nevyšel, něco do toho vlezlo, ale schovám to prádlo na jindy, třeba na dovčuemoticon Sice jsme nikam s Miláčkem nejeli, ale za to jsem byla s maminkou na nákupech a ona si koupila na naší svatbu krásné šatičky, moc jí slušej! Tak se těším! Docela se nám to krátí, že jo? Satyyy to má skoro za měsíc! emoticon
18. čer 2007 ve 14:52  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
 Many, tak to blahopřeju a přeju hlavně klídek, žádný stresy, příroda nechť se postaráemoticon Já plánuji taky za rok, zrovna o víkendu jsme si řekli s manžou, že asi za rok touhle dobou bychom mohli dát možnost přírodě a až to vyjde, tak to vyjde...
Satyyy, tak jo, fotečku chci emoticon Písnu mailemoticon
18. čer 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
Registrovala se 29. března 2007 na beremese.cz. Přidala 371 příspěvků. Region Kladno.
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
Registrovala se 29. března 2007 na beremese.cz. Přidala 371 příspěvků. Region Kladno.
    Region Kladno
 no jů... many ...máš pravdu...jsem to vzala nějak špatně emoticon 39 !!!

chichiii milování se satyy určitě taky podařílo se skoromanžílkem emoticon emoticon

many já už prášky nepapkám od března...ale zatím si tak nějak dáváme pozor..ale od svatební noci tomu necháváme taky volný průběh...sice netušíme,jak to bude s bydlením...ale 27 se mi taktéž blíží ...tak držím palečky,ať se vám pak zadaří bez problémků emoticon

wailin ahojky!!! tak to je super,že už má mamča šatičky ! to ta moje stále ještě nemá ...ta to nechá určitě na poslední týden emoticon

konečně už ty hnusný mraky utíkají od nás pryč a začíná svítit krásně sluníčko! emoticon
18. čer 2007 v 15:07  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Tý jo, holky, vy tady budete za chvilku samé maminky emoticon emoticon
Lucinko, kdepak jsi? Zachraň naši bezdětnou partu! emoticon
18. čer 2007 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 no nebooj ono tak rychle nebude si myslím emoticon ale až bude...¨na to se už moooc těším Kat emoticon
18. čer 2007 v 15:14  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lindicka
Registrovala se 19. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lindicka
Registrovala se 19. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
teda co to tady čtu, kojenecké přípravy emoticon emoticon to je super, moc vám to všem přeju! My si zatím počkáme, jsme tady asi nejmladší skoromanžílci - je nám teprve 24v a proto se nás možná občas někdo ptá - ale copak copak, že by mimi? Je fakt, že z našich vrstevníků jsme jedni z prvních, ale někdo to prolomit musí, že jo!!!
Tady už je taky sluníčko a dokonce se mi i spravila nálada, představte si, holky, já měla tak blbej sen - že se mi miláček zatoulal do bordýlku fuj fuj emoticon ale hnedka ráno mě uklidnil, že by v životě nic takovýho neudělal, ale řeknu vám teda, sen byl fakt hnusnej emoticon
18. čer 2007 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lindicka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lindicka
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
teda co to tady čtu, kojenecké přípravy emoticon emoticon to je super, moc vám to všem přeju! My si zatím počkáme, jsme tady asi nejmladší skoromanžílci - je nám teprve 24 a proto se nás možná občas někdo ptá - ale copak copak, že by mimi? Je fakt, že z našich vrstevníků jsme jedni z prvních, ale někdo to prolomit musí, že jo!!!
Tady už je taky sluníčko a dokonce se mi i spravila nálada, představte si, holky, já měla tak blbej sen - že se mi miláček zatoulal do bordýlku fuj fuj emoticon ale hnedka ráno mě uklidnil, že by v životě nic takovýho neudělal, ale řeknu vám teda, sen byl fakt hnusnej emoticon
18. čer 2007 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lindicka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lindicka
  • Neví, kdy bude svatba
 NO né, já kouzelnice to poslala dvakrát.. emoticon
18. čer 2007 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 ahojky holky,tak nez vas doctu,tak se jen hlasim,chci se pochlubit,ze mam nove nehtiky,nemam je moc dlouhe,takze co se psani pise,to je v pohode,ostatni veci mi zatim nejdou-treba jsem bojovala se zipem, s rovnanim penez v penezence, nevim,jak se poradne podrbat a tak...ale mam je jen hodinu,takze snad to bude lepsi!!
a jinak jsme o vikendu zacali rozdavat oznamka-zatim jen dobre ohlasy....a mamka ma napeceno na 11 druhu cukrovi a mezitim takove titernnosti,ze bych se radeji bacila....no je dobra...
ted zvazujeme,jestli jet na Kabaty,tak uvidim,treba budu mit chvili cas a ozvu se a doctu vas....protoze do nehtiku jsem svuj zavazek temer splnila-mam co nejvic vyhruntovano,vcera jsem jeste zvladla i ta okna - komplet,takze mi nevyslo jen usit kosicky...tak az si poradne zvyknu na nehtiky....
jinak ted doresim praci a zacnu se vrhat na vyzdobu aut....
tak zatim pa pa
18. čer 2007 v 16:34  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wailin
    Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
wailin
    Region Benešov
 Ahoj Pavly a Lindičko!
Pavly já jsem si včera svoje nehty ostříhala na doraz. Kvůli svatbě. Od 15 nosím svoje nehty dost dlouhé, mám hodně tvrdé a pevné, dělám s nimi vše a jen vyjímečně se mi zlomí. Všichni si myslí, že mám umělé, od těch 15 mám vždycky výrazný lak a dlouhé nehty. Tak si ani teď na svatbu umělé dávat nebudu, včera jsem je ostříhala a oni mi za tu dobu do svatby akorát dorostou na správnou délku. Takže do svatby budu mít zase svoje tradiční drápkyemoticon Já mám opačnej problém. Jsem zvyklá na dlouhé a s krátkýma nemůžu nic vzít, přijde mi že mám kratší prstyemoticon
Lindi, 24 nejsi tak moc mladá! Je to akorát, v poho. Někdo to má v hlavě srovnané a ví co chce - a hlavně s kým to chce - už ve 20 letech, někdo až ve 30 emoticon) Já jsem ještě před 3 lety říkala - svatba-NIKDY! Dítě, až po 30 a chci být svobodná matka, aby dítě nevědělo kdo je jeho otec, že dítě bude jen moje. Že chlapa doma nesnesu a nepotřebuju! (Rozešla jsem se s přítelem po 5 lettém vztahu a stala se ze mě zarytá feministka). Jenže pak jsem potkala Miláčka a všechno je jinakemoticon Na svatbu se těším, miminko chceme a nejradši bysme byli pořád spolu. A naši jsou rádi, protože si mysleli, že se se svým pohledem na svět nikdy nevdám.
18. čer 2007 v 17:01  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
 Ahojda, tak jsme dnes objednali kytky-pro me, svedkyni, 2krat pro mamky, na prstynky, korsaz pro zenicha a na auto. Jeste objedname neco na vyzdobu svatebniho stolu, ale to v jinem kvetinarstvi a az pristi tyden, az si poradne vyzkousime dekoraci v te restauraci, jak to vse bude vypadat a jestli ty kytky budou jeste potreba...v patek mame schuzku, dnes jsme ji zrusili, protoze jsme jeste nemeli prave tu dekoraci, ale nakonec dobirka prisla a vypada to bezvadne emoticon emoticon
O vikendu jedu s mamkou do Podebrad na wellness vikend, tak uz se strasne tesim...po prijezdu se objednam na nehtiky, taky nechci moc dlouhy, hlavne i kvuli nasledne praci emoticon
Zitra nas ceka Praha...
Proste krome tech kytek na stoly a nejake bizuterie pro me a kravaty pro zenicha mame asi vse!!! emoticon emoticon
Jooo, jeste bych zapomnela, jeste musim koupit nejake to pradelko na svatebni noc emoticon emoticon emoticon
18. čer 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky,tak ja tu vyjimecne jsem,je tu nekdo????
jsem o vikendu tak uklizela,ze jsem dneska mrtva a za chvili se odplazim spat, zitra jsem zase do 4 v praci.... emoticon
18. čer 2007 ve 20:31  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
 ahoj,já jsem tu taky,ale trochu pozdě,nemůžu po odpolední usnout,jsem sama doma emoticon miláček mi odjel do zítřka do Plzně emoticon
18. čer 2007 ve 23:08  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
 dobré ráno nevěsty a mladé paní emoticon dnes nemám co dělat,tak než půjdu do práce,tak se budu flákat emoticon možná půjdu nakoupit emoticon jinak ve čtvrtek jdu na zkoušku účesu,kolik to tak stojí ta zkouška???? emoticon Slyšela jsem,že se to taky platí,ale nemám ponětí kolik 300,- 400,- .... emoticon
19. čer 2007 v 08:29  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
  • Svatba byla 21. července 2007
    Na radnici v Králíkách, Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
 Ahoj Many.... zavidim zkousku ucesu. Ja jdu az 4.7. a mam jen jeden pokus... tak snad to vyjde. Taky nevim kolik se plati..... tak snad nam to nektera z holek rekne emoticon
19. čer 2007 v 08:30  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
 ahoj satyyy taky jdu jenom jednou emoticon a mám strach jaký si vyberu účes,ale snad mi dobře poradí emoticon škoda,že se neumím učesat sama jako Lucka emoticon ta to umí a pěkně emoticon a největší strach mám z toho,aby ten účes pak držel celý den
19. čer 2007 v 08:43  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 No, ja v ucesu taky porad nemam jasno a verim, ze mi poradi kadernice... jen se bojim, aby to nebyla takova ta, co rekne, tak co si prejete... to prece musite vedet sama, co chcete mit na hlave...... ja totiz nevim nic..... emoticon
Dneska jdeme koupit milackovi boty..... a budu chodit po meste do te doby, nez je sezenu. Nevim, jestli bych ho na nakupy vytahla jeste nekdy jindy emoticon
19. čer 2007 v 08:45  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
 tak ať je koupíte emoticon ten můj má jedny,jsou mu ale jsou úzké,tak je zkoušíme natahovákama roztahnout a jestli to nepůjde,tak budeme taky muset kupovat emoticon já v neděli pojedu konečně kupovat prádlo ať to mám z krku,furt to protahuju.
Jinak s tím účesem - to mám taky strach,že se zeptá a já nani budu čučet jak vyoraná myš emoticon ale ona má mít zkušenosti a sama by měla poradit emoticon doufám
19. čer 2007 v 08:51  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
 no,já se zatím loučím,jdu se nasnídat už mi kručí v břiše a pak skočím do města nakoupit a pak se tady ještě ukážu,tak zatím pa pa
19. čer 2007 v 08:53  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Jo pradlo... tak to taky jeste nemam.... potrebuju jen kalhotky... podprsenka se mi do satu uz nevejde... a porad resim, jestli puncochy ano nebo ne...... Milackovi jsem ale rekla, ze si zadne sexy kalhotky kupovat nebudu a vezmu si sve oblibene tmave modre se Snoopym emoticon
19. čer 2007 v 08:55  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
 ahojky, tak vás dočítám a jdu postupně odpovídat emoticon

Satyyy - ta "tvoje" rozhledna - to okolí je tam moc krásné emoticon ale jinak mě se nejvíc líbí kamenné rozhledny... emoticon ále máš můj obdiv, já na žádnou nevylezu, bojím se výšek, natož v šatech a podpadkách emoticon emoticon emoticon

ernko - já jsem objednaná na melír týden pžed svatbou emoticon tak že bychom i v tomto se neshodly emoticon emoticon emoticon

many - jé miminko emoticon emoticon emoticon tak to je super!!! Normálně závidím.... emoticon emoticon
19. čer 2007 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Ahoj Luci... kde jsi vcera byla?? Uz jsme se o tebe baly :o)))
A ktera ta rozhledna se otevirala????
19. čer 2007 v 09:24  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 satyyy, jedna se otevírala v sobotu a druhá v neděli, obě blízko Lanškrouna, ale na jména se mi neptej emoticon emoticon ale jestli tě to fakt zajímá, zjistím, není problém emoticon

jdu dočítat dál emoticon
19. čer 2007 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Tak to nezjistuj... u Lanskrouna stejne zadnou neznam..... emoticon
19. čer 2007 v 09:28  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 a tak jsem vás dočetla, jdu poupravit fotky toho účesu konečně a dám je do toho laba, tak momentík emoticon emoticon
19. čer 2007 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Luci... cekam na fotecky a tesim se :o)
19. čer 2007 v 09:57  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 mě to celý spadlo emoticon a leze mi net nějak pomalu... tak to tam dávám po fotce... emoticon
19. čer 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Uz jsem videla fotecky... jsi sikula... vubec nechapu, jak se clovek muze dokazat takhle ucesat...... ja to chci taky umeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeettttt emoticon
19. čer 2007 v 10:07  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 stačí chtít emoticon emoticon až na to, že se na těch fotkách tvářím jak debil... doufám, že na svatebních mi nebude tolik svítit sluníčko do očí emoticon

ještě přidávám fotky mašliček emoticon
19. čer 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš