Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidávám k 3.7.2010. Tak koukám, že už řešíte auta...já na to ještě ani nepomyslela... mám za výhru, že už jsem si koupila šaty a zamluvila fotografku :-N Z toho všeho ostatního mi jde hlava kolem...
Odpovědět
Profilova fotka
taky chci mít nazdobené všechny auti ;-) no a v čem pojedu...to je ve hvězdách :-D Chtěla jsem třebas něco jako WV Tuareg bo tak (kamarád si bude kupovat něco takového, tak by to mohlo klapnout)...případně mi přítel domluvil Humra :-D ( to spíš pro něj ) nebo kočár tažený bílejma koňma :-D (ale co když bude pršet že) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek:vítej mezi náma...ty šaty jsou mooc pěkné..sluší ti to...a jak máš vymyšlené vlasy??
Odpovědět
Profilova fotka
co se týká aut tak já budu mět VOLVO známý ho vlastní..uplně to poslední ve zlavé barvě...
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Vítej :-) šatečky jsou moc krásné :-) nikaa666:Kočár s konma bych taky brala :-) A nestraš že bude pršet , to nesmí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pravda....raděj nebudem sejčkovat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za chválu na šatky :-) renulem: No vlasy bych chtěla rozpuštěné, nějaké vlnky... do nich jen čelenku a závoj, který mám objednaný k těm šatům. Noo, tak mě poveze nejspíš Mercedes Vito nebo ML, takže se tam v pohodě nasoukám i v šatech :-D a přítel pojede našim BMW... Ale máme kamaráda, co má limuzínu, tak ji snad do července neprodá a povezeme se v ní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a co doplnky??já pujdu asi do perliček... dneska jsem byla v jednom salonu a koukala po šatech..Soterky tam neměla takže jsem ani neskoušela...
Odpovědět
Profilova fotka
já mám vybranou čelenku z perliček a kamínků a chci k ní ještě sehnat náušnice. Na krk už asi nic, k těm mým šatům by to asi bylo už moc. Jenom nevím, kde je sehnat....
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek:holky a jak budete řešit židle??máte potahy??nebo budete dávat jen nějaké mašle???a pro všechny nebo jen pro hlavní čelo???
Odpovědět
Profilova fotka
já chci na krk štrasový obojek a k tomu nějaké delší naušnice :-) a se židlema to bude těžší, budou tam takové nízké hranaté a na ty se nějak nehodí potahy ( chtěla jsem je na všechny židle ) takže nakonec asi zůstanem jen u mašlí...ještě to musím omrknout až tam pujdem a něco vymyslet...
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: Tak doplnky jsem ještě moc neřešila protože nevim jaké budou šatečky a když jsem si je zkoušela tak jem měla pokaždé jinej doplněk, takže to se ještě rozhodnu až budou šatečky, ale určo chci nějaké kamínky. renulem: Mě budou potahovat židle přímo v te restauraci dělaj to tak na každou svatbu , takže tim jsem v klidu :-) ale jinak jsem chtěla koupit vliselin a udělat mašle.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
berennika: tak to máš dobré s těma potahama...hned o starost míň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: Tak to je super ty potahy, tiše závidím! :-)) Nám paní provozní z hotelu řekla, že je mají v plánu pořídit až další rok a že neví, jestli to stihnou do naší svatby...takže počítám, že dáme na každou židli mašli z organzy nebo viselinu.
Odpovědět
Profilova fotka
No oni to jsou totiž známí v te hospodě a já za nima byla co mam vše nakoupit a oni mi dali vybrat a pravě když jsem chtěla objednat něco na ty židle tak mi řekli že to maj jako erární na každou svatbu , takže to byla super zpráva :-) Já ty potahy našla někde v nějakem obchodě na netu a stal jeden asi 50kč ale nevim jak je to s velikosti
Odpovědět
Profilova fotka
No právě ta velikost je dost ošemetná, v tom našem hotelu mají židle s hodně vysokým čelem, takže pokud nestihnou koupit ty nové židle a na ně potahy, tak musíme uvázat jenom ty mašle. No, třeba nás paní provozní potěší a udělá nám krásný dárek ke svatbě :-) A jak dlouho dopředu budete řešit kytky??? Já mám představu až tak červen...není to pozdě?
Odpovědět
Profilova fotka
Já vubec ještě nevím kde si j nechám udělat :-( ani jako přesně jediné co vím , že chci s ružičkama bílejma a ružovejma a že chci převislou a zakombinovat do toho peří. tak uvidím jak se stim v květinářství poperou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika:tak to já pravej opak...kaly asi tak 15 kusů stažené stuhou..tod vše...
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych chtěla převyslou v kombinaci bílé kaly a tyrkysové hortenzie a asi se pujdu po novým roce zeptat do květinářství...jak moc dopředu musím přijít...protože o tom taky nemám ani páru :-D abych něco neprošvihla. Mám strach, že když dorazím pozdě, tak už budou vytížení....
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa:taky to tak asi budu řešit..po novém roce tam skáknu se jen zeptat..
Odpovědět
Profilova fotka
a to jsem ještě zvědavá kolik to všechno bude stát :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nikčo tak my jsme to vyřešili jednoduše...kvítečko budu mět jenom já a ženich na saku...takže já asi těch 15 kalý a jednu pro mojého..tak max 2000 typuju...Ty budeš mít kvítko i pro maminky a družičky??nebo jen taky tak??
Odpovědět
Profilova fotka
pro mamky, svědkyni,korsáž, babičce na hrob a na auto :-) a to jsem ještě chtěla házecí kytí...ale to se ještě uvidí :-) A ty budeš dělat kytky maminkám sama?
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa:my jsme se dohodli že maminky kytky mít nebudou..když jsme se na to ptaly tak se s tím nebudou tahat prej ji nechcou...co se týká svědků tak budou 2 chlapy...korsáž??to je coo??na auto bude mět jen organzu...budeme jen kousek přejíždět tak to nebudeme mooc hrotit je to jen auto...
Odpovědět
Profilova fotka
nikčo ptala jsem se v různých salonech na ty Soterky a nikde je nemají...budu muset do toho rousínova..asi...
Odpovědět
Profilova fotka
Reni: korsáž je pro ženicha do klopy ;-) s těma šatkama...v Rousínově je maj na stránkách, tak by je měli mít a je tam moc příjemná paní...jestli je chceš...rozhodně bych tam jela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak holky přemýšlím, že si asi koupím závoj a nebudu si ho pujčovat...co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa:tak jo dám na tebe pojedu tam... :-) závoj??já si ho taky koupím a nechám si ho na památku... :-) šatky vrátím a budou už jen ve vupomínkách a pak na fotkách ale závoj prostě bude můůj...
Odpovědět
Profilova fotka
a budeš ho kupovat po netu bo v nějakým slaonu?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ke kytkám - chcem i pro maminky i pro svědkyni nějaké malé stejné a pak chci jednu házecí ještě a na stoli se to misí nějak vymyslet . Závoj nevím jestli budu mít, ale chtěla bych ho a asi bych si ho koupila aby zustal na památku s korunkou :-) ale ještě uvidím podle šatečku protože k některejm se zavoj nehodí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?