Opavské nevěsty 2011, plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky zdravím všechny co se budou vdávat v roce 2011,podělte se o vaše skušenosti a pochlubte se co už máte zařizeno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lindux není zač, my tam odjakživa chodíme pro kytky k narozeninám a podobně a vždycky jsme byli nadšení z jejich práce, kamarádka se pak vdávala v dubnu a měla také vše od nich a taky byla úplně nadšená, takže Slunečnice je fakt jistota ;-) x-) to co píšeš, to nebude stát moc, já tím že jsem měla růže ve velkém množství a ještě v dané barvě na objednávku tak se mi to nasbíralo ale byla jsem opravdu spokojená x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáte někdo náhodou dobré zkušenosti nebo neznáte nějaké dobré hudebníky na svatbu? Aby měli široký repertoár od lidovek -polka, valčík až po Kabáty? A nějak rozumě cenově? děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
@finezuza Klasika co asi každý na opavsku zná jsou Leon a Hanka, hrají i na plesech a všude a tam je to fakt od lidovek až po Rammstein a Kabáty, my jsme je měli a spokojenost maximální :-D ;-) já jsem u nich léta pracovala v Restauraci u Leona takže moje volba byla jasná ;-) ...mají i program, různé soutěže a scénky, je to sranda, ale záleží jestli to tam chcete nebo ne, vše je o domluvě ;-)
Odpovědět
@kajsav super, tak sa tam pôjdem informovať, chcela by som biele frézie, s tými by v lete snáď nemal byť problém. :-)
Odpovědět
@anka6 taky máme tento termín :)
Odpovědět
Ahojky, napadlo mi, či nemáte náhodou niekto tip na chatu v okolí Opavy s väčšou záhradou, ktorú by sme si mohli prenajať na našu svadobnú grilovaciu oslavu? Zatiaľ nám padlo všetko, na čo sme došli, a začíname byť z toho nešťastní, veľmi by ste nám pomohli.... ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@komarov my jsme s paní Liskovou byli spokojeni a slyšela jsem ji jak se zaměstnanci zámečku jednala a bavila se s nimi úplně normálně. Není majitelka zámečku a nikdy nám to ani netvrdila. Majitelem je pan Heinz a p. Lisková je provozní. Když jsme domlouvali naší svatbu, mluvili jsme s oběma (každým zvlášť). A pokud byla na některého zaměstnance rozčílená, tak nejspíš měla i nějaký důvod. Každá nevěsta chce mít svou svatbu dokonalou a samozřejmě pak své zkušenosti předává dál, což je pro ně nejlepší reklama. Takže celkem chápu, jestli tam někdo ze zaměstnanců udělal nějakou "botu" a novomanželé byli nespokojení, že si to s tím zaměstnancem "vyřídila". Pokud tedy neznáš okolnosti toho incidentu, tak bych tady určitě takové "recenze" nepsala...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pořád nemám kosmetičku nejaky typ dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@mmia1 a co studio Beauty na Rybářské? A nebo mě ještě napadá Violka a Desire. ;-)
Odpovědět
@mmia1 mňa líčila Martina Vrábelová z Kadeřnictví Pink na Olomoucké ;-) @kajsav díki moc za typ na květinářství Slunečnice!! Bola som strááášne moc spokojná a moja kytička sa všetkým páčila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mate některé zkušenosti s kosmetičkou Hanou Kuncovou dekuji
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@komarov Nešťastné manželství??? Co to je za blbost, manželství budeš mít takové, jaké si to uděláš a rozhodně s tím nic nebude mít paní Lisková, navíc třeba my jsme s jejím jednáním spokojeni
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?