Opavské nevěsty 2011, plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky zdravím všechny co se budou vdávat v roce 2011,podělte se o vaše skušenosti a pochlubte se co už máte zařizeno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenci28 Pan Wojtyla natáčel svatbu kamarádky.Je to sice dva roky zpátky,ale byli s ním spokojeni.Video jsem viděla a je to klasika.Cenově byli mile překvapení.
Odpovědět
Profilova fotka
@lennik4 tak vy už jste byli v Loděnici na ochutnávky? Říkáš,že svíčková byla chuťově dobrá?My ji právě chceme na hlavní jídlo,ale mám strach,aby chutnala.Přece jenom každý jí dělá jinak. Na zámečku budete mít obřad i hostinu? My se chystáme na schůzku s paní Lískovou koncem února,tak se docela těším.
Odpovědět
@dydlisek diky za info :-)
Odpovědět
@dydlisek : Byla, mamča dělá úplně stejnou..masíčko i omáčka byly luxusní..Vaří to tam nějaká starší paní,t akže jako od babičky. Budeme tam mít obojí. Paní Lísková je neuvěřitelná, však uvidíš, aspoň kousek te její energie bych někdy chtěla mít:)je tam na pravém místě. Dokonce jsme tam byli v termínu kdy tam byl ples a bylo to moc krásně nazdobeno.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se mám na co těšit.Už jenom po telefonu zněla jako hodně energická a skvělá ženská.Vy už máte vybráno,co na oběd?A budou vám dělat i rauty nebo plánujete večeři?
Odpovědět
Profilova fotka
Asi budeme muset taky zajet na nějakou ochutnávku hlavního jídla. Já původně chtěla nějakou minutku, ale jestli je ta svíčková taková lahoda tak to ještě zvážím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vaří tam opravdu výborně, my jsme ani žádnou ochutnávku neměli, prostě jsme jim věřili a spokojenost maximální x-) @lenci28 Pan Wojtyla je sympatický chlapík a ceny má opravdu nízké, má i své stránky. Záleží jaký styl se Vám líbí, tohle je opravdu "klasické" svatební video, cena myslím úměrná výsledku ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ráda,že máme samé pozitivní ohlasy na tamnější kuchyni. :-) Právě ze svíčkové jsem měla strach,protože každý ji dělá úplně jinak a hlavně každý má jiné chutě. Kajsav,vy jste měli rauty,že jo?Měli jste i salámové a sýrové mísy?Nás všichni od toho odrazují,že to v teple rychle osychá a kazí se.Zase si bez těchto mís nedovedu raut představit.Vždyť každý má rád salám a sýr.
Odpovědět
Profilova fotka
@dydlisek My jsme nechtěli nic klasicky tučného jako svíčkovou nebe vepřo knedlo ikdyž to miluju :-D ale měli jsme nějaký vepřový plátek zapečený už nevím s čím, byla tam smetanová omáčka a americké brambory, byla to hodně velká porce (dvě masa) a výborné ;-) jj měli jsme i mísy, to je podle mě klasika, ne každý je na nějaké cpaní masem a podobně, tak si třeba radši dá salám, sýr a pečivo...navíc vše co zbylo se dojídalo druhý den, takže se nic nevyhodilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na naší svatbě bude věkový průměr cca 56 let :-) ,takže je to všechno stará škola.A když jsme se skoro všech ptali,co by si dali,tak jednohlasně řekli,že svíčkovou :-) :-) Takže u nás je to jisté.Jenom mám strach z těch obložených mís,aby opravdu neoschly.Jak to potom bude vypadat.
Odpovědět
zdravím holky, nemá někdo zkušenost se zámkem v Šilheřovicích? A dále scháníme nějakou hudbu, ale chceme víc jak 4 hudebníky - nevíte o někom šikovném - jinak bude asi DJ ;-) .
Odpovědět
My jsme tu ochutnávku zvolili proto, že na zámeček je sice velký ohlas, ale na tamější restauraci bohužel, rozhodovali jsme se mezi Albertovcem a tímto a tam je kuchyň luxusní(minutky), ale třeba svíčková nic moc..ale vyhrál zámeček, protože tam nechtějí uzavřít celou restauraci, za vše extra příplatek a je to "jen"dle mně restaurace...sice obřad venku u jezírka byl lákadlem:). Rozhodli jsme se definitivně krásným gastronomickým zážitkem na zámečku:). Večer si necháme připravit raut teplý i něco studeného-salám, sýr, těstoviny a asi nakoupím několik kg melounů a sezónního ovoce na ďobání.
Odpovědět
Článek se načítá
@joli09 Velkým nebo loveckým? Velký patří hotelu Brioni co sídlí na Stodolní a nějak jsme se s nima nemohli dohodnout, už vubec na prohlídce prostor...nezvedali telefony, e.maily...Asi nemají zájem. A lovecký je fajn, ale max.30 lidí je to malinké, na 2 patra.stačí tam zajet a hned se domluvit.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@lennik4 máme to na velkém - tak jsem zvědavá kolik za to budou chtít. Na loveckém jsem byla na svatbě od kamarádky bylo super, ale je to tam malinké. Asi si budu muset zařídit nějakou exkurzi ;-) na velkém zámku
Odpovědět
@joli09 my máme taky na zámku v šilheřovicích, ceny mají na webovkách. Jen uvažujeme jestli venku nebo vevnitř. A s panem Pešlem se dá celkem domluvit, ale chce ho to uhánět hlavně telefonem. Teď jim tam zateklo přes střechu, takže pořád opravujou a on je dost rozlítaný
Odpovědět
Profilova fotka
@akinom111 zámek v Hradci nad Moravicí
Odpovědět
Tak my jsme pokročili- máme hudbu na odpoledne/večer a vybrala jsem si šaty, nakonec V Shoppinu v Ostravě.
Odpovědět
Ahojky, my máme termín 11.6.2011, obřad v Ostravě, hostina v Pusté Polomi. Chtěla jsem se zeptat, kde se plánujete po obřadu jet fotit? napadl mě park v Kyjovicích, ale pak jsem si vzpoměla na nádherné okolí zámku v Raduni..co myslíte?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@amfibola Zamek Radun a jeho okoli je na foceni super..urcite se vyplati tam vyjet ;-)
Odpovědět
Děkuji :-) já tam byla asi před 10lety, už si nevzpomínám na detaily, ale utkvělo mi to docela v paměti;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky dámy, pokud některá ještě sháníte fotografa a kameru, tak jsme četla na FB, že se uvolnil termín 23.7.2011 naší skvělé dvojici Eva Palkovičová a Leoš Brabec, tak to třeba někomu pomůže ;-) x-)
Odpovědět
Asi mi z těch šatů hrábne....a to jsme si myslela, že mám vybráno:) Zase jsem vpadla někam jinam...a váhám. Kdyby jste měli chuť mrkněte mi do alba a můžete přemýšlet se mnou:)
Odpovědět
ahoj holky, vedeli by ste mi poradiť nejaké šikovné kvetinárstvo v Opave? Predstavujem si to tak, že donesiem obrázok, a spravia mi podľa neho kytičku... ;-)
Odpovědět
@amfibola my budeme mať priamo v Raduni wedding, takže fotenie určo prebehne tam ;-) je to tam nádherné!!
Odpovědět
Profilova fotka
@lindux Rozhodně doporučuji květinářství Slunečnice v Opavě na Lazebnické ulici ;-) já jsem si tam nechávala dělat úplně vše, dámy jsou tam moc šikovné, já jsem měla také fotky, ale výsledek byl ještě hezčí než jsem čekala ;-) můžeš se na ně 100% spolehnout, výsledek je vždy bomba ;-)
Odpovědět
@kajsav :-) :-) ďakujem pekne, a aké majú asi ceny? Nemám veľmi predstavu ako sa pohybujú také kytičky.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lindux ceny si myslím že mají normální ;-) nevím kolik přesně stála která kytička, ale já jsem platila 5.000 a v ceně byla moje svatební kytka (cca 45 růží), květy do vlasů, 2x květiny pro mamky, 3x čelenky do vlasů pro družičky, 2x zdobení auta,2x korsáže pro družby, 3x korsáž pro ženicha a svědky, polštářek pod prstýnky, 8x kytka na stůl (po 6-7 růžích) a to je myslím tak nějak vše ;-)
Odpovědět
@kajsav uu tak to je myslím docela fajn! Ja plánujem iba svadobnú kyticku, korsáž pre drahého a pár samostatných kvetiniek na výzdobu...no asi sa tam teda pôjdem informovať, máme to cez dve ulice :-D ďakujem ešte raz za radu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?