Nevěsty ze Strakonic, Písku, Prachatic. Kde se vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Kde a kdy si vdáváte a kde plánujete hostinu?
Odpovědět
1
6
7
Profilova fotka
Dobre dopoledne, mohla bych Vas poprosit o 2 rady? Jednak jestli je v Pisku nebo ve Strakonicich moznost koupit snubni prstynky, kdyz vynecham Adama a Svatavu? A pak jsem chtela poprosit o tip na kvetinarstvi v Pisku, zatim nemam zadnou predstavu, maji tam treba nejake katalogy svatebnich kytic, podle ceho clovek muze vybrat? Diky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jsem nevěsta z Písku a doporučuji květinářství na ulici Źižkova 192, Písek. Květinářství vlastní p.Vlachová a udělá Vám kytici na kterou si vzpomenete, jen je potřeba přinést alespoň přibližné foto pro představu. Není ani tak moc drahá... takže doporučuji. Jinak prstýnky mám z www.prstenyzabka.cz, je to rodinný podník. Pošlou Vám na zkoušku atrapy kvůli velikosti a stříbrnoukopii zvoleného prstýnku, aby jste ho viděli na živo. také doporučuji... už je máme doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anorien Ahojky, jsem nevěsta z Písku a doporučuji květinářství na ulici Źižkova 192, Písek. Květinářství vlastní p.Vlachová a udělá Vám kytici na kterou si vzpomenete, jen je potřeba přinést alespoň přibližné foto pro představu. Není ani tak moc drahá... takže doporučuji. Jinak prstýnky mám z www.prstenyzabka.cz, je to rodinný podník. Pošlou Vám na zkoušku atrapy kvůli velikosti a stříbrnoukopii zvoleného prstýnku, aby jste ho viděli na živo. také doporučuji... už je máme doma
Odpovědět
Profilova fotka
@anorien v kterémkoli zlatnictví ti snubní prsteny nabídnou, ale nevím, jak je to s cenou, známí koupili u Váchů ve Strakonicích prstýnky za 30tis., což je teda pecka, když v Praze stojí polovinu. Já jsem slyšela chválu na květinářství v Čechovce v Písku, ale netuším, kde to je a je to na mě daleko, vybírala jsem ve Strakonicích. Jo a jinak, Blatná není v regionu Písek ale Strakonice, tak si to kdyžtak oprav v profilu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hejdy00 ja uz na zabku koukala, ale prave jsem si rikala, ze takhle pres net objednavat nechci, ale pokud posilaji na zkousku atrapy, tak to je super, dik za tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, posilaji kopii vaseho vybraneho ve stribre a pak atrapy na vyzkouseni velikosti. maji to celkem vytunene... takze jsem vlastne prstynek nazivo videla... a jsem opravdu spokojena....
Odpovědět
Ahoj holky, už jsem tu dlouho nebyla, ale nějak nestíhám. Do toho mi doktor na gyndě našel cystu, tak jsem lítala po doktorech a už měla nahnáno, že půjdu na operaci, tak jsme nějak přípravy zastavili. Potřebujem radu, někdo tu psal, že si nechali pánský oblek šít na míru, potřebujem nějaký tip u koho a kde, prosím prosím. Díky Alex
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jinak pro info se vdavam 2.7. na hrade Zvikov a hostinu mame v Krsicich na Schwanzenberském dvoře :-)Prstynky ze zabky a kvetiny z Písku - Źižkova ulice od skvělé Zuzky!! pro doplneni zenicha mam ze Slovenska :-)
Odpovědět
Ahoj holky,tak jsem si konečně došla v pátek ve Strakách pro papír na matriku,docela jsem koukala,kolik tam bylo nevěst a jsem ráda,že jsem přišla včas,jelikož na můj datum tam byl jediný volný čas a slečna co přišla se mnou ho chtěla také :-)Tak jsem dnes konečně vytiskla konečné oznámení,tak ho už jen dozdobit a vrhnout se na výrobu výzoby pro auta,v mém případě na motorku :-)
Odpovědět
@anorien : prosím můžeš mi dát tip kde jste si nechali oblek na míru šít? také potřebujeme sehnat. Díky moc Alex
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nemáte prosím nějaké reference na kosmetický salón Kosmé v Písku? Mělo by to být někde na Budějovické.
Odpovědět
Profilova fotka
@alexmachan No to Te asi moc nepotesim, ale bylo to v listopadu na nasi dovolene v Thajsku. Sako, kalhoty, vesticka a kosile na miru vysly na necelych 4500kc, krasna latka, sako a vesta maji stejnou podsivku z hedvabi... neda se to absolutne srovnat s prostejovem, blazkem atd... Takze vrele doporucuji navstevu Thajska :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ajé, škoda, já už o Thajsku taky slyšela a i o Turecku, tam si něchala šít známá. A nevíte někdo o nějakém krejčím tady? Potřebujeme prodlouženou délu a nemůžeme sehnat. ;-( Kosmé vím kde je, je to na Budějovické pod nemocnicí. Jestli víš kde dřív byl Svatební salon Adam než se přestěhovali ke gymnáziu, tak to Kosmé je teď místo nich. Dole je pohřební služba Habich tuším a nahoře v patře Kosmé. Nevím o nikom kdo tam chodí, tak to neporadím. Alex
Odpovědět
Profilova fotka
@alexmachan v pátek tam jdu na zkoušku, tak jsem zvědavá :-) ale i tak díky. V Adamu jsem byla až po přesunu ke gymnáziu, ale v Písku se trochu vyznám, tak snad to za pomoci mapy najdu. Jinak prodloužené velikosti by měli mít v OP Prostějov, ale nevím, kde teď mají a nemají prodejny. A myslím, že i tady v Praze v Bandi byste pochodili dobře. Je tady na tenhle obchod jedna extra diskuse.
Odpovědět
Profilova fotka
@alexmachan prodlouženou délku něco měli v obchodu ve Fashion Areně, něco italského. Ale jak se to jmenuje? Nějak od E...
Odpovědět
@kupid6 Ahoj, tak svatba proběhla naprosto skvěle přesně podle našich představ. Paní Grillová mne ve Volyni (sídl. ve zdrav. středisku na nám.) skvěle a levně učesala (účes všichni obdivovali) Květina se také podařila podle našich přestav a ikdyž nám nevyšlo počasí, tak to nevadilo. Zahrál nám pan Němec na harmoniku + saxofon, trubka a bicí (pokud by jste někdo chtěl detaily tak IP). Všichni tancovali, zejména matky. Dám šaty vyčistit (to ještě nevím kde) a nabídnu je v bazaru, třeba se budou někomu hodit.
Odpovědět
@tara5 jééé, děkuji za info... to je bezva, že vše vyšlo dle tvých představ... přeji šťastné manželství...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
ahoj, bylo mi doporučeno připojit se k vám, tak snad už tady (když koukám na datum posledního příspěvku) není ticho po pěšině... Chtěla jsem se zeptat na místo na hostinu, popř. i obřad někdo na Písecku či Strakonicku... ještě nemáme vybrané datum, zatím se spíše porozhlížím a ráda bych si udělala obrázek, aby pak samotná příprava šla rychleji od ruky... pročítala jsem i související věci na fóru, ale nikde jsem toho moc nenašla, takže za jakoukoli radu, nápad, inspiraci apod. budu vděčná... ještě bych asi mohla specifikovat, že bych hostinu nejraději uspořádala v nějakém penzionku či restauraci s možností i venkovního posezení (kvůli večernímu grilování nebo něčemu v podobném duchu)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@peee já ti můžu doporučit penzion, kde jsme to měli my (viz mé fotoalbum), ale ne každému něco v tomto stylu vyhovuje ;-)
Odpovědět
Ahoj, potřebovala bych poradit s místem na hostinu - Strakonicko, Klatovsko... Svatba bude na hradě Rabí
Odpovědět
Profilova fotka
50 svatebních firem včetně hotelů a restaurací se bude prezentovat na 5.ročníku veletrhu Svatební Hluboká, v neděli 11.3. v zámeckém hotelu Štekl****. Více na webu NUANCE.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
@ptjj Ahoj, můžu se zeptat, kde jste měli hostinu? Plánujeme svatbu ve Lnářích, ale s hostinou si nevíme rady. Děkuji :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahoj všechny, přidávám tip na obřad a hostinu na Písecku. Obřad na hradě Zvíkov a hned kousek je Štědronín, ale ne ten rekreační areál, je ještě jeden vedle a tam je Penzion Fousek. Krásné prostředí, výhled na přehradu, možnost jet parníkem, výborné jídlo, pití, i levné a možnost posezení venku. Krásný prostor před penzionem, i bazén je možno využít. Výzdobu včetně květinové připraví také luxusní. Svatbu jsme tam měli, tak vlastní skvělá zkušenost. Doporučuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Nevěsty z jižních Čech - koukněte k nám na web - nabízíme k výběru 200 svatebních a 500 společenských šatů. Zkoušení si můžete domluvit i na víkend. Těšíme se na Vás - Salón Nobless.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Dobrý večer, mohla bych Vas poprosit o rady? Jednak typ ve Strakonicich na kvetinarstvi a na místo pro hostinu?
Odpovědět
@rousss my máme hostinu v jedraži u strakonic, je tam statek. My jsme hledali stodolu, kterou mají tam, ale je tam i restaurace, pokud by to někdo nechtěl ve stodole. Nebo to dělají tak, že oběd je v restauraci a na raut se přemístí do stodoly, to je na Vás. My jsme služeb květinářství ve Strakonicích nevyužívali, ale hezké květiny dělá "Květinářství Tůma" - mají pobočku Písek a Strakonice. My máme zajištěné květiny v Čimelicích u paní Buchotové, má skvělé nápady a je ochotná dojet i přímo na místo a připravit to tam. :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Ahojky..potrebuji nutne poradit s mistem hostiny...mlyn.penzion.chalupa.aj...strakonicko a okoli..termin mame cervenec 2017..dekujiii
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Ahojky, chtela bych poprosit o tipy na zajimave misto pro cerkevni obrad nekde v jiznich cechach. Ja jsem ze Strakonicka, pritel z Prahy, ale asi bychom radsi svatbu v jiznich cechach. Neco ve stylu zamecky kostel, malebny kostelik v prirode apod. Mate nekdo zkusenost takto s necim takovym? Na hostinu bychom se chteli presunout nekam do penzionu, statku, kde by byla mozna venkovni hostina. Planujeme bud srpen/zacatek zari, tak snad to jeste stihneme zaridit :-|
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Koukám, že tady to žije :( Já taky budu mít svatbu ve Strakonicích, ale tady asi nikdo moc neporadí :(
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Ahoj nevěsty, na Prachaticku mohu doporučit pro uvolněnější svatbu v "šumavském" stylu roubenku - Penzion Sněžná ve Volarech. Ubytování až pro 49 osob, obřad i hostina mohou proběhnout na místě (uvnitř i venku). Zatím to není moc známé místo, proto mají příznivé ceny. A navíc tam skvěle vaří :) Koukněte na jejich stránky, třeba jsem někoho inspirovala... Jo, akorát svatby umožňují jen od září do června, přes prázdniny ne...
Odpovědět
1
6
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?