Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, to je náhoda že 27. nebo úmysl??? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to náhoda :-) :-) jindy volno nemela,jsem rada, ze me vubec vzala 8-) ale je to fajn datum, ne? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, holkyyyyy 50!!!!!!!!!!!§ hlidam to s vama!!!! fakt nestiham vubec nic jsem uz z toho silena.... :-( zase letim,pa luci - diky moc za info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno nevěsty :-D já si dnes přivstala,nemohla jsem vůbec spát,blbý sny :-( zdálo se mi,že se moje sestra zbláznila,no síla ]-( jinak ať vám to všem dnes uteče a pěkný víkend :-D my máme dnes pivní slavnosti,tak se těším na černouška :-) doufám,že nějaký budou mít :-) pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Nevěsty! Já jsem se včera nestihla v práci ani připíchnout na net, tak jsem Vás teď u kafe dočetla. Jsem ráda Luci, že jsme Ti s Eren chyběly :-) Ale Erenka už tady nebyla 2 dny, nemá s Miláčkem předsvatební líbánky? :-)) Luci mě Tě je fakt líto s tím učením. Na druhou stranu Tě obdivuju. Donutit se učit, to bylo pro mě vždycjy to nejhorší! :-(( V pondělí Ti budeme držet PALEČKY! Martinko z MIA design mi bižu přišla až tak za 3 týdny. Objednala jsem to přes net (už někdy v březnu), napsali mi e-mail, že nemají na skladě, že to musí jít nejdříve do výrobny, a že mi to do 3 týdnů přijde. A přišlo. Ta čelenka je nádherná. I kadeřnice mi říkala, že tak krásnou ještě neviděla. Alespoň ta čelenka bude hezká, když už nevěsta nebude nic moc:-( Many, mě se zase na dnešek zdálo, že Miláček flirtoval s nějakou rezavou pipinou, domlouval si s ní rande. Vzbudila jsem se hrůzou a on spal vedle mě a držel mě za ruku:-) No, tak to byl naštěstí jen sen - hnusnej!:-(
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky nevěsty!!!!! :-) omlouvám se,ale včera jsem měla volno a nedostala se vůbec doma k netu! a dneska nějak nestíhám a nechápu....byli jsme na neplánované akci u kamaráda na chalupě a blbli do půl 2 do rána ve vyhřívaném bazénku s cuba libre v rukou!!! noooo vypadám opravdu zajímavě a doufám,že do 16hod neusnu! Božínku...kdy dostaneme rozum...když mě se nechtělo spinkat nooo :-D jsem moc ráda,že jste na mě myslely!!!! Včera jsem sice měla volno...ale od rána jsem byla s kamarádkou u kadeřnice...pak jela do salonu půjčit čelenku a závoj a vyzkoušet šatičky s botkama a novou podprsenkou...pak zas ke kadeřnici,aby nabarvila mě a zkusila účes...ale bohužel už jsem nic nestíhala...takže účes jsme jen zkoušeli zepředu,abychom viděli kam zasadit tu korunku ...a vzadu prostě spíš výš uděláme drdol...pošlu vám pak do IP fotku toho drdolu,co budu mít...mám i pár fotek...ale nic moc na tom není vidět..snad jen nová barvička ...ale na barvu půjdu ještě týden před svatbou ...jestli zbyde ještě chvilička,tak zaběhnu za kadeřnicí ještě jednou a zkusíme účes kompletně i s lakem a gelem a tak ... ;-) trošku mě mrzí,že jsme to nezvládli..ale měli jsme zpoždění a pak už jsem musela letět za přítelem a do Prahy za tetičkou z Deutschlandu ...přijela na výlet a chtěla nás vidět a taky dostat oznámko x-) joo a mám fotky těch šatiček s tou lila stuhou...je to fakt krásný...ale ve skutečnosti to prostě vypadá líp než na těch fotkách. Ten salon je moc maličkatý a fotky jsou tam dost tmavý nooo... :-| Joooo a ty jmenovky stále ještě nemám...a ještě domluvit schůzku s kapelou...a volal nám kameraman,a´t si přijdeme upřesnit,jakou chceme hudbu a přesně i fotky (jestli i černobílé a nebo jen barevné atd.) Jooooo a ráno v salonu ještě naše oznámení neměli...a když jsem tam přiletěla vrátit čelenku a závojík...tak už tam na mě čekali!!!!JSouu nádherný!!! :-D konečně!!! Luciii držím palce s učením... a vám všem,a't máte krásný víkend! a ať perfektně klapou přípravy na svatbičky!! promeškala jsem včera naše kulatiny...to mě mrzí!!! Ale myslím na vás!!!! o víkendu stáhnu fotky a rozešlu mailem 8-) jůůů snad se sem ještě odpoledne dostanu...kdyby ne,tak jsem usla v kanclu a v pondělí se zas ozvu :-D :-D :-D ale ten bazéééén....ci takyyyyyy.....božínku!!! můj sen!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Erenko!!!! :-D :-D :-D To jsme rády, že jsi zase tady. Já myslím, že i když jsi nezvládla celý účes, tak jsi toho i tak zvádla dost! A těším se na Tvoje fotečky! No Eren, skoro mladá paní a takhle vyvádí? :-)) -Hele občas to chce! Znám ty kalby, když se to povede, tak to nebere konce, viď? Já jsem letos v zimě pařila celou noc, pila jsem pak už všechno co teklo, spala jsem hodinu a do práce jsem přišla vyřízená! Dopoledne jsem měla obchodní jednání, seděla jsem s těma klientama u kulatýho stolu, tvářila jsem se důležitě, ALE odbíhala jsem od toho jednání na wc zvracet!!! Nekecám, byla to hrůza, ostuda, děs, takže mám s Tebou soucit. Druhý den v práci se to nedá přežít:-(( Teď plánuejeme akci na chalupě s nějakýma kámošema, takže bude taky veselo :-) Už máte oznámko? A pošleš mi ho na mail? Prosím, jsem zvědavá!!! :-)) Tak holky mějte se krásně, krásný víkend Vám přeju, já jedu ještě něco vyřídit, zastavím se doma pro naší pejskovou a odjíždíme na víkend - jeden den k našim a druhý den k Miláčkovým rodičům. Mějte se krásně a Eren - vydrž to tam :-)) Papa
Odpovědět
Holky, mě to dneska děsně nebaví v práci!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
wailin: tak to je síííílaaaa!!! tak to jsi mě v tom kalení předčila :-D :-D já naštěstí neblinkala! mě taky ne...už mi není špatně...ale sotva držím víčka !!! Já ale kalila se skoromanžílkem!!!! přeciš ne sama ...ale jsme furt prostě stejný blázni....tohle nás asi nepustí, jak můžeme vypustit od všech starostí,tak jsme k nezastavení...ale to asi každý v tom dnešním bláznivém světe 8-) kat: mě taky neee!!! mě už ale dlouho...jsem tu 7 let!!! pomoooc... Jo zkusím vyfotit i oznámení..ale nevím,jestli se mi to podaří... je to takový do stříbrna i písmo atak...no zkusím to...ale dnes raději ne...dnes tak zvládnu doma spršku a zapadnout do pelíšku :-D tak přeji taky krásný víkend vám všem!!!!! :-D :-D :-D POzor na sluníčko a budoucí nevěsty na opálená ramínka...já už je mám..takže budu muset doopalovat na zahradě ukrytě nahoooře bez...aby to nebylo v tom korzetu e-a-ný :-. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zdravim vas v tom parnem dni...doufam, ze si uzivate slunicka 8-) :-D Eren-diky moc za fotky ucesu na modelce, ale pokud muzes, tak posli i fotku, jak to vypada na tobe :-) a samozrejme fotecku satu s tou stuhou Wailin-s tou celenkou, zadny mail, ze by to nemeli na sklade mi neprisel, tak doufam , ze to treba prijde driv nez tobe, no... Jinak jsem zacala delat ty jmenovky, ale stale je to ve stadiu zrodu, hlavne co se vzhledu tyka A holky katastrofa, vcera jsme obesli vsechny obchody v Hradci kvuli tomu obleku a fakt nic, skoromanza ve vsem vypada jak v tobusu, musi mit prodlouzenou delku, protoze ma dlouhy ruce, ale tak je to zaroven delsi cely, ma siroky ramena, tak mu to pne, ale jinak to na nem vlaje, ani u toho Blazka zatim nic, neco mu ted objednaji z Prahy, tak uvidime, kdyztak zajedeme jeste do Pardubic ci do Prahy... Jo a snad v pondeli budeme mit vytisknute to nase oznamko, uz to chci mit z krku, skorosvagrik na tom dela uz 1,5mesice a jelikoz neni v CR a komunikace je jen pres mail, na ktery se dostane jednou za par dni, tak je to slozity...ale dnes poslal konacnou variantu Pacek shledacek a nespalte se :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda v tubusu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) tak jsem si sem zakázala vlézt, protože v pátek a v sobotu jsem učení noc moc nedala (byli jsme na víkendové grilovačce x-) |-| ) a stejně mi to nedalo... tak jsme si vás aspoň dočetla.. wailin, díky moc za držení, budu to potřebovat... mám nervy v kýblu a dutou hlavu... chjoooooooooo ;-( ;-( :-( tak papa... snad zítra zvládnu sem zaskočit a napsat výsledek, ať už bude jakýkoli... |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci, hoooodne stesti! a dej zitra vedet :-) Mam hotove jmenovky, nakonec jsem se s tim tak nepiplala a zvolila jednodussi variantu 8-) Take mam nadepsane obalky na rozdani oznamek, zitra to jde do tisku :-) snad to bude hotove na pockani
Odpovědět
Profilova fotka
jé, tak to už se těším, až je vyfotíš x-) :-) ;-) já už se tak těším, až od úterý budu moct myslet jen a jen na svatbu............... x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak jsem tu na skok,ale ani nevim,co psat,..... nemam cas to docitat...... tak jen asi trochu zprav -mam fotografku-zmena - v sobotu jsme se sesly,jsem nadsena,snad nebudu zklamana.... -tento tyden snad uz konecne budou oznameni -zitra jsme meli jet podivat se na prstynek pro milacka,ale asi to nevyjde,takze utery nebo streda -konecne se v praci blizi finis,tak snad uz bude vic casu..... -zatim navic delam generalni uklid-dneska jsem dodelala kuchyn....takze jeste tyden a pak uz to bude horsi-budu mit nehtiky-konecne....a jeste urcite teda chci stihnout okna -no a vic me ted proste nenapada..... tak vas alespon vsechny moc zdravim
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, zdravím Vás po víkendu! (Posílám pozdrav také Luci, která je touhle dobou někde u zkoušky:-( ) Oznamuji, že tento víkend jsme s Miláčkem dokončili veškeré přípravy na svatbu, takže MÁME VŠE, pro nás může být 27.7.2007 :-) Byli jsme na schůzce u fotografa, fotky má super, bude nás fotit, přijede už ráno k nevěstě:-) Taky jsme měli spicha s pánem z restaurace, takže jsme doladili meníčko a výzdobu sálu (u stropu bude viset 200 balónků:-)) ), takže teď to máme konečně kompletní. Uffff. Už budeme jen ladit detaily. No a taky jsem se konečně dokopala dát si sem fotku, je ze soboty, úplně čerstvá:-) Jo a vyfotila jsem naše jmenovky, takže jestli chcete, pošlu fotku na mail.
Odpovědět
Lucinko, moc na Tebe myslím!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... taky vas zdravim.... a preju Lucince hodne stesti u zkousky. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... zase vas po case zdravim, teda ty, ktere me znaji..... ;-) Porad budujeme bytecek. Uz mame nove obklady v kuchyni... krasne zelene.... o vikendu nas ceka malovani a potom nam uz snad konecne privezou kuchyn. Moc se na ni tesim, protoze vareni v kotliku na zemi v obyvaku me uz moc nebavi. Docela me prekvapilo, ze se pri tech budovatelskych akcich doma s milackem ve vsem shodneme a neni ani moc rozbroju.... a jeste nam to spolecne jde od ruky x-) Uz se ale tesim, az bude vsechno za nami a bude moc planovat tu svatbu, kterou jsme prozatim odlozili... Tak se mejte krasne.. zase se casem ozvu.... treba az budu mit vyfocenou kuchyn.... 8-) Tak pa, a Lucikkovi drzim pesticky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucííííku držíme všechny pěstičky!!!! myslíme na tebe!!! určitě to zmákneš na výbornou !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a všechny vás zdravím!!!! máme nádherné počasí a svatba se čím dál rychleji blíží!!! bohužel jsem se o víkendu vůbec nedostala k PC, takže jsem ani nestáhla fotky šatiček s lila stuhou ani ten poloúčes...bohužel nebyl čas na celý..takže jsme jen tak narychlo vyzkoušeli,jak by mi slušeli vlasy zepředu a nic víc...ale za 14 půjdu ke kadeřnici znovu a to už snad zmákneme celý účes...sákriš...sice jí věřím,ale přeci jen by bylo lepší mít jasno,jak to bude vypadat a držet že ;-) Jinak se nám na svatbu vetřela i tetka z Německa,takže ještě další 3 lid...božínku!!! Snad to všechno zvládneme poplatit... A večer se jdeme podívat na domeček,tak držte palce,ať vypadá tak dobře jako na fotkách...bojííím... snad už to klapne... a mohli bychom se po svatbě stěhovat!!! Tedy doufám,že ne místo svatební cesty :-| Wailin: fotečka je supeer! A jmenovky se ti velice povedli! ;-) my musíme ještě na schůzku s kameramanem a fotografkou a doladit s nima detaily a dát rozpis co kdy kde a v kolik ...a hlavně se sejít s kapelou ...a jinak už máme taky vše! jo a vlastně ty jmenovky :-D Joo a v sobotu jsme koupili supeer kamínky na stůl...jsou samozřejmě lila a bílé a mění barvičky ...jsou takové duhové jako moje šaty a přítele košile 8-) mám z nich fakt radost... Tak vám přeji krásný den a snad se ještě odpoledne ukážu! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zda se,ze pri pondelku a jeste v tak parnem pocasi se sem zadne z vas nechce... :-( a copak asi Lucinka? uz ma po zkousce????? snad sem aspon vecer pisne,jak dopadla...jestli tedy nebude nekde slavit do rana :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Eren... ja tu jsem, jen mam moc prace v praci, tak se jen nakukuju, jestli nekdo neco nepise :o))) Ja o vikendu chytala bronz... musela jsem spravne uvazat snurky, abych byla opalena spravne do satu a nemela nechtene bile prouzky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, já jsem tady taky s Vámi, ale pracuju do toho. Satyyy, já jsem si tam ty proužky opálila přesně blbě! Mám co dělat, abych se opálila celá a bílý proužky se ztratily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, moc opet zdravim, cely den resim to oznamko, je to hrozny, byla jsem v te tiskarne uz trikrat a ted mi rekli, ze mam prijit v 17h, pry nestihaji :-| Wailin-tak mi nakonec taky prisel mail, ze zbozi neni na sklade a prijde az 6.cervence, takze smula, doufam, ze tu zkousku zvledneme i bez zkousky nebo si pujcim ze salonu nejakou jinou a podobnou a s ni to zkusime Jo a krasna fotecka..... Luci-myslime na tebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda zvladnemezkousku bez CELENKY, uz nejak blbnu :-. :-D :-D
Odpovědět
Lucinko, kde jsi?? Jsem děsně zvědavá a hrozně na Tebe myslím!! 8-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: ahojky ...tak to jo...ja uz te prace mam docela mene...ale jsem nejaka nervozni z dnesni prohlidky domecku! ajajaj... holky ...ja mam taky problem s tema raminkamaa...zezadu jsem to uz doopalila ...ale zepredu trosku vidim svetlejsi obrys po plavkach stale... tak v nejhorsim snad nejaky samoopalovak nebo make-up ;-) v nedeli jsme byli s pritelem kouske za vsi na kolech se psem..aby se taky osvezil chuderka pesanek v tom vedru..a musela jsem takticky zavazat raminky od satu nad lopatky ...a ty chlapy jsou bez problemu...snad jen kdyby se jim opalily slunecni bryle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Martí: tu zkoušku účesu určitě zvládneš i bez korunky...nebo s vypůjčenou ze salonu.... já tedy budu asi už v salonu za blázna, až tam za 14 dní přijdu,že chci zase půjčit čelenku ...páč ve čtvrtek jsme ten účes prostě nestihly celý ach joooo ...
Odpovědět
Holkyyy, musíte nosit nějaké korzetk teď ven:-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?